Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rany dawno nie widzialam tak pieknej sukni ślubnej ta sukienka jest boska

Polecane posty

Gość gość

widzialam koleżanke kolegi na facebooku i ona miala slub niedawno i mowie wam takiej sukni dawnonie widzialam pieknej..jak ktos ma facebooka to wpiszcie w wyszukiwarce nazwisko klaudia papież i tam jest taka laska w ciemnych dlugich wlosach i zobaczcie jej suknie..no cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ekscytują mnie ślubne stroje i te klimaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze tam sukni ślubnej a zresztą do ślubu idą tylko bidule które potrzebują Pana i Władcy i podczepią się pod jego forse sprytna zaradna nowoczesna dziewczyna nie wchodzi w to bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna suknia i piekna laska..pan mlody ma szczescie.sliczne ma czarne wlosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty widzisz w niej pięknego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie pan młody ma szczęście, musi mieć jakieś inne walory, bo urodę nie grzeszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dziewczyna jest identyczna jak jakas slawna aktorka...normalnie klon..kogos mi przypomina..sliczna suknia i sliczna ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze taka sama sobie chyba kupie.bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudna pani mloda a nie suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czym się ekscytujecie, może ten welon was zmylił.suknia jak suknia, ale laska sporo od gościa starsza, albo staro wygląda. Nie mówie o aparacie, bo to normalna sprawa, ale o zmarach wokół oczu, dodatkowo ma złe zrobiony makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię takich wielkich sukien te szerokie doły niczym księżniczka z bajki disneja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta suknie jest poniżej przeciętnej, wiejski styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska starsza????bez jaj////ma mniej niz 30 lat chyba a wy ze stara zazdroscicie jej urody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
identyczna suknia jak ta szczurkowej czyli zony wesolowskiego..ale tamta chwalicie a ta ze zwykla osoba a nie gwiazda ganicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA lubię proste i eleganckie suknie ślubne a nie klosze - a teraz taka moda że dół jak niema średnicy 1,5m to nie suknia ślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknia jak u wesolowskiego zony ale zona wesolowskiego brzydsza od tej laski tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam suknia.laska pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 30 staro wygląda, straszne zmarszczki pod oczami.Za 5 lat będzie babuleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARO??JA WIDZE DZIEWCZYNE JAK LALKA NA FOTACH...MLODZIUTKA I SLODKA..SAMA SLODYCZ I PIEKNA SKÓRA JASNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że staro, może widzisz młodziutką i słodką, bo masz ponad 60 lat, wiesz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skóra sucha ze skłonnością do zmarszczek, przecież to widać, tylko trzeba umieć patrzeć. Skoro dla ciebie to cud malina, to super, przecież każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az sama zobaczyłam, faktycznie oczy ma zorane porządnie, jak na około 38-40 latka, dodatkowo źle zrobione oko, opadająca kreska, za jasna pomadka do całości. Skoro wam się podoba, ze ok, daje nadzieję innym przeciętnym dziewczynom,że wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wstawiłaś autorko swoje foty, a teraz się sama bronisz,że taka piękna, młoda i wspaniała jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to laska trafiła w zacne miejsce do podziwiania, na kafe buabababa. Gorzej chyba już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogla sama wstawic foty ta laska skoro ktos tu kto ja zna zalozyl watek. ale z was kretyni..ja jako kobieta mowie szczerze ,że mi sie podoba ona..podobna do cindy crowfrod i jeszcze kogos..ale nie wiem kogo. laske pokazalam mojemu facetowi i sam mowi ze ladna dziewczyna..wiec czemu wy kobiety tak nienawidzicie slicznych lasek>a temat nie jest o niej tylko o jej sukni..ktora sliczna jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam kilka faktów: 1 dziewczyna ładna 2 facet brzydki i to bardzo 3 suknia średnia, bez szału 4 welon tragedia, tylko nim się oszpeciła 5 makijaż kiepski 6 faktycznie skóra pod oczami jak u kobiety 50 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 11:23 widać, że sama sobie napisałaś ten komentarz. Żenująca jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest o sukni kretynki a wy jak zwykle oceniacie urode panstwa mlodych...co za ludzie.. a facet super przystojny wg mnie..uroczy wręcz i sympatyczny.suknia jak z bajki i welon..skromnie i elegancko. suknia jak u szczurek agi.zony wesolowskiego..tamta sie wam podobala a ta nie bo to nie suknia celebrytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyną kretynką, to Ty jesteś. Sama sobie piszesz komentarze i myślisz, że ktoś durny... Nie dość, że jesteś żenująca, to jeszcze głupia. Już to widzę, znajoma tak się zachwyciła, że aż na forum musiała pokazać zdjęcia koleżanki. Dziewczyno ogarnij się. Ładna jesteś, suknia na prawdę bez szału, a Twój mąż.... No cóż, może ma inne walory, jest dobrym człowiekiem, bo to najważniejsze, ale niestety urodą nie grzeszy. Ważne, że Tobie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE CO WY widzicie zlego w tym facecie?? Nie rozumiem Was.. Ja tam widze przyjemnego sympatycznego kolesia. Co w nim nie tak??? Czemu tak atakujecie tego pana młodego?Normalny facet.Ani brzydki ani za przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×