Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rany dawno nie widzialam tak pieknej sukni ślubnej ta sukienka jest boska

Polecane posty

Gość gość
jesteście naprawdę piprznięci. Dziewczyna wygląda bardzo młodo, chłopak do niej pasuje. Oboje są atrakcyjni. Suknia ładna, choć sama bym takiej nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli jesteś koleżanką tej dziewczyny, to ja na jej miejscu nie byłabym zadowolona, że ktoś umieszcza na jakimś forum moje zdjęcia i nie zostawiłabym tego tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknia nie jest jakaś boska, niczym się nie wyróżnia. nietypowy jest za to welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna nie wygląda młodo, nie zaklinaj rzeczywistości, dobrze ktoś napisał,ze zmary ma jak prawi 50.Makijaż faktycznie słaby.Już widzę, jak tak zajadle bronisz koleżanki.Sam wstawiłaś, ale nie ma zachwytu, to walisz glupie posty .Zenada.Sama jesteś pieprznięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nikt tu nie wstawil fot niczyich a facebook jest taki ze publiczny i kazdy moze wejsc po drugie chodzi o suknie a nie laski urode. po trzecie takich imion i nazwisk jest tysiace w polsce skad wiecie o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna dziewczyna, ale sukienka za prosta, za skromna. Ja wole na bogato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia bardzo przeciętna jak sto milionów innych. Wyróżnia ją tylko ta dziwna zasłona na łbie :D Dziewczyna ładna, zgrabna, tylko cycków brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, znowu ona.... laska się już po raz któryś reklamuje na kafe podając niby jako koleżanka swoje dane do fb, i sama sobie wpisuje komplementy (niektóre identyczne jak w poprzednich jej postach :D). Chyba jakieś załamanie samooceny, że tak mocno tego potrzebuje... Moja Droga Klaudio Papież- nie, nie jesteś tak śliczna jakbyś chciała, masz fajną figurę ale twarz przeciętną niestety, okropny makijaż ślubny (serio) i absolutnie zwyczajną kieckę ślubną. Idź do męża, a nie szukasz słodzenia w internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia? trudno ocenić, bo nie widać jej w całej okazałości a dziewczyna może i młoda, ale ma okropne zmarszczki wokół oczu, jak 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie sorry, nie zawsze się podaje za koleżankę- ostatnio pamiętam był post w stylu "zobaczcie jaką mój kumpel ma piękną dziewczynę" i też oczywiście odesłanie do fb Klaudii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie przeczytałam ostatnich komentarzy myślałam, że ktoś robi reklamę sukienki i na fb albo tu pojawi się informacja, że jest na sprzedaż :D Ale jak ktoś wstawia temat, że gość ma ładną dziewczyną, to faktycznie chodzi o dowartościowanie. :/ Ale to bardzo przykre, że ktoś musi tak robić, w ten sposób. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, bardzo śliczna jak ona jest śliczna, to ja też - dzięki, dowartościowałaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz ale jest sliczna bo malo takich lasek jak ona ladnych widzialas takich duzo?bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jest przeciętna- broni się ciałem, ale twarz jest słaba no i wygląda staro (no i jakaś zakompleksiona, skoro wstawia tak swoje fb na kafe regularnie). Codziennie widzę w pracy/ na ulicy o wiele ładniejsze dziewczyny, być ładniejszą od niej to jest żadne wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śliczna, ani młodo wygląda, zmary faktycznie okropne, makijaż denny, suknia jakich wiele i tani aparat na zębach, ogólnie wieje wioską. To jakaś idiotka skoro sama siebie tak wychwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna, bez cycków, ze zmarami, złą kreska, takie ślicznotki widze codziennie w ilościach hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zobaczcie na foty jej w sukience z rozpuszczonymi wlosami. ona nie ma aparatu na zebach...co wy gadacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań się pogrążać :) ja nie jestem piękna, ale umiem docenić czyjąś urodę i przynajmniej nie wstawiam tu swoich fot, a Ty wymuszasz na wszystkich, by powiedzieli, że jesteś ładna, a nie, przepraszam - śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma aparat, zwykły druciak widać na fotach.w sumie ta laska wygląda na głupią, a zmary ma straszne. Wymuszaj dalej zachwytu ślicznotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FLY AWAY MI SIE PODOBA bo ma ladne oczy sama jestem bondynka i uwazam ze jestem brzydsza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań sama sobie pisać komentarze, bo to śmieszne! Zachowujesz się jak przedszkolak, na pewno nie dorosłaś do małżeństwa. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyłam z ciekawości i żal mi osób tu komentujących. Dziewczyna cudna i podobna do Marysi Niklińskiej,córki Fajkowskiej Jolanty. Natomiast jej figura mi się nie podoba,brak piersi ewidentny. Twarz bardzo ładna a Wy chyba zazdrościcie. Kto jest ładny dla Was?chodakowska/?lewandowska? Nie rozumiem Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki moze ma ale ładna tez jest,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny to jest ten rumiany chłopaczyna, co się z taką idiotką ożenił. Uroda laski przeciętna, ale zmary ponadprzeciętne, aparat faktycznie metalowy, nosi jak kiełabaski, takich piękności to chodzi miliony.Nikt tutaj nie zazdrości, bo i nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki ma fatalne, a jest przeciętna, dodatkowo słaby makijaż, chyba wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko na jej miejscu bym zabiła tego fotografa, który robił zdjęcia. Straszna amatorka, spieprzył dziewczynie zdjęcia ślubne. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknia ładna, ale widziałam ładniejsze, ta jest dość przeciętna no i nie widać jej w całej okazałosci na żadnym zdjeciu, mimo to lubię takie rozkloszowane (tak, tak, jak w bajkach disneya, co mi tam, za to nie lubię wąskich bo dla mnie są za skromne na własny ślub) więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×