Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

Rany dawno nie widzialam tak pieknej sukni 艣lubnej ta sukienka jest boska

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

widzialam kole偶anke kolegi na facebooku i ona miala slub niedawno i mowie wam takiej sukni dawnonie widzialam pieknej..jak ktos ma facebooka to wpiszcie w wyszukiwarce nazwisko klaudia papie偶 i tam jest taka laska w ciemnych dlugich wlosach i zobaczcie jej suknie..no cudo...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie ekscytuj膮 mnie 艣lubne stroje i te klimaty....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nie widze tam sukni 艣lubnej a zreszt膮 do 艣lubu id膮 tylko bidule kt贸re potrzebuj膮 Pana i W艂adcy i podczepi膮 si臋 pod jego forse sprytna zaradna nowoczesna dziewczyna nie wchodzi w to bagno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
piekna suknia i piekna laska..pan mlody ma szczescie.sliczne ma czarne wlosy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a co ty widzisz w niej pi臋knego?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
no faktycznie pan m艂ody ma szcz臋艣cie, musi mie膰 jakie艣 inne walory, bo urod臋 nie grzeszy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ta dziewczyna jest identyczna jak jakas slawna aktorka...normalnie klon..kogos mi przypomina..sliczna suknia i sliczna ona..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
kurcze taka sama sobie chyba kupie.bardzo ladna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
cudna pani mloda a nie suknia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie wiem czym si臋 ekscytujecie, mo偶e ten welon was zmyli艂.suknia jak suknia, ale laska sporo od go艣cia starsza, albo staro wygl膮da. Nie m贸wie o aparacie, bo to normalna sprawa, ale o zmarach wok贸艂 oczu, dodatkowo ma z艂e zrobiony makija偶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nie cierpi臋 takich wielkich sukien te szerokie do艂y niczym ksi臋偶niczka z bajki disneja ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ta suknie jest poni偶ej przeci臋tnej, wiejski styl.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
laska starsza????bez jaj////ma mniej niz 30 lat chyba a wy ze stara zazdroscicie jej urody..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
identyczna suknia jak ta szczurkowej czyli zony wesolowskiego..ale tamta chwalicie a ta ze zwykla osoba a nie gwiazda ganicie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
JA lubi臋 proste i eleganckie suknie 艣lubne a nie klosze - a teraz taka moda 偶e d贸艂 jak niema 艣rednicy 1,5m to nie suknia 艣lubna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
suknia jak u wesolowskiego zony ale zona wesolowskiego brzydsza od tej laski tu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
co tam suknia.laska pierwsza klasa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jak na 30 staro wygl膮da, straszne zmarszczki pod oczami.Za 5 lat b臋dzie babule艅ka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
STARO??JA WIDZE DZIEWCZYNE JAK LALKA NA FOTACH...MLODZIUTKA I SLODKA..SAMA SLODYCZ I PIEKNA SK脫RA JASNA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Oczywi艣cie,偶e staro, mo偶e widzisz m艂odziutk膮 i s艂odk膮, bo masz ponad 60 lat, wiesz punkt widzenia zale偶y od punktu siedzenia. Sk贸ra sucha ze sk艂onno艣ci膮 do zmarszczek, przecie偶 to wida膰, tylko trzeba umie膰 patrze膰. Skoro dla ciebie to cud malina, to super, przecie偶 ka偶dy ma inny gust.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
az sama zobaczy艂am, faktycznie oczy ma zorane porz膮dnie, jak na oko艂o 38-40 latka, dodatkowo 藕le zrobione oko, opadaj膮ca kreska, za jasna pomadka do ca艂o艣ci. Skoro wam si臋 podoba, ze ok, daje nadziej臋 innym przeci臋tnym dziewczynom,偶e wygl膮d to nie wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Sama wstawi艂a艣 autorko swoje foty, a teraz si臋 sama bronisz,偶e taka pi臋kna, m艂oda i wspania艂a jeste艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No to laska trafi艂a w zacne miejsce do podziwiania, na kafe buabababa. Gorzej chyba ju偶 si臋 nie da.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jak mogla sama wstawic foty ta laska skoro ktos tu kto ja zna zalozyl watek. ale z was kretyni..ja jako kobieta mowie szczerze ,偶e mi sie podoba ona..podobna do cindy crowfrod i jeszcze kogos..ale nie wiem kogo. laske pokazalam mojemu facetowi i sam mowi ze ladna dziewczyna..wiec czemu wy kobiety tak nienawidzicie slicznych lasek>a temat nie jest o niej tylko o jej sukni..ktora sliczna jest ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
podam kilka fakt贸w: 1 dziewczyna 艂adna 2 facet brzydki i to bardzo 3 suknia 艣rednia, bez sza艂u 4 welon tragedia, tylko nim si臋 oszpeci艂a 5 makija偶 kiepski 6 faktycznie sk贸ra pod oczami jak u kobiety 50 +

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
go艣ciu 11:23 wida膰, 偶e sama sobie napisa艂a艣 ten komentarz. 呕enuj膮ca jeste艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
temat jest o sukni kretynki a wy jak zwykle oceniacie urode panstwa mlodych...co za ludzie.. a facet super przystojny wg mnie..uroczy wr臋cz i sympatyczny.suknia jak z bajki i welon..skromnie i elegancko. suknia jak u szczurek agi.zony wesolowskiego..tamta sie wam podobala a ta nie bo to nie suknia celebrytki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Bez sza艂u

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Jedyn膮 kretynk膮, to Ty jeste艣. Sama sobie piszesz komentarze i my艣lisz, 偶e kto艣 durny... Nie do艣膰, 偶e jeste艣 偶enuj膮ca, to jeszcze g艂upia. Ju偶 to widz臋, znajoma tak si臋 zachwyci艂a, 偶e a偶 na forum musia艂a pokaza膰 zdj臋cia kole偶anki. Dziewczyno ogarnij si臋. 艁adna jeste艣, suknia na prawd臋 bez sza艂u, a Tw贸j m膮偶.... No c贸偶, mo偶e ma inne walory, jest dobrym cz艂owiekiem, bo to najwa偶niejsze, ale niestety urod膮 nie grzeszy. Wa偶ne, 偶e Tobie si臋 podoba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ALE CO WY widzicie zlego w tym facecie?? Nie rozumiem Was.. Ja tam widze przyjemnego sympatycznego kolesia. Co w nim nie tak??? Czemu tak atakujecie tego pana m艂odego?Normalny facet.Ani brzydki ani za przystojny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×