Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Moja kruszynka jest mega duża :D ma całe 11 mm ^^ kurcze, ale ostatnio w nocy spać nie mogę. Niby ziewam, przewalam się z boku na bok i nic... a rano jak zombie wyglądam. też tak macie? I gin wcisnął mi ostatnio duphaston i luteine. Pociągnęło po kieszeni ładnie :/ a ten duphaston to tylko na 12 dni. Pff. Więcej wydam na leki teraz niż później na dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novika ja sie zgadzam z toba. Ta moja znajoma 7 lat dzialalnosc zapieprzala jak mrowka, zatrudniala druga dziewczyne i na 2 muechy przed porodem poszla na zwolnienie bo juz nie dala rady pracowac. Zus ten wysoki placila przez ostatnie 5 miesiecy i mimo to ja kontrolowali bez zapowiedzi w pracy podajac sie za " ciocie" ,w domu, sasiadow wypytywali - masakra. Albo ktos na nia doniosl albo taka granda. A propos bedac na zwolnieniu w ciazy mozna wykonymac zlecenia drpbne, projekty za umowe o dzielo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja ladyfox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
hej dziewczyny..ja byłam w poniedziałek na usg i moja perełka ma już 4,7cm a też jestem w 11 tygodniu.. Zważywszy na to że w 6 tygodniu jej w ogóle widać nie było..pusty pecherzyk był i te domysły doktorki...że pewnie puste jajo płodowe pff..a teraz proszę dzidź rośnie jak na drożdzach;D tak że nie martw się Soulija..każda kruszynka rośnie w swoim tempie..jeszcze 5 tygodni temu u mnie maluszka nie było widać wcale a teraz prosze..głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spanie to coś, co mi ostatnio wychodzi najlepiej, hihi :D Przez pierwsze 2 miesiące spałam popołudniami, teraz już jest trochę lepiej, ale też ucinam sobie drzemki. W nocy często się budzę, bo jest mi niewygodnie (lubię spać na brzuchu, a piersi bolą...), no i... te nocne wizyty w toalecie - już 2 razy muszę w nocy wstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama91
No właśnie jak to jest? w późnej ciąży to nie ale na początku można spać na brzuchu czy może to zaszkodzić dziecku jak go się przyciśnie? ja też wcześniej bardzo na brzuchu lubiłam spać a teraz sie boje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy często zmieniam pozycję, ale inaczej zasnąć niż na brzuchu po prostu nie potrafię. Powoli będę musiała się przyzwyczaić spać inaczej, bo brzusio zaczyna rosnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czujecie jakies bóle brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to nie..czasem tylko coś zakłuje a tak poza tym to bardziej od żoładka bo zbytnio apetytu brak no i wiadomo jak jest:/ dajmy na to dzisiejsza sytuacja zjadłam śniadanie i wziełam sie za sprzatanie i w pucharku do lodów zostało troche galaretki i jak chciałam to umyć to tak mnie zemdliło ze całe sniadanie znalazło sie w toalecie:/ tak ze zyc nie umierać..ahh uroki macierzyństwa,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle może nie, bardziej ciągnięcie brzucha, macica cały czas się rozciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Uff to dobrze, troche sie podbudowalam :) bardzo zalezy mi na usg genetycznym a to moja jedyna szansa. W srode rozpoczynam ostatni semestr i musze sie pojawic w szkole. W sobote jade do Polski po synka i w poniedzialek zrobie badanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam od koleżanki, że jest szansa, że po USG genetycznym można już poznać płeć maluszka. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
hej dziewczyny. Wreszcie miałam usg i widziałam bijące serduszko mojego maleństwa. wg usg 7tc3d. Cudowne przeżycie. Ale dziś znowu się martwię bo na zlecenie pani dr zrobiłam progesteron, powiedziała, że może dostosujemy trochę dawkę bo biorę 3xdziennie duphaston i po takiej dawce mój progesteron wynosi 16,75 ng/ml !! Oczywiście jestem przerażona że to bardzo mało. Badała któraś z was może progesteron?? Z dr nie mam jak się skontaktować, położna jak się okazuje nie zna się na tym za bardzo ale poleciła spokój. Póki nie ma plamień to wszystko jest ok. Dzwoniłam nawet do mojej cioci, która jest laborantką. wymyśliłam że przez weekend wezmę jeszcze luteinę podjęzykową, to raczej nie zaszkodzi. Pani dr mówiła że jak będzie niski to dorzucimy jeszcze lutkę ale że boję się czekać to wezmę. Mówię wam dziewczyny nerwów bez liku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytonka
Witam. Dzis spalam 12 h !! I znow jestem zmęczona. Nic jesc dalej nie moge. Juz na wadze mam mniej 4 kg. Jedyny plus calych tych wymiotów. Wole nigdzie nie wychodzić bo wstyd chodniki w mieście obrzygiwać. Gotuje krupnik. Moze on mi podejdzie. Wczoraj bylam w laboratorium: morfologia, mocz, tsh, toksoplazmoza, hiv, i cos jeszcze , ale nie pamietam. Wizyte mam 25 i tydzien pozniej prenetarne. W pierwszej ciazy tez robiłam. Wiec zrobie. Co do plci to w tak krotkim stadium ciazy jest to niemozliwe. Ktos o to pytal. Moj lekarz chetnie mowi ale gdy juz jest pewny. W pierwszej ciazy wygadal sie w 16 tygodniu z uwagą ze jeszcze powinien do nastepnej wizyty sie wstrzymac dla pewnosci. Wiec jeszcze musimy troszke poczekac. Ale sie rozpisalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nami tez tak slyszalam Ale to Jak dzidzia odpowiednik sie ulozy i to chyba jedynie 70 % potwierdza. Beti bedzie dobrze, nie stresuj sie. Niestety nie mam pojecia o tym. Sama nigdy takich badan nie robilam. Ale sie najadlam , dwa talerze rosolku i jabluszko. :) dzis musze domek ogarnac. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby więc dzidzia dobrze się ułożyła, bo tak to chyba trzeba czekać do 5. miesiąca, tak przynajmniej powiedział mój gin ;) Nie mogę się doczekać, kiedy poznam płeć maluszka :) Ale najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Pmnana mnie pomoglo kilka kieliszków wodki przed slubem.. Ale teraz nie polecam :) Soulija, w 12-13tyg moj maly mial ponad 6cm, wiec teraz fasolki szybko rosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam spie na brzuchu, w 1 ciazy mialam miezle schizy z tym zwiazane, ale wyczytalam ze narazie mozna :) poza tym mam ten kojec/rogal dla ciezarnyvh wiec wkladam miedzy nogi, albo zarzucam na niego noge i jest gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka________01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija__________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa____06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna__________07.03____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352_____14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen____________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa przyszlamama91__15.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87________17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???______???____2 ciąża___Bielsko Biała Elfusia__________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ młoodziutka_____29.03____18 l._____???_____1 ciąża____ok Warszawy lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa Mirabella1983____???______31 l._____???____1 ciąża____ Nana94__________???______20 l._____???____1 ciąża____Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Cześć Dziewczyny, u mnie lekka poprawa a raczej zmiana. Całodniowe nudności jakby zniknęły od wczoraj, za to w zamian pojawił się dosłownie rwący głód. Czy ktoś też tak ma? Co bym nie zjadła za godzinę czuję świdrujący głód, niemalże ból w żołądku i muszę znów coś przegryźć. Najbardziej pomaga gorąca zupa, po tym jakoś dłużej wytrzymuję. Ale np kanapka to starcza na moment. Wolę to niż mdłości ale też jest to dość niekomfortowe! A dziś rano poszłam wreszcie na badania zlecone przez gina, wolę nie mówić ile zapłaciłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Cześć dziewczyny. Dziś byłam u lekarza. Dawno nie pisałam, ale to też dlatego ze czasu mi trochę brakuje a każdą wolną chwilę poświęcam, na sen. Moja dzidzia to istny łobuz :) Tak się dziś kręciła przy usg, że lekarka nie mogła jej zmierzyć. Najpierw dopplerem patrzymy, a tu dzidzia robi fikołka w bok i odwraca się do obrazu przodem. To lekarka próbuje przezbrzuszne dzidzia przez chwile pozostaje w normalnej pozycji, po czym odbija sie nózkami od owodni, wspinając sie do góry i... zjeżdża sobie na dół jak na zjeżdzalni, by po chwili znów odwrócić się przodem :) w końcu udało się złapać obraz;) Widzieć jak maleństwo łobuzuje w brzuszku... niesamowite uczucie. Co do wyników badań dzidzia rośnie i powoli nadgania ten tydzień różnicy pomiędzy OM a opóźnioną owulką. Tak więc termin z 7 marca przesunął mi się na 3 marca. Ale wiadomo, że to rożnie bywa. We wtorek mam badania prenatalne. Mam nadzieje, że nie za wcześnie. Dziś dzidzia miała 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novika87
Esen mój sposób na slubny stres byl taki sam ale nie pisałam o nim bo wiadomo hehe teraz zostają ziółka i głeboki oddech :) Wesołka zazdroszczę ci tego etapu i nie mogę się go doczekać:D a też mam różnice między om a usg i to w sumie 10 dni więc aż dziwne ale może jak u Ciebie nadgoni :) Za chwilkę ruszam na kraków i pewnie przez te 4 dni nie będę się odzywać, później nadrobię bo mam zasadę ze na urlopie odcinam się od internetu zawsze mi to dobrze robi ale będę tęsknić! Pmnana wszytskoego najlepszego na nowej drodze, na pewno będzie cudny ślub i wesele :D i wam dziewczynki miłego i spokojnego weekendu :D buziaki do wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
hejo :) ja zaczynam podobno 8 tydzien ;d wczoraj i dzis byłam na badaniach , wczoraj byłam ale cos było nie tak z grupa krwi bo nie umieli odczytac i dzis znów musialam isc .. masakra ja tak nie lubie pobierania krwi , igieł , zastrzyków bleee ;d we wtorek znow ide do ginekologa z wynikami i ciekawa jestem co powie , oby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Wesolka gratuluję. Super też już chciałabym być po u s g. Obyśmy wszystkie usłyszały tak dobre wiadomości jak Ty. Pmnana dużo spokoju życzę i oby ten dzień był jednym z najwspanialszych dni. Dzisiaj trochę ogarnialam domek bo jutro mam gości ;) to pewnie miło i szybko dzień zleci. Macie jakieś ciekawe plany na weekend?? Ja w sobotę w domu ale na niedzielę planujemy jakiś calodniowy wypad. Mąż ciągnie mnie znowu na park linowy. Fajnie bo jest dla dzieci i osobny dla dorosłych tylko ja tam jadę jako kibic moich dwóch kochanych mężczyzn . Ciekawe czy w marcu do kompletu dołączy księżniczka czy następny mężczyzna mojego życia ;)) Spokojnej nocy kochane. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Wczoraj zakończyłam dzisiaj rozpoczne dzień :) Więc dzień dobry mamuśki dziś nie umiałam spać jakieś głupoty mi się śniły. Już od 5-tej kręce się w łóżku a to z jednej strony a to z drugiej ;/ Szkoda tak leżeć póki mały jeszcze śpi to chyba pójdę już zacząć sobie robić sałatki i ciasto. Dzisiaj na pogodę się nie zapowiada przynajmniej u mnie. Miłego dnia dziewczyny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witam. Ja tez wiecznie głodna. Obudziłam sie z przeczuciem , ze będzie chłopak. Marzenia o córeczce prysły niczym bańka mydlana. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Panama - wszystkiego dobrego, miłości i zrozumienia :) ja po pierwszym dniu wesela :) bawiłam się do 2 :) było ok, tylko z jedzeniem kiepsko bo raczej nic mi nie podchodziło; dziś drugi dzień imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mamy. Czy zagładą tutaj czupryna ?? Kurcze,jeśli to ty to bylysmy razem na forum w 2011/2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×