Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Magolka mi tez brzuch juz wywalilo, troche tez na pewno z jedzenia, ale taki, w 1 ciąży to ja mialam w 20tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo , zrobilam drugi test haha znow pozytywny wiem wiem oszalalam ale mam dopiero 20 lat i to byla by moja pierwsza pociecha dlatego sie troche obawiam i juz nie umiem sie doczekac wtorku bo wtedy dowiem sie wszystkiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I serio jest taki skuteczny bo cenę ma niezłą, wydajny jest? to jeszcze temat przyszłości ale szybko zleci więc warto wiedzieć co polecacie bo ja zielona w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej mam wyniki Ogólnie morfologia i mocz ok, toxo igg 115, toxo igm na.szczęście brak. Nawet nie wiedziałam że przechodziłam toxo ;/ Glukoza 79 norma do 100. Mam z mężem konflikt seorol. I allo przeciwciała nie stwierdzono. Naczytalam się w necie ze avokado ma najwięcej omega 3,6 więc idealne dla kobiet w ciąży. Więc pojechaliśmy na zakupy. Wstyd się przyznać Ale przy kasie pani zwróciła mi uwagę że wbilam na wadze avokado a w worku miałam mango. Porażka ;/ W sumie to nigdy tego nie kupowałam nie miałam potrzeby, ale w biedronce wreszcie je kupiłam. I szczerze nawet nie wiedziałam że to takie paskudne, bez smaku dopiero jak wymieszałam z pomarańczą to jakoś weszło. Chyba je sobie odpuszcze hehe. Co do rozstępów to mi wyszły trzy szt na brzuchu dwa dni przed porodem takie malenkie ale na udach pod tylkiem szerokie rzeki. Ale ja się smarowalam tylko zwykła oliwka hipp. Teraz muszę kupić coś bardziej profesjonalnego. Esen i evela witam po przerwie ;))) Dziewczyny znacie jakieś fajne miejsce gdzie by można było pojechać z trzylatkiem na 3 dni żeby odpocząć (jestem z ok. KATOWIC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31marzec
z kremów na rozstępy polecam Mustela, tylko ja w 1 pierwszej ciąży tolerowałam tylko ten z lekkim zapachem, ten "bezzapachowy" pachniał farbą do malowania ścian, koszmar. Używałam systematycznie od 4 mca i żaden rozstęp się nie zrobił, a mam do nich tendencję bo mam po kilka na pośladkach jeszcze z czasów dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z awokado polecam zrobic guacamole pyszny dip do wielu rzeczy a nawet na pieczywo. w necie dużo przepisów. Samo awakodo jest paskudne szczególnie takie prosto ze sklepu musi poleżeć kilka dni żeby było bardziej miekkie chyba że się uda kupić dojrzałe ale rzadko. I do jest najtłuściejszy owoc na świecie ale jeden z najzdrowszych więc na prawdę warto nauczyć się go robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Vouga ja polecam wyjazd do węgierskiej górki. Niby wioska ale ladnie jest i nad rzeka mozna spacerować. Przepraszam za literówki ale dziś też piszę z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Dzięki novika poszperam w necie i poszukam jakiegoś fajnego przepisu bo jeszcze mi zostaly 3 szt. No i jedno mango haha. Teraz się z tego śmieje Ale przy kasie to myślałam że się zapadne pod ziemię. Taki wstyd. Dobranoc kochane do jutra. Spokojnej nocy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja pomylilam miesiące myślałam że ostatnią miesiączkę miałaś tak jak ja źle spojrzałam. Co do gościa to mam jego/jej opinie naprawdę bardzo bardzo gdzieś. Co do usg no to niestety nie moja wina ze lekarz w gab nie ma usg i kieruje na nie dopiero teraz. W pierwszej ciąży byłam dawno po usg ale lekarz niestety ten przyjmuje prywatnie albo za pół roku bym miała termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vouga, lekarz na stawy kazal mojej mamie i mezowi ezowi jesc avokado, niestety nie dają rady :) mnietez nie podchodzi ten smak a raczej jego brak :))) ale wlasnie pasty z avokado podobno pysznse, warto sprobowac :) Novika, ja mam tendencje do rozstepow, biodra, tylek i cycki :/dlatego kupilkam ten elancyl, smarowalam tylko brzuch i biodra i nic nie wyskoczylo, ale mialam w sumie maly brzuch. Za to spuchlam od wody i na posladkach i udach wywalilo mi pare preg :/ ale od razu zaczelam smarowac tym elancylem i szybko sie zmiejszyly, nawt bardzo szybko. Potem poprawilam bio oilem i teraz w sumie ich nie widac a wyszly na prawde straszne.. :/ co do ceny to fakt przeraza troche ale to jest 500ml, wiec da sie przezyc, ja zaczelam sie smarowac kolo 5mc, i tak w sumie co dwa cztery dni i zostalo mi jeszcze po koncu ciazy. Przy stosowaniu dzien w dzien moze nie starczyc jedno opakowanie, zwlaszcza ze smaruje sie nie tylko brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Puk puk jaka tu cisza ;) wszystkie pewnie korzystają z ładnej pogody. Ja dzisiaj w domku ale jutro chcemy pojechać do jakiegoś parku miniatur, może Ochaby ;) tam jest też park linowy dla maluszków to mój synuś spożyje swoje pokłady energii ;) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ Kotecka_______01.03 ___26 l._____??? ____1 ciąża____Trójmiasto magolk6344___01.03____???______???____2 ciąża____ Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_____05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy wesołka91_____07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna_________07.03____28 l._____???___3 ciąża___Starogard Gdański Tyna83________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga_________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ malinka2352___14.03____23 l._____???____2 ciąża____Lubawa esen__________15.03____28 l._____???____3 ciąża____Warszawa pozytonka_____16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Novika87______17.03____27 l._____???____1 ciąża____Warszawa Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka______22.03_____???______???____2 ciąża_____ Elfusia________25.03____28 l._____???____2 ciąża___Katowice pmnana______27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_______27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_______28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU___________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra_______30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś w pracy :/ dopiero wróciłam i mnie wzięło na placki ziemniaczane z gulaszem i się teraz męczę yhhh oby mi apetyt nie minął :) Lecę robić a wam miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
ja dzisiaj zjadłam rosołek mamusi pycha :) fajnie na kilka dni wrócić do rodziców :) a teraz jakoś słabo się czuje, te upały są wykańczające. próbuję w siebie wcisnąć kisiel z malinami bo muszę coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31marzec
no i jak to mówią niektórzy "przechwaliłam" dziś po południu byłam na szybkich zakupach, po wejściu do sklepu zrobiło mi się niedobrze, a chwilę później zwymiotowałam do jednorazówki. Tak że mdłości poranne czasem stają się popołudniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Witajcie Kochane :) ja dzis też wypoczywam u siostry i brata. Był oczywiście rosolek :) ale ja mam tak że teraz mam na coś ochotę i to zjem, a za chwilę już mnie naciaga na samą myśl o tym jedzeniu i tak naprawde juz nie wiem co mam jeść :( w pierwszej ciąży tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja juz w domku, tydzien w gorach za mna. Dzis 4 godz w aucie i mam dosc. Podsumowujac pojawily mi sie dzis plamienia. Jutro leze. Dalej nic nie moge jesc. Za to wypilam dzis calą wode z ogórków kiszonych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Pozytonka to odpoczywaj. A Ty jakies leki bierzesz? Bo ja caly czas jestem na duphastonie. No i nie forsuje sie za bardzo. Milego dnia dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Ja dziś kolejny beznadziejny dzień... wczoraj nawet było lepiej a dziś znówu jestem zamulona i dodatkowo tak osłabiona, że nie mam siły podnieść się z łóżka... Leżę i patrzę tępo w ścianę bo ani telewizji mi się nie chce oglądać ani nic czytać. Totalna wegetacja. Jutro zaczynam 9ty tydzień i naprawdę psychicznie i fizycznie jestem na wykończeniu tym stanem. Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale ja długo już nie zniosę :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
Mirabella może to pogoda tak na nas wpływa bo ja też nie mam na nic siły i w zasadzie ciągle leże w łóżku; muszę się jakoś pozbierać bo jutro do pracy ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny mam pytanie do Was czytałam, że niektóre z Was miały plamienia, zaczęłam 9 tydzień i wszystko było ok do wczoraj, nawet nie wiem czy mogę to nazwać plamieniem, rano zauważyłam taki brudny śluz, wpadłam w panikę dzisiaj się to powtórzyło, ale tylko rano i cały dzień jest ok, dalej mam objawy ciążowe śpię dużo chce mi się wymiotować, chociaż piersi już aż tak doradźcie, czy iść jutro do lekarza?planowo wizytę mam 19 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja jak miałam plamienia to miałam zwiększyć leki i leżeć - tak ustaliłam telefonicznie z gin, dla pewności i tak poszłam w poniedziałek na wizyte i na usg; teraz plamień generalnie nie mam, ale czasami mam śluz taki niby beżowy niby brązowy, ale nie panikuje, objawy ciążowe są, a na wizyte ide dopiero 18.08; mam nadzieję, że więcej nic się nie będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Midorka ja tez jutro do pracy :/ nie widze tego slowo daje... wyc mi sie chce na sama mysl! A ja jeszcze akurat ja mam wkolo siebie same przyklady ciaz bez dolegliwosci.. wszystkie znajome przeszly cale 9 miesiecy bez problemow i jak mowie im jak sie czuje to niedowierzaja ze moze byc tak zle... chyba uwazaja ze sie niezle nad soba rozczulam. A Wy macie zrozumienie wsrod innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoodziutka
hej dziewczyny, ja mam termin na marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoodziutka
mam 18 lat i jestem w 8 tyg ciąży, termin mam na 29 .03.2025r przyjmiecie mnie do siebie mimo, że jestem młoda?:) dzisiaj się czułam trgicznie, nie chciałam nikogo widzieć ani z nikim rozmawiać cały czas mi słabo,niedobrze i czarno przed oczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście to moja pierwsza ciąża i jestem z okolic Warszawy miło Was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×