Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
I co lepiej wam jak się przeniosłyście? Durne babska. Jeszcze tylko zabierzcie ze sobą te idiotki- małolatki Aguśke i sloneczko będą was wkurzać i nawet nic nikomu nie napiszecie, bo nie wypada, trzeba być miłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox taka z ciebie lady, zakładasz tematy, pierwsza w tabelce, może jeszcze pierwsza urodzisz. Najmądrzejsza w każdej kwestii- a co ty w życiu masz? co osiągnełaś oprócz rdzenia dzieci? o pracy nic nie słyszałam tylko się przechwalasz razem z następną debilką midorką ile to wy mało ważycie... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox taka z ciebie lady, zakładasz tematy, pierwsza w tabelce, może jeszcze pierwsza urodzisz. Najmądrzejsza w każdej kwestii- a co ty w życiu masz? co osiągnełaś oprócz rdzenia dzieci? o pracy nic nie słyszałam tylko się przechwalasz razem z następną debilką midorką ile to wy mało ważycie... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hahahahaha biedna pani gosc zostanie tu sama. Wiec sama swoje posty sobie opiniuj. Wiesz zrób sobie takie rozdwojenie jaźni. Ladyfox dziekuje za akceptacje zmykam się próbować logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już na parenting, mój nick jest taki sam :) niestety link na marzec coś nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Tak mi się podobała ta telenowela gościu skoro się nie przenosimy to może zaspokoisz moja ciekawość i ujawnisz pod jakim Nickiem pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 marzec juz cie dodalam do naszego tematu - sprawdz skrzynke wiadomosci na paretnigu. czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej pisalam ja oo jak milutko tu !! chyba robie za celebrytke .. bo zeby byc celebryta musi byc ktos kto cie nie lubi. gosciu zal mi ciebie- zyjesz zyciem innych.. ale zeby ci sie lepiej zrobilo to ci napisze ze tak masz racje nic nie mam, zycie do bani, jestem brzydka i glupia. Lepiej ci :D mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kto chce jeszcze sie przeniesc? zapraszamy. co prawda dopiero "uczymy sie" nowego forum ale mam nadzieje ze bedzie fajnie- piszemy tylko my, mozna wstawiac zdjecia, generowac suwaczki, zasady ustalamy my. piszcie piszcie, bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka91
Gościu hahahahahahahahaha sie ubawiłam po pachyyy..wole byc jak to napisałaś" idiotką" mającą kochającego męża i dzidziusia w drodze niż takim zrytym starym babiszonem co nie ma nic lepszego do roboty..pewnie bez dzieci i męża hahahahahahahahaha STARA PANNA!!nie ma co robić w życiu i siedzi tutaj i uprzykrza wszystkim życie hahahahahahahahahahaha . No to tyle z mojej strony;D pisz sobie do woli co ci ślina na jęzor przyniesie;D daje ci wolna rękę;D Taka stara a głupiaaaa...O_o przykład na to że nie zawsze wiek idzie w parze z rozumem;Dno ale cóz.. No to tyleee...miłego dnia wieczoru i życia GOŚCIUUU;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midorka
ja już też mam konto; nick taki sam :) proszę o dodanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
POMOCY!! Mam straszny ból ucha a przede mną cała noc... Nie wiem jak ja wytrzymam jak myślicie jakbym pojechała do szpitala i powiedziała że jestem w ciąży i mam zapalenie ucha to udzielili by mi jakiejś pomocy czy mnie wyśmieją? Krople z apteki mi nie pomagają a bynajmniej te co dała farmaceutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Lady, ja tez zalozylam konto, nick taki jak tu - Wiktoria_86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evela ja miałam ostatnio to samo mówie ci tak mi pikać w uchu zaczęło a juz dotchnąć sie go nie dało bo ból mi paraliżował pól ciała i też to jakoś wieczorem było ze apteki były pozamykane.. i mama nasączyła wacik odrobiną czystego spirytusu i kazała włożyc do ucha i do rana jak reką odjał..wiec wydaje mi się że domowe sposoby są dużo lepsze niż te wynalazki z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31marzec
Mi na ból ucha zawsze pomagało włożenie do ucha waty lekko nasmarowanej wickiem, działało mocno rozgrzewająco, i rano już nie bolało, przy naprawdę mocnym bólu smarowałam również szyję od strony bolącego ucha, ale może jak masz niedaleko szpital to udaj się na izbę przyjęć, i tam może coś poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuprynaa
A ja nie jestesm w temacie. Gdzie sie przenosimy? Jak sie dodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ja kochane powiem tak :) zaczynam szkole od weekendu i nie bede miala czasu nic pisać , a po tym jak sie zachowuje gość nie mam ochoty sie denerwować bo to tylko świadczy ze jest sflustrowana idiotka ;) nie bede sie juz wglebiala w forum no chyba ze bede tęsknić bo było fajnie oprócz tej debilki to sie odezwę ... Na razie kończę z czytaniem neta i biorę sie za zdrowie i dalsza edukacje ;) fajnie było z wami i szkoda ze od początku nie miałyśmy forum na którym pierwsza lepsza osoba nie mogłaby pisać ;) no nic trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
A i jeszcze jedna przyjemnośc!!! DO GOŚCIA ;) mówisz ze my z Aga idiotki małolaty itd, do mnie ze nie mam czym sie pochwalić i tylko sie uzalam ;) to prosze cos dla cb tak jestem młoda od roku i kilka mc po slubie z ukochanym mężczyzna ;) studiuje to co kocham mamy swój dom , samochód dokładniej z 2009 r , a pracuje jako osoba do pozyskiwania nowych klientów płaca możesz sobie policzyć 5 razy najniższa krajowa :) cos jeszcze a tak jestem wysoka i szczupła blondynka ... Biust tez chcesz wiedzieć ????? 7 lat uprawiałam sport , kręciłam sie w kadrze polski brałam udział w wielu mistrzostwach polski a nawet kilka razy za granica ;) i powiem ci ze taka młoda tez moze cos osiągnąć ale wtedy trzeba zaper... jak sie ma nawet 14 lat !!!! A ty co , co ci zostało ? Jesteś zadowolona z siebie? Ze swojego życia ? Czy jeszcze ci poopowiadac szczegóły z mojego życia ? Sory dziewczyny ale wybuchłam i musiałam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Słoneczko ale zapisz sie do nas bo my tu przestaniemy zaglądać jak się na dobre przeniesiemy. A pisac będziesz wtedy kiedy znajdziesz chwilkę. Tam juz nikt nie będzie nam przeszkadzal. A poza tym zawsze będziemy do dyspozycji w razie jesiennej chandry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
No w sumie zawsze nawet miło o was poczytać :) jutro sie za to wezmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Juz jestem zarejestrowana ale mi ta str nie chodzi . Chyba to chodzi o zaakceptowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Dziewczynki jutro założę konto i do Was dołączę bo dziś jestem na tel, a nie chce mi się już na kompa wchodzić:) dziś byliśmy na odpuscie u rodzicow i tak się objadlam ze chyba nie będę mogła spać hehe:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh dobre te goście ;) dawajcie wszystkie idiotki i wielkie paniusie rejestrujcie sie na parentingu, tym samym nickiem co tu, dajcie znac ze to zrobilyscie, dostaniecie wtedy zaproszenie w wiadomosci do prywatnego forum. Nie pisać na ogolnodostepnym forum ;) jakby co - pytac!!! Nie gosciu-Ty nie mozesz sie o nic pytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dodam was wszystkie dzis troche pozniej. Musze mlodegp do przedszkola odstawic, badania krwii i male zakupy Czupryna, evela, sloneczko i reszta musicie zalizyc konto na parenting.pl dac mi znac ( tu na forum) ja was dodam do naszego forum zamknietego - nikt nie zasmieca. Prosze tylko o odrobne cierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ja juz jestem zarejestrowana ;) czekam na przyjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×