Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lejdi88
melduje sie na parenting-u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi zaakceptowana :) czupryna? jestes? zalozylas konto? tyna? margot89??caroline88???elfusia? mirabella ? zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady fox,konto mam,napisałam ale na innym wątku, tam gdzie dziewczyny wcześniej pisały,jak znalezc ten wlasciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfusia86
To wyżej to moje...nick mam Elfusia1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfusia86
Albo nie:)Elfusia86 ehh ciążowy zawrót głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Cześć Dziewczyny, cały czas jestem z Wami. Ostatnio mało sie udzielałam, bo mdlosci i wymioty mnie za bardzo muliły. Teraz mam skończony 15 tc i dopiero od 3 dni jest lepiej i nie wymiotuje. Spróbuje założyć konto na tym innym forum, ale to jak będę na komputerze, bo teraz pisze z komórki. Odezwę sie mam nadzieje niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
elfusia ja cie musze dodac do grupy bo to temat zamkniety i bez akceptacji nic nie znajdziesz i nie napiszesz dodalam i juz mozesz pisac :D zapraszamy teraz tyna. daj znac jak zalozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Zarejestrowałam sie - Login Tyna83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_83
hehe dziewczynki, zostawić was na weekend i takie zmiany. a gość jak się ładnie denerwował. Wreszcie i gość pokazał jak mu żyłka pęka hahahahah ale do rzeczy. chętnie przeniosę się z wami. założyłam już konto pod takim samym nickiem beti_83 i bardzo proszę o zaproszenie do forum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jakotaka jak tam mąż? Pisałaś że jest chory psychicznie. Ty chyba też normalna nie jestes. Zrobiłaś sobie dzieciaka z psycholem hehehhehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
beti jestes juz dodana- przenos sie skarbie bo tu sie psuje atmosfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakotaka1
gościu, boli Cię to, że mam męża i z nim były problemy? czy może boli Cię to, że jesteś sama, stara, bez przyjaciół i musisz swoją frustrację wyładować na osobach, które potrafią rozmawiać o swoich problemach normalnie? radzę Ci stulić zapewne smutny dzióbek bo zaczynasz być żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Dziewczyny kto jeszcze chce przejsc na pf?? dajcie znac czupryna, mirabella, ano, namii, lilianka, anka p, margot.. bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko93
Ale mi babsztylu cb żal :) szkoda ze nie masz swojego życia tylko siedzisz i wtrącasz sie w nie swoje :) o wiele ciekawsze niż twoje nie :) hahahhahahah :) a i szkoda jak nie widzisz jak mozna cie teraz obsmarowac na forum zamkniętym hahahahha , uuuuu ale jak mi przykro nawet sobie nie poczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terlikula
Hej dziewczyny zapisałam się do Waszego grona i zaniedbałam totalnie za co z góry przepraszam, po prostu moja córa zabiera mi cały wolny czas, ale to nic będę pisać i czytać w pracy forum, bo wieczorem padam na ryjek. Widzę, że chcecie przejść na jakieś odrębne forum, jeśli mnie zaprosicie będę wdzięczna, jeśli nie.. zrozumiem. Bo faktycznie jak czytałam to może być ukryty "wilk w owczej skórze". Widziałam, że w tabelce umieszczacie miejsce zamieszkania także dodam, że jestem z Lublina. Płci niestety jeszcze nie znam. Rozpoczęłam 15 tydzień, wczoraj na wizycie lekarz powiedział, że z racji, iż jest to druga ciąża powinnam niedługo poczuć ruchy dzidzi :) czekam na to z niecierpliwością, bo wiecie jak to jest jak nie czuć to od razu w głowie obawa, że coś nie tak. badania genetyczne wyszły ok na szczęście, bo strasznie się bałam. Pozdrawiam serdecznie z pracy :) i obiecuję poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Witaj, załóż konto na parenting.pl, napisz tutaj jaki masz nick a ladyFox doda Cie do naszego ukrytego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz cie dodalam- zapraszamy - u nas spokojnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
pysiaczek juz cie dodalam :) teraz mozesz pisac no naszym temacie bo wczesniej chyba pisalas z dziewczynami z ogolnego ? zapraszamy do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_S_B
Witam Wyszły mi złe wyniki w badaniach na glukozę (wynik mialam 96 na 105), ginekolog kazał mi przejść pomału na dietę cukrzycową abym później nie miała cukrzycy ciążowej, zaczęłam o tym czytać ale wszędzie piszą o węglowodanach, tłuszczach, białkach i kaloriach a ja nigdy nie byłam na żadnej diecie i mało to mi mówi. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć konkretnie co można jeść a co nie? Bardzo proszę o takie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Hej, jestem jestem :) Ostatnio rzadziej zaglądam bo nadal męczą mnie wymioty, nudności i ogólnie samopoczucie bardzo kiepskie. Chodzę do pracy i jak wrócę na nic już nie mam siły.. Ale konto założę pod tym samym nickiem i zaraz do Was dołączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi88
Agusia_S _B zapraszamy na prywatne forum, może któraś dziewczyna coś doradzi:)parenting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka 090
Ja też jak Agusia chcę na prywatne forum co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox________01.03____30 l._____???____2 ciąża____ przyszlamama91___01.03___23 l.____???_____1 ciąża____ok. Nowego Sącza magolk6344______01.03____???_____???____2 ciąża____ Aguśka91_______01.03_____23l_____córka?____1ciąża___& lt; br /> Lejdi88_________2.03______26l_____???____1 ciąża____Kalisz Soulija__________03.03____28 l._____???____2 ciąża____ Namii___________03.03____???_____???____1 ciąża____ Lilianka31_______05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków ankaa116_______05.03____23 l._____???____1 ciąża____Kartuzy kika114__________06.03_____25l._____???____1 ciąża_____Poznań wesołka91_______07.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Wiktoria86_______07.03____28 l._____???____2 ciąża___ Białystok N@dziej@_______07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa Tyna83_________08.03____31 l._____???____2 ciąża____Poznań anka p__________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa vouga__________10.03____30 l._____???____2 ciąża____ok. Katowic terlikula________11.03____29 l._____???____2 ciąża____ Ewa ____________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81__________12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa margot89_______12.03____25 l.______///____1 ciąża_____ Tychy Czuprynaa_______14.03____25 l._____???____3 ciąża____ esen____________15.03____28 l._____ syn ____3 ciąża____Warszawa anielkus86_______15.03___27 l._____???____1 ciąża____Warszawa pozytonka_______16.03____33 l._____???____2 ciąża____Szczecin Pysiaczek89______18.03_____25 l._____???____1 ciąża___ Oświęcim Słoneczko93______21.03____???_____????____1 ciaza Caarolinee88_____21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa midorka_________22.03_____???_____???____2 ciąża___Bielsko Biała Mirabella1983____25.03____31 l._____???____2 ciąża____Warszawa jakotaka1_______26.03____23 l._____???____1 ciąża____ pmnana________27.03____23 l._____???____1 ciąża____Rzeszów beti_83_________27.03____30 l._____???____1 ciąża____Wrocław evela92_________28.03____22 l._____???_____1 ciąża____Ostrów Mazowiecka GU_____________28.03____27 l._____???_____1 ciąża____ lusandra________30.03____???_____???_____1 ciąża____ 31marzec_______31.03____36 l._____???____2 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
dlaczego sie przenosicie na inne forum mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×