Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytalski Pytający

Czemu panie po 30 roku życia scinają włosy na krótko i nie golą nóg ?

Polecane posty

Gość Pytalski Pytający

Tak jak w temacie. Dużo kobiet po 30 obcina się na krótko i rzadko goli nogi. Tzn w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak DUŻO ich znasz osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maja czasu. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak było parę ładnych lat temu, ścinały na krótko i robiły pasemka a'la kurczaki pana Józka. Teraz nawet jak włosy są krótkie to mają modne cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krótkie włosy, a nie mam 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modne ciecie? wazne zeby ciecie pasowalo, a nie bylo modne. tak jak niektore polki od gara odciete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćts
ja jestem sporo po 30 i gole nogi i nie tylko nogi ;) a takze mam długie włosy ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też włosy zapuszczę w okolicach 30, na razie wolę krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dariusz Tarczyński "Zrozumieć Człowieka z Wyglądu" tam znajdziesz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha też się kiedyś nad tym zastanawiałam, może nie że panie po 30 ale na pewno po ślubie i szczególnie na wsi, pewnie że nie wszystkie ale bardzo dużo tak robi, ciekawe czemu, chcą doroślej, poważniej wyglądać, czy jak? wytłumaczcie bo nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów prawdę
Teraz temat zasypią wszystkie te, które golą, i nie ścinają, a jak już ścinają, wtedy pięknie to wygląda. Czy wy kruwa nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Tępy naród! Gówno nas obchodzi że ścinacie i golicie, niech się wypowiedzą te, do których jest skierowane pytanie, jeśli nie wnosicie nic do tematu, marnujecie czas ludzi czytających go.. Wg. mnie robią to dlatego, że nie mają czasu i straciły wiarę w to, że mogą się jeszcze komuś podobać. Krótsze włosy są wygodniejsze, a skoro nie zanosi się na sex, to po co golić nogi.. To tak jak z facetem golącym jajka przed spotkaniem z potencjalnie do wyruchania loszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów prawdę
A co do żonatych/dzieciatych/zajętych - wychodzą z założenia, że skoro już są zajęte, to po co dbać o siebie. To nie dotyczy już tylko facetów, ale na nich oczywiście można psioczyć. Teraz kobieta po 30 to kobieta pracująca, nie musi się "stroić i pindrzyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie takie krzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jak ma krótkie włosy to nie dba o siebie? To z tymi nieogolonymi nogami to chyba autor dodał dla prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ są to feministyczne osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, nie ma to nic wspólnego z tym, że po 30 zwykle jest się po przynajmniej jednej ciąży i włosy często nie są w takiej kondycji jak były 10 lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodniczkaM
Mam krótkie czarna włosy i gole nogi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ścinania włosów po 30-ce to pewnie lepiej wyglądją krótkie i dobrze obcięte niż zapuszczone cienkie i żadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzydziestce zaczynamy już łysieć i siwieć, krótkie włosy łatwiej utrzymać więc w ryzach, łatwiej też na nie naciągnąć moherowy beret co do włosów na nogach - krążenie jest już nie to, więc to dla ciepła, ukrywamy też dzięki temu swoje żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodniczkaM
i od lat żyję w stałym związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodniczkaM
Nie mam żylaków,Nie palę,nie piję...!8lat temu ściełam włods.Dla wygody i urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnostwo kobiet
goli nogi rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugie wlosy sa niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcccccccccc
Takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugie wlosy sa bardzo wygodne,mialam dluzsze,ale teraz mam krotsze.Krotkie wlosy wymagaja wielu zeby fryzura dobrze wygladala:modelowanie prostowanie,czeste wizyty u fryzjera,farbowanie,czeste mycie oraz uzywanie roznorodnych srodkow wspomagajacych:pianki do ukladania,lakier do wlosow,maski ochronne przeciw wysokiej tem.Dlugie wlosy wymagaja o wiele mniej zabiegow.krotkie jesli nic sie z nimi nie robi i jak ktos wczesniej wspomnial sa wygodne, wygladaja koszmarnie, typowe straki na glowie,te same panie z takimi wlosami pewnie tez sie nie depiluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, w jakich ty się kręgach obracasz dziecino? To do autora. Ja dobijam 50tki, jestem szczupła, włosy (na głowie) mam długie zadbane i zawsze noszę rozpuszczone,. Włosy na całym ciele mam zawsze wydepilowane jedynie na c/i/p/c/e wąski paseczek. Pamiętaj, że to nie kwestia wieku tylko dbania o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówię prawdę
"Mów prawdę 2014.06.17 Teraz temat zasypią wszystkie te, które golą, i nie ścinają, a jak już ścinają, wtedy pięknie to wygląda. Czy wy kruwa nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Tępy naród! G****o nas obchodzi że ścinacie i golicie, niech się wypowiedzą te, do których jest skierowane pytanie, jeśli nie wnosicie nic do tematu, marnujecie czas ludzi czytających go.. Wg. mnie robią to dlatego, że nie mają czasu i straciły wiarę w to, że mogą się jeszcze komuś podobać. Krótsze włosy są wygodniejsze, a skoro nie zanosi się na sex, to po co golić nogi.. To tak jak z facetem golącym jajka przed spotkaniem z potencjalnie do w********* loszką." KOCHAM CIĘ! ZOSTAŃ MOIM MĘŻEM, albo i żoną jeżeli laska to pisała :D:D:D:D serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×