Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytalski Pytający

Czemu panie po 30 roku życia scinają włosy na krótko i nie golą nóg ?

Polecane posty

Gość gość
A tak na serio to za....ste są te licytacje kobiet - a ja golę! a ja mam długie! a ja jestem super sexy, cudna, wspaniała, piękna, mądra, przebojowa, dynamiczna, nowoczesna, liberalna, komunistyczno-socjalistyczno-libertariańska, adoptowałam pól Afryki, ujeżdżam dzikie dinozaury, mam 100 pasji hobby, rozbrajami miny przeciwpiechotne, uprawiam filatelistykę asyryjską, skaczę wzwyż na oplimpiadzie, mam wymiary 100 / 30 / 60 i miseczkę Z i tak dalej i tak dalej :D Zaraz dzwonię do kumpla żeby ogarnął zielone i wpadniemy tu za 3 godziny zobaczyć jak się sytuacja rozwinie :D wyczuwam fluidy wielkiej Mega Beki :D z piejących autoreklamy panieniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kochają dzieci NAJBRDZIEJ na świecie i BARDZIEJ od męża i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby im włosy do gara nie wpadały, one żyją dla dziec****amietaj, żeby im gotować i tak sie przejmują, że nie wpadły na to, by związać włosy, tylko od razu zciachac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 to jest forum kobiece i po to tutaj jestesmy,zeby sobie pogadac zasiegnac rady, po to sa zakladane tematy by w nich pisac, nic Ci do tego o czym tu sie dyskutuje, nie podoba sie to spadaj z tad, Twoje uwagi nic nie wnosza, wiec daruj sobie,proponuje ciekawy dla Ciebie temat jaka wodka na wesele,tam na pewno bedziesz w swoim zywiole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloiza znowu atakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce2259
Dokładnie jest tak jak ktoś wyzej opisał po ciązy włosy bardzo wypadają i sa mocno osłabione traca na objetosci wiec kobiety scinają bo bez sensu jest trzymac długie rzadkie włosy nijak to wyglada. Co do nóg goliłam i golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Venus
Mam 35+,wlosy dlugie do łokci,wydepilowana zawsze bez względu na porę roku,zadbana i atrakcyjna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie sá feministyczne osobowości ścinające włosy,ja jestem feministyczna i mam bardzo długie na głowie,ale wy nie wiecie co to feminizm więc nie ma rozmowy.ścinają bo: są wygodne bo tak jest bardzo wygodnie,bo dziecko najważniejsze a nie facet ,facet ważny od czego innego nie uniesień miłosnych,poza tym już zaklepany więc nie ma po co,nie mają czasu na pierdoły bo dużo obowiązków kurowatych w domu lub zawodowo,femina tez może obciąć z podobnych powodów ale są różnice pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kim mowa ? :D o nie ! nie zgadzam ! kobiety powinny dbać - i większość dba o siebie - w każdym wieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam bardzo...ale o co wam chodzi z tym "dziecko ważniejsze niż facet". Mowa jest o WŁOSACH, nie o relacjach w rodzinie. Że niby kobieta MUSI trzymać długie kudły bo pan i władca ma takie życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś włosami się uwodzi jak są piękne musi to na rusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie uwodź włosami. Całe życie podporządkowywać penisowi...nawet taki głupi aspekt jak długość włosów. Dziwne, że burek nie nosicie, bo mentalność ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwodzę głównie umysłem pin.dko, penis mojego ukochanego jest cudowny i lubię go uwodzić bo jest moją rozkoszą :-)co się tak pienisz ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny umysł nazywający rozmówcę "pindką"....twój ukochany raczej nie jest z tych co mają wysokie wymagania. "Pienię" się bo irytuje mnie to same kobiety robią z nas idiotki które powinny każdy aspekt swojego życia ustawiać pod uwodzenie i trzymanie przy sobie faceta. To jest jednocześnie smutne, irytujące i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak pogdacz sobie,pisałam o pięknych włosach ,dla pindek mój umysł znajdzie mroczne wytrychy ,wiesz co jest najmilsze w życiu piękna miłość i miła atmosfera a Ty jesteś kwoczka która syczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam że dawno nie zrobił Ci jakiś dobrze bo wtedy nie chce się dokuczać innym ,i człowiek zgryzliwy się robi zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ktoś ma klasę albo nie, ty jesteś po prostu niewychowana. Złośliwość jest tylko z twojej strony. Nikt nikomu nie powinien mówić co ma robić ze swoim ciałem albo oskarżać o zaniedbywanie związku bo...nie zapuszcza się włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko napisałam że włosy długie są bardzo kobiece :-) a Ty na to zaatakowałaś pierwsza ,a ja lubię odpowiadać takim maszkarkom,nie zaprzeczyłaś więc wszystko jasne, mnie nie obchodzi Twoja głowa mam zdanie o długich włosach i tyle a Ty oceniłaś już o wiele za dużo niż kudły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ktorym miejscu cię zaatakowałam? Napisałam tylko, że relacje w małżeństwie nie mają nic wspólnego z długością włosów. W następstwie zostałam wyzwana od głupiej i pindki przez jakąś niewychowaną lalunię. Jak bardzo cię ciekawią moje relacje to mam udany związek, dziękuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popłynęłaś pisząc o swojej wizji że całe życie mam podporządkowane penisowi ,to był kij w mrowisko nie udawaj niewiniątka i o mentalności też było oceną,a ja nie lubię takich kwoczastych rozmówek ,i mam uczulenie na takie babole,i zrobiłaś tak bo czujesz się w środku zagrożona bo jakby tak nie było to moje zdanie o długich włosach spłynęłoby po tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poczułam się zagrożona, ale to ciebie szlag trafił? Poczytaj ten temat, ręce opadają na większość wypowiedzi. Kilka osób zarzuciło kobietom niedbałość o ich relacje z partnerami przez to, że ścinają włosy tak jakby to było wyznacznikiem czegokolwiek. Tak, irytuje mnie taka dyskryminacja i fakt, że same kobiety to promują. To jest obrzydliwe zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chodzi o to czy długie włosy się podobają tylko o to, że odmawia się kobietom prawa do preferencji. Jednocześnie jak facet ma taki kaprys może sobie ogolić głowę na jajo i nikt się słowem nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie trafia zawsze jak trafiam na kwokę,:-) na ataki odpowiadam bo nie lubię takich ludzi ,zazwyczaj dokuczają szybko innym za ich poglądy co do własnego życia,Ty oceniasz innych ja nie oceniam krótkich włosów,atakuję tez tych co dokuczają innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmawia się kobietom prawa?Ty jesteś takim niewolnikiem innych? chyba każdy robi tak jak chce i zajmuje się głównie sobą i nie patrzy na innych i idąc dalej nie atakuje ich za życie według własnego pomysłu i nie syczy tylko robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie oceniłam niczyich włosów. Nawet nie napisałam jaką długość mam sama. Chyba sobie coś dołożyłaś. skrytykowałam postawę kobiet które zarzucają niestworzone rzeczy tym które sugerują się własną preferencją, a nie tym co facet im powie. Jak ktoś woli długie włosy niech zapuszcza nawet do kostek, jak chce mieć obcięte na jeża to proszę bardzo. Zniesmacza mnie wmawianie komuś, że jest złą żoną bo nie nosi butów na obcasie albo ma za krótkie włosy. Postawę kwoki w tym momencie przedstawiasz ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym oceniłaś moje kochanie a za to możesz dostać w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist 31
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu - przeczytaj wypowiedzi w tym temacie do których odnosiła się moja pierwsza wypowiedź. Kilka osób, w tym głównie kobiet, obrażało inne kobiety za to, że preferują krótkie włosy. W odpowiedzi na to ty je usprawiedliwiłaś wyzywając mnie od głupiej bo "włosami się uwodzi". Cała moja wypowiedź dotyczyła tego, że kobieta powinna mieć prawo wyboru czy chce mieć długie włosy i to nie ma związku z tym jaką jest partnerką. Po prostu nie zrozumiałaś i się "pienisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie mogę być czystą wiedzmą ,już ide do ciekawszych zajęć :-) kłocę się z kwoczkami nigdy dłużej niż 10minut czas jest cenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×