Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest, że brzydale mają do kobiet pretensje, za to że te patrzą na wygląd?

Polecane posty

Gość gość

A sami nie parują się z brzydkimi kobietami? Gdyby mieli uczciwe podejście, braliby się za swoją ligę, albo odpuszczali sobie kobiety całkiem... Gdy kalemu krowę ukradną, to jest źle, ale kiedy to kali ukradnie krowę...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już frustratka zaczyna swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem nie frustratką. Po prostu dziwi mnie takie podejście, bo i ja bym nie chciał kobiety, która mi się nie podoba... Ani bym się nie pchał gdzieś, jeśli bym wiedział, że mnie nie chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARY KAWALERZE SPADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem starym kawalerem. Mam 29 lat dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie długo będziesz a po 2 nie użalaj się nad sobą trzymaj to do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu się użala nad sobą? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś, że ci się ten tema nie podoba? Pasztetem, który chce ładnej kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESIEK
Ty to nikogo nie będziesz miał ty się nadajesz na plebani proboszczowi laske zrobić będziesz miał na słodką bółke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj kolejna zbiorowa shiza Ludzie się dobierają w pary nie dlatego że im się podobają oczy nos i usta oraz tyłek partnera! O ile pierwsze wrażenie mamy już za sobą to te cechy nie wystarczą! Co ci człowieku po tym że ktoś się tobą zachwycił? Będzie chciał cię poznać! Co jeśli przy bliższym poznaniu okażesz się słabym egoistycznym zerem?Czy pomoże ci fajny tyłek? Ale w czym? W tym że posłużysz jako mięso? Zastanów się co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor
CZESIEK - Ja, na chwilę obecną, mam co najmniej dwie apetyczne dziewczynki w moim wieku mniej więcej, więc mów za siebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo tu Autor
gość dziś - bzdury. Ładne oczy idą w parze z charakterem... Oczy są zwierciadłem duszy. I możesz się napinać, że to nie prawda i tak dalej, ale inteligentni ludzie i tak wiedzą swoje... Zgrabny tyłek nie czyni mnie lepszym człowiekiem. Ok. Ale związek z drugą osobą, to również seks... A jak tu uprawiać, go z osobą, która się nam nie podoba? Wypić pół szklanki spirytusu i do dzieła? Ktoś, tu powie, że seks to nie wszystko. Zgoda. Ale niech spróbuje związać się z jakąś brzydulą, a nie daj Boże ożenić, i nie uprawiać z nią seksu. Zaraz zacznie na ciebie szczuć soją rodzinę, że ją zaniedbujesz. W przypadku małżeństwa, dostanie rozwód z twojej winy, i być może alimenty... Konkludując, nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESIEK
Widze że jeszcze skaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi, którzy nie patrzą na wygląd (za wyjątkiem ślepych, ale nawet oni mają swoje sposoby:D) Dotyczy to obu płci. Mamy zapisane w genach, by łączyć je z osobnikami atrakcyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to kretyn nie wie na czym polega życie... 29 lat to już stary kawaler sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor
"Autor to kretyn nie wie na czym polega życie... 29 lat to już stary kawaler sorry" Tak, bo powinien być albo płatnikiem pantoflarzem, albo alimenciarzem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wpisem z godz Ta szklanka spirytusu nie brzmi zachęcająco... ja też byłam kiedyś w trudnej sytuacji i dałam ten jeden jedyny raz szanse komuś kto mnie nie pociągał. Rozdarcie wewnętrzne próbowałam gasić alkoholem, a że mam słabą głowę chyba nie musze mówić jak się to skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a! i żeby była jasność nie dałam mu doopy, nawet morze alkoholu nie przełamało mojego oporu, za to przewaga fizyczna przeciwnika już tak :( .Historia prawdziwa, nie żadne tam prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Największe wymagania co do wyglądu kobiet mają najwięksi zakompleksieni brzydale lub inne stwory typu przeciętny robotnik, bezrobotny muzyk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma pretensji do kobiet o to że patrzą na wyglada ale o tą hipokryzję że niby nie ppatrzą.liczy się harakter i takie tam A w zeczywistosci mają większe wymagqania i często wiążą sie z ladniejszym od siebie uwazqjac siebie za jakieś bóstwo a faceta zq przecietniaka pomimo że to on ma zwykle ladniejsza twarz i lepiej zbudowane cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma zwykle ladniejsza twarz i lepiej zbudowane cialo Ej co do ciała mogę się zgodzic, kazdy szczur może przypakować na siłce, ale gdzie są ci o ładnych twarzach? gdzie są ci ładniejsi niż kobiety? U mnie jak facet nie ma poważniejszych wad w to przejdzie, ale takich naprawdę przystojnych to przez całe zycie może 10 a może 20 spotkałam. To że facet ujdzie nie znaczy że jest ładniejszy od kobiety no ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -jak to nikt? poczytaj to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×