Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna2369

Dr Michał Knakiewicz

Polecane posty

co sądzicie o doktorze? Ktoś miał robiony u niego nos? naczytałam się sporo pozytywnych opinii na jego temat, podobno uczył się w Polanicy, niestety na internecie jest mnóstwo niezadowolonych osób jeżeli chodzi o nos - nie wiem już, jaki jest odsetek komplikacji po operacji nosa. proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nos robiony u dr knakiewicza teraz czeka mnie poprawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zabiegiem spędziłam dużo czasu na konsultacjach i wypytywaniu doktora Knakiewicza o wszelkie szczegóły żeby rozwiać swoje obawy. Ostatecznie nie było tak strasznie i uważam że mój nowy nos wygląda tak jak go wcześniej zaplanowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaaaaa
Witam Proszę o kontakt osoby które operowaly nos u dr Michała Knakiewicza. Czy efekt był zgodny z ustaleniami przed zabiegiem? Po jakim czasie mocne ocenić że nos wygląda dobrze/zle? Na czym polegaly ewentualne korekty po? Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam nos u doktora Knakiewicza i wszystko wyszło zgodnie z naszymi zamierzeniami. Pan doktor od maja przyjmuje w swojej nowej klinice, która jest dużo nowocześniejsza od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welinab

U mnie efekt nosa dokładnie taki jak ustaliliśmy podczas konsultacji. Zadbałam o to żebyśmy się dobrze zrozumieli przed zabiegiem żebym nie musiała sobie później pluć w brodę, ale opuchlizna w pełni zeszła dopiero po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Miałam operację nosa u doktora dwa tygodnie temu w znieczuleniu miejscowym i naprawdę nic nie bolało w trakcie jak i po opercji . Kształt noska jest idealny wręcz śliczny 🙂 

Doktor jest przemiłą osobą z ogromnym doświadczeniem i cieszę się że dokonałam tak dobrego wyboru. Dziękuję Panu doktorowi jak i zespołowi Knack Clinic za miłą atmosferę i cudowny efekt końcowy operacji. Nina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×