Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzaga zgaga

moja dieta bez głowy

Polecane posty

Gość dżaga zgaga
no to pije sobie kawusie i mam sile do walki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz po diecie? no tak, na poczatku sa checi , ale potem juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dieta to masakra zawsze sie objem i po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLadyOfficial
Kochani. Jakieś poltora roku temu schudlam ponad 50 kg,ale teraz przez kilka miesięcy przesądziłam bardzo z jedzeniem. Słodkie mnie zgubiło. Przytyłam może jakieś 8 kg. Zamiast xs/s noszę rozmiar M. Źle się czuje. Ostatnio w pracy weszłam na wagę i mi pokazało 67 kg,ale odjąć ciuchy, buty, długopis, kalkulator i telefon w kieszeni to może jakieś 65 kg. To i tak za dużo jeśli chodzi o mnie. Chciałbym chociaż te 7 kg schudnąć. Od 4 dni jestem na diecie. DZIEŃ 1: Byłam na głodówce. Tylko kawa i woda tak jak DZIEŃ 2. DZIEŃ 3: WYPIŁAM KAWĘ, ZJADŁAM 2 JABŁKA, TROSZKĘ OBIADU. DZIEŃ 4: OCZYWIŚCIE KAWA, 2 JABŁKA I JOGURT 0% TŁUSZCZU. DZIEŃ 5: DZISIAJ RANO WYPIŁAM KAWĘ, ZJADŁAM JOGURT I MAŁA KANAPKĘ NA CIEMNYM PIECZYWIE. O 15 zjadłam troszkę obiadu (ryż ze szpinakiem i kawałkami gotowanego filetu) JAK MYŚLICIE DOBRZE MI IDZIE? Oczywiście zero słodycz, dużo wody. W miarę możliwości ćwicze. Sądzicie,że uda mi się schudnąć? PO 18 NIC NIE JEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja taka dieta ale mozna to sobie ulozyc czy cos no 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×