Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dekalogowata

Tak ciężko znaleźć wolnego przystojniaka w tym mieście.

Polecane posty

Jak widzę ślicznego chłopca w moim wieku w tramwaju/autobusie/pociągu to chce mi się wyć, bo wiem, że ze względu na facjatę na sto procent ma już dziewczynę. :( A wczoraj widziałam tak cudnego szatyna z niebieskimi oczami, że aż miałam ochotę za nim wylecieć i wrzasnąć "Pokaż ryj! Pokaż ryj!", bo taki był cudny. :( Dlaczego piękni chłopcy interesują się tylko brzydkimi, płaskimi krowami z płaskostopiem, a mną interesuje się tylko kolega z pracy o pociągającym głosie, ale paskudnym ryju? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś głupia i nie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego miasta jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota i nienormalność nie są wyznacznikiem dla chłopów, jeśli ma się twarz aniołka i cycki, więc to odpada, tępy cwelu. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo mam zaprosić? :O Chłopaka w autobusie czy paskudę z roboty? :O Nie chcę paskudy, dlaczego mam się poświęcać, jeśli jestem śliczna? Chłopy nie myślą w ten sposób, że się zlitują dla biednej brzydkiej dziewuszki (chyba że to wulgarna suka, która łączy różową torebkę i pomarańczowe gacie), więc dlaczego ja mam spojrzeć na paskudę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to teraz powiedz mi czemu dziewczyny interesują się tylko bezmózgimi nadętymi pajacami, których wartością jest opalenizna albo to, żeby tylko ładnie wyglądać, niż faceta zadbanego, normalnego, który chce coś więcej ofiarować dziewczyne? Same wolicie chamów, a potem płaczecie ;) Facet woli bardziej brzydką dziewczynę na poważny związek, by tej nie zwiódł pierwszy lepszy właśnie taki alvaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia randka była niewypałem i tyle. Piękny chłopiec, ale odkryłam bardzo szybko na fejsikach i innych sikach, że jest już od dawien dawna zajęty i że w gruncie rzeczy to latawiec. Od latawicy. Ino rzeczownik rodzaju męskiego. No i głupia przygoda była, ale to nie warto nawet wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellloo
A z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze byl dlugo w nudnym zwiazku i postanowil to zmienic. kiedy cie zobaczyl dostal naplyw nowej weny i postanowil zostawic latawice dla dlugiego zwiazku z toba... :) jutro piatek idz do opery czy platinum i pewnie kogos sobie wyhaczysz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jej słodka tajemnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bezmózgi pajac ma piękny ryj. Mnie w pierwszej kolejności obchodzi ryj, możecie mnie nazwać pustakiem, ale nie będę fałszywie się zarzekać, że na pierwszym miejscu stawiam intelekt, bo w gruncie rzeczy idiotą jest łatwiej manipulować, a ja nie cierpię robić czegoś pod czyjeś dyktando. Mądrala to może być właśnie gej-przyjaciółka, która zaspokoi wszelkie intelektualne potrzeby, chłop jednak ma się prezentować, bo mój mentalny penis mi nie staje, jeśli opakowanie mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości, jak się okaże, że chłop po 30 nie będzie w stanie już trzymać takiej postury jak przed tym wiekie, nie będziesz gorzko płakać, gorzko, że stracił urodę a intelektu nie ma ;) Pamiętaj, że uroda to nie wieczność... 10 lat się nią nacieszysz, a 30 będziesz musiała cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty powinnas byc tak raz a dobrze zerznieta przez brzydala i wszystkie wartosci mentalne by ci sie poodwracaly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty głupia jesteś to nie dziwię się że nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można faceta wymienić. Nie byłam w obu tych klubach i nie sądzę, bym kiedykolwiek zaszła, nawet nie ze względu na ceny, ale widziałam kto wchodzi do Opery i brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. W Platinium jest na sto procent jeszcze gorzej, już wolę zaszywać się w kafejkach na Elektoralnej i w Barometrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz czas, to może wyjaśnij mi w sensownych argumentach źródło mojej głupoty, bo rzucanie we mnie gimbusiarskim stwierdzeniem nie zmieni raczej mojego nastawienia do sprawy, za to utwierdzi mnie w przekonaniu, że zaczynają się wakacje. :O Ale jestem wkur​wiona dzisiaj, lepiej mnie zaczepiać, bo pogryzę. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, mimo wszystko fajnie być pogryzionym przez taką kobietę z pazurem ;P A jak tak bardzo chcesz szukać, to może zaadoptuj faceta? hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż teraz jak wykrzyczałam się wirtualnie to w sumie przypomniało mi się, iż ktoś mi powiedział, że moja twarz w ogóle nie zdradza emocji, a jeśli już, to wyglądam jakbym chciała kogoś zabić. Może to odstrasza facetów. Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gadasz?! ceny sa nizsze niz w 80-tce, parku czy lajfie gdzie na samym wejsciu ci 2 dyszki kosza. :P a poza tym to wiadomo, jak wolisz zamiast ostrej muzyki i goracego tanca spokojna rozmowe to wybierasz sie do kawiarenek typu "lokalna" na mokotowie czy tamta ktora wtedy mowilas. swoja droga nigdy w niej nie bylem a w tamtych okolicach czesto nocuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tylko JA
Co za desperacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez fakt, że muszę teraz odkładać na studia to trochę słabo mi się widzi wydawanie dwudziestki na czterdziestkę głupiej whisky, a naciąganie facetów źle się u mnie kończy, już raz miałam bardzo głupią sytuację i wolę tego nie powtarzać. :O Jestem skazana na frustrację staropanieńską. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam jak ty zostaniesz laska pokroju fiku miku to chyba dla nikogo nie bedzie ratunku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tylko JA
Musisz mi to kiedyś wszystko opisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie jest desperacja. Jak zacznę nosić koszulkę z napisem "wolna i rolna", to wtedy faktycznie już będę zdesperowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej i do glowy by mi nie przyszlo ze chodzisz do barometru... :D hehe miejsce troche niszowe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×