Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyniki matur 2014 jak wam poszło?

Polecane posty

Gość gość

Jak wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski - 48% majca - 47% angielski - 77% rozszerzony ang - 55%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kuzwa ten lomzynski okrag nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski - 77% polski rozszerzony - 66% majca - 56% angielski - 99% angielski rozszerzony - 95% Uj filologia angielska jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pol - 51% mat - 77% ang - 48% historia rozszerzona - 66% Jestem zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka94krak
j pol - 88% rozszerzony polski - 60% mat - 50% angielski - 99% rozszerzony angielski - 88% też się wybieram na Uj na filo :D mój chłopak twierdzi ze spokojnie się dostaniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol - 49% mat - 88% angielski - 89% roz angielski - 79%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol - 77% mat - 55% ang - 99% rozszerzony ang - 79% Też się wybieram na filologię, mam nadzieję ze starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski - 48% mat - 74% rozszerzona - 66% angielski - 79% Bałem się polskiego, ale na politechnice nie będzie mi potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski - 77% mat - 43% angielski - 87% roz chemia - 77% biologia - 89%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dalej nie moge sie zalogowac na okelomza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol - 99% (;O) mat - 81% mat roz - 77% angielski - 98% Mega zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smerfetka nawet zebys miala haslo to i tak sie nie zalogujesz bo lomza odwala maniany i strony ise nie da odpalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKnapik
polski - 57% matematyka - 99% roz matematyka - 88% angielski - 98% roz angielski - 84% W co celujecie mysląc o studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę by iść na pedagogikę specjalną i wybrać specjalizacje resocjalizacja z pracą sądową. W Myślenicach jest taki kierunek, myślicie że to dobry wybór? albo doradztwo zawodowe, ewentualnie pójdę na UJ w Krakowie, studia dziennikarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym już mieć tą maturę za sobą i o niej zapomnieć. Wszyscy przez to patrzą na mnie z góry że do tej pory nie mam papierka, że nie zdałam matury nawet moja babka która ma 7 klas szkoły podstawowej powiedziała mi że ja mam wykształcenie podstawowe :D głupia pipa, nikt nie wie że średnie bez matury to również średnie, chcę żeby mnie ktoś przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choc ja cie przytule, ja tez juz chce miec to za soba i ciagle czekam na lomzynskei oke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjan777
Smerfetka.. na naukę nigdy nie jest za późno.. jeśli studia mają pomóc Ci w drodze do kariery to rób je :) naprawdę nic nie tracisz :) A baba która Ci powiedziała ze masz podstawowe wykształcenie to chyba nawet takiego nie ma, skoro nie wie ze bez matury też sie ma ŚREDNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Cię przytulam. Jutro zadzwonię do szkoły, trochę się boje bo to moje 4 podejście do matury, mam 24 lata i stwierdzam że już najwyższy czas mieć ten papierek. Chcę bardzo chcę, iść na studia, lecz nie wiem, chcę studiować zaocznie i pracować. Myślisz że pedagogika specjalna ze specjalizacją resocjalizacja z pracą socjalną to dobry kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja babka powiedziała, która ma 7 klas szkoły podstawowej, wyobrażacie to sobie. Ja uważam że najwyższy czas zdać już tą maturę, zależy mi na tym papierku, tylko do pójścia na studia jest mi potrzebny ponieważ wiem że potem ten papierek w ogóle nie będzie mi potrzebny gdy zdobędę licencjat bo będzie już wiadomo że ją mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pedagogice jest trudno znaleźć pracę, ale jeśli jesteś wytrwała t o jak najbardziej U mnie polski - 81% roz polski - 61% matematyka - 89% angielski - 99% roz angielski - 78% baj baj filologio angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie idę na zwykłą pedagogikę tylko pedagogikę specjalną o profilu resocjalizacja z pracą sądową, poza tym mogę pracować po tym kierunku w mopsie, policji, poprawczaku, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nie będziesz pracować w zawodzie ale idź :P ja się wybieram na polibudę do krakowa pol - 61% matematyka - 94% rozszerzona matematyka - 79% angielski - 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski - 66% majca - 56% angielski - 99% angielski rozszerzony - 94% włoski rozszerzony - 96%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×