Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Indila

a ja karmię piersią 3 letnią córkę

Polecane posty

Gość Zniesmaczona29
To musi być prowo :O FUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt niewiele jest matek co karmią kilkulatki, ale są:) dla was może to i obrzydliwe ale wy tego nigdy nie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
je​bnij się w łeb tym obwisłym cyckiem autorko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka. Pracuję w telewizji TVN Style, aktualnie przygotowuję program na temat kobiet, które karmią piersią dzieci powyżej 4 roku życia. Jeśli znacie kogoś takiego lub same macie taką sytuację wyślijcie imię wraz z numerem na z.kasterka@tvn.pl. Rozmowa jest niezobowiązująca. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz zwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nienormalne. 3-latkę karmić piersią???? Zasypianie przy piersi jest naturalne...Tak,ale u niemowlaka,a nie u dziecka w wieku przedszkolnym!! Robicie z tych dzieci kaleki emocjonalne. I nie pieprzcie,że oboje macie taką potrzebę,bo głównie to WY-matki ją macie. Chore to jest według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci długo karmione piersią są odważne i przebojowe, nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
We wszystkim powinien być umiar.Uważam że to nie jest normalne karmić piersią 3 latka.Niektóre matki maja odbicia i na to nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mi, że czekam na moment, kiedy dziecko przestanie chcieć mleko ale póki jeszcze woła to dostanie, jeszcze zdąży się nachorować a ja naczuwać przy łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi czuć się jak dojna krowa to dlaczego nie ma karmić 3 latka lub 6:P chyba że ma skłonności do pedofilii to się leczy. Póżniej rosną takie życiowe niedorajdy co bez mamusi ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golkokju
Dramat. Żal mi dziecka i Ciebie też. Jesteś chyba bardzo nieszczęśliwa. Juz nie wspomnę o Twoim mężu który musi oglądać Twoje zflaczałe do pasa piersi. Mam dwoje dzieci jedno w wieku Twojego. Wprost nie wierzę w taką sytuację i dziwić się jak faceci nie będą zdradzać żon jak coś takiego mają w domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez karmilam corke do jej 3 urodzin. Mam znajome, ktore karmia do samoodstawienia sie dziecka. Srednia dlugosc kp na swiecie to 4 lata 7 miesiecy. Wiec te 3 lata to jeszcze sporo ponizej sredniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciukasy do 18 r. ż autorko az się samo odstawi:) Znam jedną co kp do 3 r.z i nie wiem czy się zali czy chwali. Osoba psychiczna niby wychowująca dziecko- rozwydrzonego bachora dziewczynkę- bezstresowo, z 2 strony robi jej pranie mozgu i szczuje na wlasnego ojca. Baba podobno nawet na sprawie rozowdowej wspomniala ze kp do 3 r z swego bobska izunię. Jak dla mnie nie tylko obrzydliwe, bo obrzydliwe zawsze jest kp dziecka ponad rocznego, ale chore- proszę tylko przeczytac wpis autorki"karmimy się juz 3 lata ..">mdłosci ogarniają normalną osobę. Karmcie się następne 10:)ble ble ble!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam karmić do ok. 4 urodzin. Opinie obcych osób nie interesują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani powżej mam tylko nadzieję, że nie będziesz raczyła tym cudownym widokiem wszystkich wokoło...:(( Karm i następny kwartał do 18tki:)Tyle, że w zaciszu domowym uprawiaj ten proceder i nie obnos się ze swoim nawet brakuje mi slow jak to nazwac chociaz nasuwa się 1 slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmię w domu 2-3 razy na dobę ale na złość wrednym, wścibskim i niedouczonym babom najchętniej zrobiłabym to na środku galerii handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chwała ci tylko oszczędź gosciom tego widoku u mnie w rodzinie jest jedna dziwna a przede wszsytkim psychiczna nie tylko z tego względu- karmi 2,5 latkę. Wszyscy z nas patrzą się na to z obrzydzeniem bo MAŁA POTRAFI WYCIĄGNĄC WYMIONA MAMIE (tak wymiona bo ktos kto nie traktuje swoich piersi jak intymną częśc ciala ale jak wymiona krowie ktore się pokazuje wokolo i wyjmuje jak wlasnie taka krowa bez wstydu i empatii, ze kogos normalnego taki widok zaj krępuje i to mocno-nie wiadomo co zrobic gdy jest się swiadkiem gdy 2,5 latka podbiega i wyjmuje cycka i ssie-normalnie OBRZYDLIWE) PRZY nas, np. mojej mamie czy nawet uwaga jej ojcu!!! Kobiety to są jednak bezwstydne. I nie jestem absolutnie przeciw kp!Maluszek noworodek tego pewnie potrzebuje i gdy 4 m-czne niemowle kp moja szwagierka absolutnie mi nie przeszkadza, tym bardziej ze robi to w pokoju obok, dyskretnie i KULTURALNIE. Kp ponad rocznego dziecka jest jakims zartem a jak widze 2,5 latkę to brakuje mi slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego porównujesz do krowy, skoro wszystkie ssaki ssą mleko matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało nie puściłam pawia jak czytałam te opisy ssących sutki 3 letnich dzieci - żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tylko i wyłącznie twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak twoim juz w tym wypadku duzym problemem jest twoje niesmaczne postepowanie. Ja to tylko czytalam i wole o tym zapomniec i nie wyobraxac sobie tego widoku i takiego postepowania natomiast ty to robisz-dajesz ssac i mietolic swoje piersi duzemu dziecku.cholera Ble!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćberetkowa
Ktoś napisał że ssaki ssą mleko. Tak, ale ludzie jak można karmić dziecko 3 letnie. Sama mam dwójkę dzieci. Karmiłam je owszem ale nie w miejscach publicznych. Mimo wszystko piersi to intymna sprawa a nie wymiona do pokazywania wszystkim. Szanujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indila pewnie masz niezłe wymiona. Ktoś cię porównał do krowy i sory ale ma racje. Oblech. A twojemu dziecku z całego serca współczuję. Jest pewnie bardzo nieporadne z tego co przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoffff
Witam. Przez przypadek trafilem na temat. Jestem młodym ojcem 6 miesiecznej córci. Może wypowiem się jako mężczyzna bo dużo kobiet bardzo Panią obraża. Czy mają rację? Nie wiem,ale... Moja żona w zasadzie kończy karmić córkę. Karmiła ja 2 miesiące potem musieliśmy dokarmiać. Po tych kilku miesiącach(jeszcze karmi ) widzę jak zmieniły jej się piersi. Nie są jędrne i trochę obwisłe(żeby była jasność mnie to absolutnie nie przeszkadza i są dla mnie najpiękniejsze na świecie), więc skoro Pani tyle karmi to muszą wyglądać paskudnie. Ja nie chciał bym aby moja zona karmiła 3 letnie dziecko. Mnie byłoby wstyd i chyba zraził bym się do niej w tym sensie że nie wyobrażam sobie sytuacji takiej że raz córka raz ja. Chyba wydaje mi się że jest Pani samotną matką bo żaden normalny mąż na taką sytuację by się nie zgodził. Wychowa Pani sobie córeczkę mamusi i będziecie sobie tak żyły razem we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że to podpucha jakiegoś zboka. Nie wierzę że ktoś mógłby coś takiego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z krzysztofffem. Jesteś samotną babą i tym sobie zastępujesz męża chyba. A tak wogóle to może dotarło do ciebie cokolwiek bo ci głupio i się zmyłaś z forum.Może zapisz córkę do jakiegoś przedszkola żeby miała kontakt z dziećmi a nie twoimi wielkimi obwisłymi do pasa piersi po tylu latach karmienia. Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię syna i szkoda mi czasu na wasze wypociny. Wiele mam karmi piersią 3 latki i starsze dzieci. Są takie fora np, długie karmienie piersią na gazecie tam nikogo nie dziwi 3 latek przy piersi. Nasza pediatra karmiła 4 lata i wiele innych matek, nikogo znajomego to nie brzydzi, jedynie zastanawia w jakim celu karmi się długo, bo nie są w temacie z powodu braku własnych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok i aż mi nie dobrze! Chwalisz się czy żalisz? .......mąż na pewno od niej uciekł... tyle lat nie pomiętosił piersi :P żaden by nie wytrzymał! Chyba, że lubi miętosić jak mu mleko leci buuuahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko samo leci... chyba na początku, przy 3 latku już nic samo nie leci. Najlepiej wypowiadać się nie mając pojęcia o temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×