Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tym jak muzulmanie kochaja swoje dzieci

Polecane posty

Gość gość
to jest na zasadzie "I lost one, I will get another one"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie. Szczegolnie, ze muslimy w ogole rozmnazaja sie w szczurzym tempie :O Biedna ta para :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam gdzies takie pozwolenia - to nie rodzice potem beda zyc z tym wspolmalzonkiem, jak mozna miec tak nie po kolei... ale lepiej obrazac katolikow, bo przeciez mozna (bo jak sie na nich pluje, to mowia,z e deszcz pada - zgdnie z zasada "nadstaw drugi policzek) - bo jak sie ich nie obrazi, to wolnosc obrazajacych bedzie naruszona, buhahaha ;) pojedzicie do krajow arabskich, zrobcie tam Mekka picnic a potem walczcie o swoje prawa artystyczne i "kulturowe" , hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanie, katolicy, zydzi, jedna I ta sama cholota... Po Polsce tez widac do czego sa zdolni fanatycy religijni... Religie powinny byc zdelegalizowane... 11 letnia zgwalcona dziewczyna ma urodzic dziecko, bo tak kaza jej katole... Nie dosc , ze tyle brudow pod dywan sie zamiata, zupelnie tak jak w Irlandii, to jeszcze wciskaja te swoje doktryny nawet tym co nie sa katolikami... Kiedys poszlam do lekarki sie zbadac, mialam grype, ta zaczela robic wywiad ze mna, jak sie dowiedziala, ze mam spirale, to prawie zaczela mi grozic, ze czeka mnie ogien piekielny...Ze zabijam biedne dzieciaczki itd itp... Norlmanie jakby kobieta nie miala wogole wiedzy na temat Mireny... Losie jak ktos jest katolikiem, to niech te swoje bajdy zachowa dla siebie, a juz szczegolnie lekarz. Ja tez placie podatki na takich konowalow...a oni mnie potem kadzidlami chca leczyc I pouczac duchowo... Niech odda kase za studia I sie zwolni z NFZ I leczy prywatnie w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba ci sie lekarz i jego uslugi - to zmien go, jest ich wielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×