Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBP

Ubezpieczenie domu

Polecane posty

Gość BBP

Szukam taniego ubezpieczenia domu i zawartosci (building + contents), porownywarka pokazuje oferty rzedu 130-200 f rocznie, 11-20 f miesiecznie, czy to nie jest jakies podejrzanie tanie? Moj bank oferowal mi ubezpieczenie 48f miesiecznie. Jakies doswiadczenia z firmami typu Legal & General, More Than, Axa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są warunki tego ubezpieczenia pewnie trzeba doczytać, ile wypłacają, od czego jest. W ogóle po co Ci ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBP
potrzebuje przy zakupie domu, do kredytu. Ubezpieczenie chce takie standardowe, 2 osoby, niepalace, bez dodatkowego ubezpieczenia od wypadkow w domu, suma ubezpieczenia 500,000 buildings, 30,000 contents.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kredytodawca nie wskazuje jakie to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBP
Nie, bank oferuje wlasne ubezpieczenie jesli chcesz, ale nam zaproponowano 48f/mies, wiec wole poszukac lepszej oferty. Przy podpisywaniu kontraktu musze jedynie udowodnic, ze mam wykupiona polise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBP
Znaczy bank wskazuje minimalna kwote ubezpieczenia, ale ubezpieczyciela moge wybrac sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bierz najtańsze, które spełnia warunki i które przyjmie bank, przecież to dla niego to ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBP
tak wiem, niby proste, ale sama kwota to nie wszystko, zastanawia mnie skad ta rozbieznosc np. pomiedzy Aviva, a np. Legal&General skoro te same warunki, i czy np. sa problemy przy egzekwowaniu odszkodowania, jesli ktos ma takie rzeczywiste doswiadczenia z ubezpieczalniami to byloby fajnie poczytac. Wole zaplacic kilka f wiecej i miec pewnosc, ze firma jest solidna, nie robi problemow i wyplaca szybko, niz oszczedzic i pozniej miec problem z nierzetelna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one wszystkie nie chcą wypłacać odszkodowania, jak coś się stanie, pod tym wzlędem są równe, więc weź tą, która nie chce wypłacać najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, jesli w ubezpieczeniu jest tez np 50k na legal advice. To mozna wykorzystac nawet jak Cie pogryzie pies czy masz wypadek samochodowy (aczkolwiek wiekszosc claims w UK mozna po wypadku zrobic za darmo akurat). Sa drozsze i tansze firmy, ja placilam przez kilka lat ok 50 miesiecznie, teraz place 40. 3 bedroom house, content chyba na 50k mam ubezpieczony i mam legal advice to 50k tez. Ale pewnie moglabym teraz znalezc jeszcze cos tanszego. No i sprawdz ile masz wplaty wlasnej jesli np ropisz claim jakis, moze to byc 200, 500, 1000 itp. Jak kupujecie dom to pomyslcie o life insurance takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co life insurance dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Life insurance po to, ze gdyby np jedno z Was zginelo, to mozna tak dom ubezpieczyc, zeby zostal on z tego ubezpieczenia splacony. Mozesz wziasc life insurance na wartosc kredyty stala albo malajeca w zaleznosci od tego, ile splacasz miesiecznie. Mozecie wziasc life insurance jako jedna police, ale jesli jedno z Was zginie to cala polisa zostaje wykorzystana/skasowana. Dlatego my mamy dwie oddzielne polisy kazda na stala wartosc kredytu, choc jest on juz znacznie mniejszy. Mamy tez 'testament' i taki mini trust, zeby syn bez zadnych problemow dostal pozniej dom. Wykonacow tez musisz miec zaufanych do takiego trustu. My kupowalismy dom wlasnie od syna wlasciciela domu, ktory zmarl i w zwiazku z tym, ze nie mial jego ojciec testamentu, to musieli pierw przeprowadzic sprawe spadkowa, ktora wydluzyla caly proces sprzedazy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olać life insurance, jak jedno z Was wykituje, to weźmie sobie drugą połówkę, które będzie płacić kredyt, albo wynajmie część domu imigrantom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez kituuu
Wez jeszcze sobie ubezpieczenie od UFO, tez sie przyda bo jak nie samolot to jakis spodek moze w was IIerdyknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, kazdy temat potraficie spieprzyc… ktos akurat ciekawie pisal, chetnie bym sie wiecej cdowiedziala. jak sie bierze kredyt na 25 lat to warto pomyslec o ubezpieczeniu, nie wiadomo co sie zdarzy przez taki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, piszcie wiecej ale madrze, a co do samolotu, to ja akurat mieszkam w okolicach lotniska, akurat na trasie do ladowania i mam samoloty nad domem kilkanascie razy dziennie. podejrzewam, ze w takiej sytuacji ubezpieczenie w razie upadku samolotu byloby wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom powinien ubezpieczyć każdy, bo różne historię się dzieją i nie wiadomo kiedy nas cos spotka. Byłam w agencji http://www.helios-ahu.pl/kontakt.php oni mi tam porównali oferty i wybrałam najlepsza dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renaf
Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z ubezpieczenia domu .Ale zanim się zdecydujemy warto trochę poczytać informacji o ubezpieczeniach tutaj widziałam http://ubezpieczenia.comperia.pl/ ciekawe informacje które pomogą na wybrać ubezpieczyciela i otworzą oczy na co zwracać uwagę aby w razie nieszczęśliwego wypadku okazało się że tego ubezpieczyciel nie pokryje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tepe dzidy reklamuja te swoje polskie strony. Wypad stad a to juz z tym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele ang stron, ktore porownaja ubezpieczenia takze pol nie trzeba rekalmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą przy wyborze ubezpieczenia jest porównanie ofert kilku największych ubezpieczycieli. Można też popytać znajomych oraz wybrać się np. do brokera ubezpieczeniowego http://www.ptdfinanse.pl/ - jak tak właśnie zrobiłem. Nie wyobrażam sobie innego rodzaju drogi. Przecież tu chodzi o wasze pieniądze i to nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ubezpieczenia domu i jego zawartosci, to znalazlam bardzo atrakcyjny pakiet w generali. U mnie glowna role braly: suma ubezpieczenia oraz warianty dostepne w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie tylko dom mam ubezpieczony w generali, ale takze i przedsiębiorstwo, a wlasciwie mam wykupione oc. Zazwyczaj trzymam sie jednej, zaufanej firmy, bo i znizki sa dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaniaFinanse
Biuro ubezpieczeniowe Grzegorz Kania z siedzibą w Cieszynie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, sprawiło, że bez najmniejszych problemów dobierzemy każdy rodzaj ubezpieczenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu: ul. Bobrecka 29 43-400 Cieszyn Tel./fax: (33) 857 81 46 Tel. kom.: 515 169 649 503 085 915 E-mail: kaniafinanse@wp.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoderestno1972vvrhh
Szukam taniego ubezpieczenia domu i zawartosci (building + contents), porownywarka pokazuje oferty rzedu 130-200 f rocznie, 11-20 f miesiecznie, czy to nie jest jakies podejrzanie tanie? Moj bank oferowal mi ubezpieczenie 48f miesiecznie. Jakies doswiadczenia z firmami typu Legal & General, More Than, Axa? Jasne http://ss.geo.jp/4hpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkasz w Cieszynie lub okolicach i potrzebujesz ubezpieczenia to zapraszamy do naszego biura: Kaniafinanse na ul. Bobrowieckiej 29. Oferujemy ubezpieczenia: - majątkowe mieszkań i domów, - grupowe na życie, - turystyczne zagraniczne, - NNW – od nieszczęśliwych wypadków, - komunikacyjne, - rolne, -ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: http://www.kaniafinanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz ubezpieczenia nieruchomości, na życie, na wyjazd dla rodziny lub swojej firmy? U nas znajdziesz wszystkie rodzaje ubezpieczeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia że jesteśmy w stanie idealnie dopasować ofertę do twoich potrzeb i środków finansowych. Wybierz Kaniafinanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubezpieczenia Garwolin
Zapraszamy do biura mieszkańców Cieszyna i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę: ubezpieczeniagarwolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×