Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBP

Ubezpieczenie domu

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chcecie zabezpieczyć swoją przyszłość to polecam wam zgłosić się do agencji ubezpieczeniowej www.biurotwojefinanse.pl Oni mi doradzili w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla mnie. Pracują tam świetni profesjonaliści, którym warto zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarniak
Dobra polisa powinna zabezpieczyć nas co najmniej na najczęstsze przyczyny 'uszkodzenia' w naszej okolicy. My mamy wykupione ubezpieczenie majątkowe w PZU, wzięliśmy największy możliwy pakiet - troszkę płacimy, ale ogólnie nowo wybudowany dom jest w 100% bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie. Jeśli szukacie sprawdzonej agencji, która zajmuje się ubezpieczeniami to polecam www.agencja-widex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata11

Dobrą wyszukiwarką majątkową jest ta w Cuk.pl można sporo zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko11

Bardzo dobrą porównywarkę majątkową ma Cuk, za każdym razem sporo kasy zostaje mi w kieszeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór agencji ubezpieczeniowej bez korzystania z porównywarki, to dla mnie największy błąd jaki można popełnić już na samym początku wyboru ubezpieczenia. W moim odczuciu porównywarka jest wręcz niezbędna, dlatego zawsze korzystam z https://ubea.pl/formularz/nieruchomosci/ ubea jest darmowym narzędziem pomagającym wybrać odpowiednie i najtańsze ubezpieczenie domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ubezpieczyciela uniqa, bardzo fajne ceny i warunki mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×