Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wanna czy kabina?

Polecane posty

U siebie mam prysznic bez brodzika. Na wannę nie miałabym miejsca, natomiast jeśli chodzi o prysznic to wolę takie rozwiązanie - optycznie powiększa przestrzeń w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellinna
Jeśli chcesz kabinę prysznicową to z pewnością dotknie Cię problem zacieków z kamienia kotłowego. Przeczytaj tutaj jak pozbyć się tego problemu http://www.pij-wode.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna czy kabina? To częste pytanie urządzających łazienki. Wanna jest wspaniała bo kąpiel w niej odpręża po wyczerpującym dniu, można się wspaniale zrelaksować i dokładnie wymoczyć ciało, ogrzać w chorobie, wykonać masaż np przy użyciu mat do hydromasażu (albo już sama wanna może mieć takie funkcje). Natomiast prysznic jest dużo bardziej praktyczny, na szybkie wejście i wyjście (też może posiadać funkcje z masażami), zdecydowanie mniej miejsca zajmuje więc najlepszy do małych pomieszczeń. Można jednak pójść na kompromis i zdrobić dwa w jednym - widziałam takie wąskie wanny jednoosobowe z kabiną - masz ochotę na dłuższy relaks w wanne - kładziesz się i odprężasz, a jak szybki prysznic - wchodzisz, zasuwasz kabinę i gotowe. Każda wanna może mieć np zasłonę i stać się prysznicem...niestety prysznic nigdy wanną się nie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga310
Jeśli lubisz spa wybrałabym wanne, ale jeśli jest kilka osób w domu zdecydowanie lepszy będzie prysznic. Kupiłam w GNSBUD umywalkę http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag i jestem zadowolona może znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie zalezy od tego czy się lubi lezec plackiem w wannie czy się ceni szybki prysznic. Ja mam u siebie prysznic kupiony tu http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ bo nie mam nigdy czasu na dlugie kąpiele. I jestem zadowolona, funkcjonalnyu i jeszcze miejsca wiecej jest w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie zgodzę - wybór zależy od konkretnej osoby. Ja sobie nie wyobrażam zakończenia weekendu bez 20 minut w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika888
To był mój odwieczny dylemat. Jak miałam wannę, brakowało prysznica.. i na odwrót. Teraz jakoś udało się zgrać jedno z drugim, mam wannę z Roca ale można też się kąpać jak pod prysznicem, ma zasłonę specjalną itd. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, że jedno i drugie rozwiązanie jest praktyczne, pod warunkiem, że ma sie zainstalowany filtr prysznicowy od http://sklep.osmoza.pl/. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo chlor rozpuszczony w wodzie może nam zaszkodzić, a ten filtr niweluje zagrożenia z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym słyszałam i warto mieć coś takiego w domu. U nas w domu łazienka to ostoja relaksu. W zeszłym miesiącu zrobiliśmy sobie wanno - prysznic i zabudowaliśmy ją szkłem z firmą www.dubielglass.pl. Bardzo ładnie to wyszło i teraz jak trzeba szybko się wyszykować to biorę prysznic a jak chcę się zrelaksować to robię sobie kąpiel i zapalam świece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dwa w jednym? Są przecież wanny z funkcją prysznica :) No chyba, że masz małą łazienkę, jak ja. Jakieś dwa lata temu stałam przed podobnym dylematem i w ostateczności zdecydowałam się na prysznic. W Elements znalazłam tyle przeróżnych kabin prysznicowych, że bez problemu znalazłam taką, która spełnia moje oczekiwania i rekompensuje brak wanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wolę kabinę prysznicową z hydromasażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony podpowiem Krion niedawno miałem z tym tworzywem kontakt przy okazji urządzania łazienki. Bomba! Nie jest to tanie ale warte każdych pieniędzy. Kompozyt to jest trochę taki mix drewna i naturalnego kamienia z porcelaną – z każdego tego materiału ma jakąś cechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej projektów dla klientów – prywatnych i komercyjnych, robią z wykorzystaniem materiału o nazwie Krion (o tym mówię - http://krionpolska.pl). Te płyty które ma polski przedstawiciel dają dużo możliwości, można uzyskać efekt dużo lepszy niż przy jakimkolwiek innym kompozycie. Krion ma tę przewagę że jest bezspoinowy ekologiczny i jednocześnie bardzo wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalliZman

Jak dla mnie wanna. Trochę wiecej wody może idzie, ale za to komfort większy. Poza tym można sobie zamontowąć też baterię ze słuchawką prysznicową i parawan i mieć jeszcze większy komfort. Polecam wejść na stronę producenta Massi - polska firma, oferują piękne i praktyczne wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×