Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglądają pokoje waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki, która teraz przenosi się do własnego pokoiku :) I teraz mam do Was pytanie , jak urządziłyście pokoiku swoim dzieciom? Mam problem z wyborem koloru. Żadne zielenie , żółcie itp. nie wchodzą w grę. Nie podobają mi sie po prostu. Myślałam najpierw o bieli, coś a'la styl skandynawski. Ale stwierdziłam, że to ma być też pokój dla dziecka przecież, a nie dla mojego gustu, więc szukając inspiracji zobaczyłam pokoik, gdzie jedna ściana była różowa, a inne białe - bardzo ładnie do wyglądało. My mebelki mamy białe też, tzn. łóżko i taką komodkę z Ikei jej kupiliśmy. Narazie jej wystarczy, ewentualnie dokupimy jakiś regalik. Nie chce żadnego ciężkiego pokoju, zagraconego. Myślałam też o beżu, ale obawiam się, że będzie słabo się komponował z białymi mebelkami i elementami różu w dekoracjach. Wypowiedzcie swoje zdanie drogie mamy :) Każdą opinie z pokorą wysłucham :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe sciany są najlepsze błekitne i różowe są wieśniackie, wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my do białych mebli pomalowaliśmy właśnie ściany na słoneczny żółty a od doły "zileona trawa" do tego naklejki ze zwierzętami pokoik wygląda super- ma swoją własną afrykę w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tego tematu
Tzn. cały pokój w różu też mi się nie podoba, ale tak się zastanawiam czy cały w bieli to nie będzie za "surowo" dla małej dziewczynki. Wiem, że dodatku ożywią pokój, ale mimo wszystko mam dylemat, choć mnie osobiście bardzo się podobają pokoiki w bieli. Wpadło mi też w oko na jednej inspiracji ta jedna ściana w róźu, takim troszkę amarantowy. Ale niekoniecznie taki musi być. To byłaby jedna ściana i przy niej białe mebelki , więc myslę, że nie byłoby efektu "tandetnego" tylko taki biel z akcentem dziewczęcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my planujemy remont mieszkania i właśnie do synka do pokoju planuje styl właśnie podchodzący pod skandynawski:P wprawdzie meble ma lekko waniliowe z brązowymi wstawkami,ale sciany będą białe, podłoga jasna. reszta to dodatki ktorymi będą zabawki. teraz po starych właścicielach ma ściany pomarańczowe i wiem, że żadne kolory w gre nie wchodzą. biel optycznie powiększy pokój i do wszystkiego pasuje. łatwo odświeżyć i ewentualne zadrapania i nie są mocno widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tego tematu
http://deccoria.pl/galeria/foto,id,109684,1353841,1,olivkowy-pokoj.html ten pokoik też mi się podoba, choć odbiega od mojego gustu przewodniego :) No nie wiem, zobaczymy jak to wszystko rozegram, pokoik nie jest jakiś bardzo duży. Taki średni bym powiedziała - póki co wystarczający. Jak będzie większa to zamienimy się na sypialnię. no i jeden minus dla mnie - bardziej podłużny, aniżeli kwadratowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak błyskotliwie zauważyłaś, to pokoik DLA DZIECKA. ja sama sobie wybierałam kolory i meble, gdyby matka to za mnie zrobiła, to chyba ona by w tym pokoju mieszkała, bo na pewno nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NudaWpracy
Jasne ściany tez mogą sie ładnie komponować z białymi meblami. Mój syn ma pokój w jasno pomarańczowym kolorze ale w naprawdę bladym odcieniu, taki brzoskwiniowy. Do tego białe meble z soczysto pomarańczowymi dodatkami , uchwytami, zaglowkim łóżka i dywanem. Moim zdaniem wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoik córki - różowy oczywiście bo to dziewczynką więc nie może być inny. Białe mebelki jak dla księżniczki, łóżko z takim baldachimem małym. Różowa pościel. Na ścianach naklejki księżniczek z Disneya. Miała jasne panela, ale położyliśmy na nic wykładzinę, różową w takie białe esy floresy. Trochę jej zabawki nie mieściły się w jej komplecie meblościanki dlatego tak tylko na razie, puki nie kupimy coś większego ma szafę od większej meblościanki. Też jest obklejona naklejkami więc nie rzuca się w oczy. Trochę ma bałagan w tych zabawkach ale najważniejsze, że się córce podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokoik córki - różowy oczywiście bo to dziewczynką więc nie może być inny" xxx ja tam bym rzygała tym różowym już w dzieciństwie, ale ty wiesz lepiej. pamiętam, że miałam trochę ponad 3 lata, jak pokazałam mamie, że chcę niebieskie ściany, meble wybrali rodzice. potem, jak szłam do szkoły wybrałam nowe meble, takie szkolne z biurkiem. potem w liceum jeszcze raz. i wtedy też zmieniłam kolor ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały może i ładny ale niepraktyczny przy małym dziecku które lubi pobazgrać po ścianie, oprzeć się brudną ręką itp.. moi chłopcy mają kolor jasny żółty, białego sobie nie wyobrażam przy dziecku :( póki co mam cały dom w bardzo intensywnych kolorach z uwagi na "czystość" może za 3-4 lata odważę się na biały jak będą mniej psocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
znajoma córce do białych mebli z Ikei pomalowała ściany na kolor gołębi (czyli taki lekko szary) do tego dała turkusowy dywan i białe mleczne zasłony - bez firan. Na łóżko narzutka pathworkową w odcieniach różu, błękitu i bieli. Pokój wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala ma pokój w kolorze lila z czego jedna sciana ma tapete biała w kwiaty ale taka bardzo delikatna. Łóżko ma różowe, jasne panele, ciemno fioletowy dywan, komoda biala z fioletowymi elementami, szafa to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego małego mężczyzny oczywiście wszędzie porozsypywany kolorowy piasek, który mu kupiłam z Fikolo.pl do robienia obrazków piaskowych widać, że używał, ale przydał się widocznie też do czegoś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sa sciany w kolorze fioletu , 3 sciany troszkę mocniejsze jedna bledsza na tej bledszej sa naklejki z Kubusiem puchatkiem i myszka miki , duże-metrowe. szczerze to swietnie to wygląda. możesz tez zrobić jakas fototapetę. albo wziasc kogos kto ci cos ladnego namaluje na scianie. ludzie maja zdolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja proponuje same jasne kolory. Nie ma co się bawić w jakieś granaty, ciemne fiolety itd. Dzieci słabo się czują w takich pomieszczeniach. To samo tyczy się mebli lepiej żeby były jasne. Ja dla swojego malucha kupowałam na http://meble24.pl. Maja całkiem fajna ofertę a i czasem jakaś promocja się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jasne optymistyczne kolory super się sprawdzają, i jeżeli chodzi o pokój dla dziecka to na podłogę najlepiej położyć wykładzinę, można zamówić np w http://ewander.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej 8 letniej córki pokój jest cały biały I tylko meble sa kolorowe oraz inne dodatki. Prawde mówiąc długo sie zastanawiałam czy aby na pewno biały kolor w pokoju dziecja jest dobrym pomysłem, po pierwsze biały się brudzi szybko a po drugie mało przyjemny ale jak rozweseliłam kolorowymi mebelkami to wyszło super:) Zerknijcie sobie tutaj: http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-pokoj-dziecka,ik8.html fajne pomysły I ciekawe psostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka 6l, ma sciany 3biale jedna rozowa, ze wrozrem w ciemnorozowe motyle, meble ma biale , synek 2lata ma pokoj intensywnie zielony na dwoch scianach i dwie biale, do teg duze naklejki z kubusiem puchatkiem, ma tylko zaslony (bez firanek) lniane z ikei-biale z wzorem silono czerwony, na dole, meble sosnowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z nas zna swoje dziecko i wie, w jakim otoczeniu bedzie sie czul najlepiej. Moj synek ma 10 miesiecy, takze urzadzajac jego pokoic nie pytalam sie o jego zdanie, bo by mi nie odpowiedzial.. Sciany ma w odcieniu lekko zielonkowym.. taka jasna zielen, bardzo przyjazna dla oka i wesola.. Na jednej scianie jest duza fototapeta z kubusiem puchatkiem. Lozeczko, komoda, szafa sa biale na wysoki polysk ze wstawkami z jasnego drewna. Biala polka wisi nad komoda i poustawialam tam ladne ozdoby. Wszystko wg mnie ladnie ze soba komponuje :) Nie robilabym bialych scian, wg mnie dziecko powinno miec kolorowe (ale nie tandetnie urzadzone) otoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
U nas są fioletowo kremowe ściany i firanka z księżniczką zosią :) Niedługo będziemy kupować łóżka i szafki. Myślałam o tym by do szafek zamówić naklejki - http://pixers.pl/blog/23398/naklejki-na-meble-przewodnik-pixers Podobają mi się meble z naklejkami - wyglądają tak inaczej :) A ja bardzo lubię się wyróżniać i mieć inne rzeczy niż wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Może jako dodatek jakieś lampy, zegar lub naklejki na ścianę? Coś takiego jak na stronie http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zdjęć pokoju, ale kupowałam dodatki u www.ateliermalegodesignu.pl , więc możecie sobie wyobrazić, jak uroczy jest pokój mojej córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma białe meble i miętowy kolor ścian. Różowe dodatki pasują jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×