Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyliście, że brzydale oczerniają ludzi z normalnym wyglądem?

Polecane posty

Gość gość

"Każdy brzydal jest do rany przyłóż, a przystojny będzie bił, zdradzał, etc". Oto nowe stereotypy tworzone przez brzydali... Tyczy się zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ciekawi, jak to jest, że ci brzydale w brzydkie kobiety już nie celują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brzydalem, celuję w dziewczyny z "mojej półki". I co? Dalej sam. Nawet paszteciary nie akceptują mojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
Ja jestem piękny i oczerniam innych pięknych, a brzydale są dla mnie niewidzialni, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeste piękna, a jestem z tych dobrych, myślę , ze gdybym miala bardziej sukowaty charakter mialabym większe powodzenia, myślę o tym by to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny
80% przystojniaków i ładnych kobiet ma wredny charakter,brak im empatii,są zadufani w sobie,egoiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina12345678
mam bardzo dużo ładnych koleżanek i które są też wartościowe i mają fajny charakter.. ale jest bardzo dużo zazdrosnych zaniedbanych dziewczyn, które obgadują je za plecami nazywają k***** itp. Może zamiast zazdrościć lepiej popracować nad własnym wyglądem? Większość otyłych ludzi gdyby pożądnie się za siebie wzięło mogło by być bardzo atrakcyjnych.. Tak samo przeciętne a zgrabne dziewczyny gdyby trochę zadbały o makijaż i ubranie mogły by być fajnymi laskami do których stoi kolejka chłopaków.. Zamiast zazdrośc i wylewać jad lepiej wziąć się za siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWEWEWKA
Heh prawda jest taka że fajnych i wysportowanych chłopaków widuje się prawie zawsze ze zgrabnymi i szczupłymi dziewcznyami i odwrotnie też.. nieraz zdaży się że ładna dziewczyna idzie z "misiaczkiem" ale misiaczek np. musi mieć np. gruby portfel.. Oczywiście jest pewna grupa wyjątków że brzydki pokocha ładnego i ładny brzydkiego.. ale prawda jest taka, że ładni chcą ładnych bo mają w czym wybierać, a brzydcy powinni wybierać wśród osób ze swojej półki. śmiać mi się chce jak nieraz słysze, że grubasowi z waskimi ramionami i brzychem od piwa marzy się atrakcyjna długonoga kobieta.. litości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EWEWEWKA - bo nawet będąc brzydalem nie poleci się na kogoś kto straszy i dotyczy to obu płci, sam mam urodę nie za ładną owszem podobam się kobietom ale tylko niektórym śmiało mogę powiedzieć że jest to mały procent, wręcz marginalny i często są to osoby przeciętne a nawet ładne, ale jestem wysoki i mam ładne ciało może dlatego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% przystojniaków i ładnych kobiet ma wredny charakter,brak im empatii,są zadufani w sobie,egoiści. Nie zgadzam się. Znam brzydką osobę, która jest bardzo wredna, jej życie polega tylko na mieszaniu innym i niszczeniu ich. Posuwa się do takich rzeczy, że w glowie się nie mieści, trudno sobie wyobrazić, co może przyjśc do tego glupiego, paskudnego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się dobierają.Np.Maciej Zakościelny z tą nową piękną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"śmiać mi się chce jak nieraz słysze, że grubasowi z waskimi ramionami i brzychem od piwa marzy się atrakcyjna długonoga kobieta.. litości" ŚWIĘTA prawda.. ładni mają ładnych patrzcie chociaż na piłkaży.. widzieliście któregoś z grubą zaniedbaną laską?? ładni dla ładnych i brzydcy dla brzydkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×