Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nat800

Co wam się naprawdę przydaje w kuchni i nie wyrzuciliście tego w kąt po miesiącu

Polecane posty

Gość Nat800

Rodzice chcą nam z okazji ślubu wyposażyć jakoś fajnie kuchnie. Na razie stoi prawie pusta. Jakie sprzęty byście sobie zażyczyli? Macie pomysł na coś co naprawde się przydaje oprócz lodówki, kuchenki i zmywarki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządny blender z full wyposażeniem i elektryczna maszynka do mielenia z przystawkami szatkującymi róznego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem dostaliśmy bardzo fajną kruszarkę do lodu, dobre (i ładnie prezentujące się) kruszarki są dosyć drogie a do drinków niezastąpione więc prezent idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniowy ekspres do kawy od Saeco. Taki żeby mielił kawę i spieniał mleko. Saeco są bardzo wytrzymałe więc to zakup naprawdę na lata. Często korzystam też z parowaru i blendera odkąd przeszłam na dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiesz co by ci się przydało to na pewno ci się nie przyda! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blender, krajalnica i mikrofalówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko autorka jest głupia :-O Myślisz że mikrofalówka jej się przyda jeżeli sama o niej nie pomyślała, że nie wie co to jest? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikser z misą obracającą się, można też taki kupić, że od razu do niego jest dołączony blender oraz do robienia koktajli. Takie urządzenie mi przyszło do głowy, bo co sobotę robię ciasto, więc dla mnie jest bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×