Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D_Y_S_K_A_L_K_U_L_I_S_T_K_A

Czy moje wykształcenie to wyżej niż średnie???

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie to, to nawet średnie nie jest :( . W moim zakładzie, Twoje wykształcenie traktowane byłoby na równi z podstawowym. Nawet zawodówka z dyplomem byłaby więcej warta :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O średnim możesz pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wydaje mi się, że Twoje wykształcenie to po prostu średnie bez matury. A żeby tym "bez matury" się nie chwalić, to po prostu nie pisz tego. Nie jest to na pewno wykształcenie wyżej niż średnie, bo przyjęte jest, wg mojej oceny, że średnie ma osoba z maturą. Ty nie dość, ze matury nie posiadasz (zdarza się), to jeszcze nie ukończyłaś tej szkoły policealnej (przyjęli bez matury??) Ale nie mając wykształcenia, można być świetnym pracownikiem i specjalistą. Politykiem też można być;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli skończyłaś zawodówkę to nie masz wykształcenia średniego, a podstawowe. A nieskończone kursy/policealne szkoły/ studia się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ustaliliśmy w drugim Twoim wątku: nie posiadasz nawet świadectwa ukończenia technikum (nie mówiąc o maturze, czy dyplomie). W związku z tym, jedyne wykształcenie, jakie możesz potwierdzić dokumentami, to ukończone gimnazjum (o ile masz świadectwo jego ukończenia). Jeśli chodzi o Twoje posty, to budzi moje wątpliwości, nawet ukończenie przez Ciebie gimnazjum :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To można bardzo łatwo określić jakie masz wykształcenie ;) jeżeli UKOŃCZYŁAŚ: 1) Szkołę podstawową - masz wykształcenie podstawowe, lecz niepełne (bo 6 z 9 lat) 2) Szkołę gimnazjalną - masz pełne wykształcenie podstawowe (9 lat) 3) Jeżeli ukończyłaś szkołę zawodową to masz wykształcenie ponad gimnazjalne, lecz nie jest to wykształcenie średnie (!) Jeżeli ukończyłaś technikum/liceum (w sensie, zdane wszystkie przedmioty) to masz wykształcenie średnie. Warunkiem uzyskania wykształcenia średniego jest ukończenie technikum/liceum. 4) matura/egzamin zawodowy - to "tylko" dodatki do szkoły średniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
formalnie masz wykształcenie średnie, nie ma czegoś takiego jak średnie niepełne. Po ukończeniu liceum dostaje sie świadectwo jego ukonczenia, a świadectwo maturalne to dodatkowy dokument uprawniający do podjęcia studiów. Jednak z pewnością nie masz prawa mówić, że masz wykształcenie wyżej niż średnie bo niczego więcej nie ukończyłaś, wykształcenie określają świadectwa/dyplomy ukończenia szkół i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×