Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Ludzie-mam pytanie-czy wy naprawde wierzycie w te dyrdymaly ktore ten koles podajacy sie-nazywajacy siebie"Wroz Maciej"tutaj wam wypisuje?A wierzacy jestescie jeszcze do tegpo napewno...szkoda slow...Jezeli on w ogole ma,potrafi wam przepowiedziec wasza przyszlosc-boe nie twierdze ze niektorzy nie potrafia -to mimo to zastanowcie sie nad tym skad on ma taka umiejetnosc-kto za nim stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie-mam pytanie-czy wy naprawde wierzycie w te dyrdymaly ktore ten koles podajacy sie-nazywajacy siebie"Wroz Maciej"tutaj wam wypisuje?A wierzacy jestescie jeszcze do tegpo napewno...szkoda slow...Jezeli on w ogole ma,potrafi wam przepowiedziec wasza przyszlosc-boe nie twierdze ze niektorzy nie potrafia -to mimo to zastanowcie sie nad tym skad on ma taka umiejetnosc-kto za nim stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie-mam pytanie-czy wy naprawde wierzycie w te dyrdymaly ktore ten koles podajacy sie-nazywajacy siebie"Wroz Maciej"tutaj wam wypisuje?A wierzacy jestescie jeszcze do tegpo napewno...szkoda slow...Jezeli on w ogole ma,potrafi wam przepowiedziec wasza przyszlosc-boe nie twierdze ze niektorzy nie potrafia -to mimo to zastanowcie sie nad tym skad on ma taka umiejetnosc-kto za nim stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SpADać z wątku Macieja, załóżcie swój na pogaduchy!!!!! dajcie mu pracować w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostane sie na wymarzony kierunek studiów? Una mokra w kroczu od zielonych swiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On 60 lat Czy dozyje emerytury i czy wnukowie przestana do mnie mowic per ten smierdzacy menel znowu przylazl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 wczoraj Zdecydowanie latająca pszczółka i hiszpańska mucha. Połączenie tych dwóch insektów wywoła iście wybuchową mieszankę. I po tym będziesz miała prawdziwą fontannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona Trewora wczoraj Nie. Jutro będzie siedział w domu. Z piwem w ręce. Ale nie martw się. Wykorzystacie tę okazję na długi, namiętny seks. Tak go zajeździsz, będzie miał tak dość, że teraz będzie chodził do pracy i w niedziele, a Ty będziesz miała w końcu święty spokój. Usmaż jutro placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara75 wczoraj Dalej są kolejne granice. Najpierw miasta, potem powiatu. Następnie granica województwa. Granica państwa, kontynentu. Rzuć palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Uda Ci się. Co z tego, jak potem będziesz miała problemy ze znalezieniem pracy. Zacznij studiować drugi kierunek. Tylko z drugiej strony nie będziesz miała czasu na życie prywatne. Zostaniesz samotną, zgorzkniałą kobietą. Tak czy inaczej: przejebane. Kiedy będziesz w Kuala Lumpur, uważaj na tamtejszych taksówkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spontanicznagość
Wróżu, wróżu, wróżu...kiedy mnie kto pokocha miłością cielesną, nie spełnioną, aczkolwiek spełniającą się dogłębnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dożyjesz. Chociaż wiek emerytalny zostanie podniesiony do 78 roku życia. Taki prezencik od rządu dla ZUSu. Ale Ty będziesz wredniejszy i wyciągniesz jeszcze emeryturę przez 30 lat. Jesteś śmierdzącym menelem i przestań w końcu przyłazić do wnuków. Z drugiej strony, dezodorant, mydło, woda toaletowa, czy codzienna kąpiel to nie jest ekstrawagancja. Wybierz się w środę na wieczorek seniora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spontanicznagość
Kuffffa kolejki, jak w jadłodajni, na Ul Gołodnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jeszcze ta jedna. spontanicznagość dziś Układam karty już 17-ty raz i nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Powiem jedno: mam nadzieję, że masz długie palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Maciej bo jak cie trzepne..:) Jeszcze nikt nie porownal moich piersi do..piersi z kurczaka. Liczylam na jakas budujaca wrozbe cos w stylu 'twoje piersi zrobia kariere w zaciszu alkowy' albo ze bedzie calkiem dobrze jak pobudze laktacje albo.. ze powinnam zapisac sie na terapie dotykową albo jakies inne zalecenia np masaze... No Maciej. Ide stad. Ide sie dowartosciowac we wlasnym zakresie, poza kafe. Nie wiem czy wroce. No foch. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gawno... w sklepie nie ma hiszpanskiej muchy, tylko konskie :) konskiej nie kupie, bo moze byc wredna jak sadzisz... czy pszczolka wystarczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju ile będę zarabiała w nowej pracy z premiami? Proszę o konkretną liczbę :) kobieta 23lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa lula dziś A po co Ci mam wróżyć jak Ty sama sobie już wróżysz? Zaraz mi otworzysz konkurencje. Już tylko czekam aż się pojawi temat: Baba Jaga wróży z kuli. Z kuli faceta oczywiście. A terapię dotykową to mogę Ci zrobić osobiście. Ale za efekty nie odpowiadam. Rozumiem, że drobiu teraz do ust nie włożysz? Naprawdę? Żadnego ptaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 dziś Końska mucha akurat do gawna bardzo pasuje. Ale z pszczółką już gorzej. Spróbuj z samą pszczółką. Mam cichą nadzieję, że jednak Cię zaleje. Pamiętaj, kupuj tylko atestowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Konkretnie to Ci i tak nie wystarczy. Wyprzedaż wcale nie oznacza, że trzeba kupić każdą torebkę. A w promocji całego sklepu też kupować nie musisz. Ale nie martw się. Wyjdziesz bogato za mąż. Kup sobie pompkę do roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znajdźcie sobie własny topik na pogaduchy" Wlasnie znaleźlismy i nie zamierzamy go opuszczac dopoki nie dostane wielokrotnie obiecywanego liszaja na jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju 👄ech..... co ja będę pisać. Ty wiesz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×