Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Pcham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przywlec wiem że nie przywleczesz, bo wiem że to zazwyczaj Ciebie przywlekają z takich wyjść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham. Maciej to to za kram ze tylko na popych idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżu. Maciej. U ciebie za wszystkim tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie dowiem sie. No nie dowiem sie istoty rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Niech ktos opowie jakis smieszny kawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ktos gruszke do lewatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Here I am Przybywam spieszna dlugo oczekiwanym Gdzie te jaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Od razu prostuje. Nie to ze mi sie nie spieszylo. Po prostu na tak wielkie jaja potrzeba wielkiego liszaja. Musialem potrenowac. Sztanga, laweczka, beczka tyskiego co dzien. Teraz czuje sie godny aby zaistniec na tak wspanialych jajach sherekhana przyczyniajac sie jeszcze bardziej do rozslawienia tego códu natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Cudu? W kazdym razie wcisne sie wygodnie pomiedzy te aksamitne jadra wymoszcze na slodkiej mosznie. W chwilach znudzenia po ujam sie trochę obserwujac swiat w cieniu rzucanym przez olbrzymiego penisa. Krotko mowiac mam wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Wstrzymaj sie jutro sobota. Czym. Sie poźniej bedziesz chwalila w biurze kolezankom? Ze obrzygalas kompa? Jeszcze dojda do wniosku ze jestes w ciazy i wylecisz z pracy bo szew ma juz kilka nieformalnych zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Szef? No ten co mu biznes women obciagaja pod stolem pencetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Sythacja jest o tyle klinczowa ze szef bedzie sie bal jezeli sie z nim gzilas albo bedzie urazony ze to nie z nim sie gzilas. Krotko mowiac nie stac go na twoj urlop macierzynski:) Jutro z kolezankami pojdziecie na meski streaptis i po kilku glebszych przyjmiesz dluga lance do gardla to sobie rzygniesz. Potem zdjecia z tego wydarzenia zamiescisz na fejsie i awans murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszaj sherekhana
Oczywiscie opiszesz to wydarzenie jako grill u przelozonego. Wlasnie czestuje cie szaszlykiem:D Korpo seks najwyzszejnklasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie.czy liszaj na koncu wora o dlugosci 13mld lat swietlnych krecony z predkoscia katowa 10 stopni przekroczy predkosc swiatla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.M. 2.37. 3 .ILE BEDE MIAŁ DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K31 jakbyś nie wiedział Macieju.. Macieju.. zapytaj karty: czy do sierpnia się naciągną? 5 kg wystarczy? I pytanie numero duo czy o poranku znów włochatą zobaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Które dzieci masz na myśli, te oficjalne, czy nie? Zresztą o nieoficjalny karty milczą. Będziesz miał ich w sam raz. Wystarczająco tyle by wykarmić i obdarzyć je miłością ojcowską. A zresztą jakie to ma znaczenie, chcesz kupić nowy samochód i nie wiesz czy kupić zwykły osobowy, czy vana? Zacznij zbierać opał na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fałszywa Ewa wczoraj Naciągną. Zdecydowanie. 5 kg w zupełności wystarczy. Oczywiście po 5 na każdą stronę. Już widzę te piękne zwisy niepodobne do niczego co ludzkie oko widziało. Jeżeli chodzi o włochatą, nie. Już takiej nie zobaczysz. Wszyscy sobie w między czasie ogolili, żeby nie burzyć Twoich wrażeń estetycznych. Przed Tobą ukażą się same starcze, łyse i gładkie. Na obiad zrób sobie naleśniki ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór. Po kostce mrożonego szpinaku na naleśnik w taki upał będzie ok. Uffff całe szczęście, że ogolili. Chociaż i tak do Was nie wracam :) Możecie zapuszczać na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to się poobrażać. Ewa, ja mam chyba z milion powodów, żeby tam nie wracać. No dobra, jeden, ale duży:) I wkurwia mnie czasem bardzo. Ale czy mam sobie odmówić przyjemności rozmowy z Wami z powodu jednej osoby? Nie ma sensu. Przemyśl to jeszcze :) Jakem Toledo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 28 lat, czy bede miała dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×