Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
A po co mi pompka jak nie mam roweru i nie lubię na nim jeździć? Mój narzeczony też zbyt bogaty nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, znalazlam pszczolki. wyprodukowane w chinach :) wiec nie wiem czy moge im zaufac. chinczycy robia straszne badziewie.. jedynie na porcelane mozna liczyc jako tako. nie wiem co robic... zaryzykowac kupno takiej pszczolki, czy jednak skusic sie na mozdziez ;) jak juz plynac, to po calosci. ps. mozdziez byl prod japonskiej. myslisz, ze szykuje sie wschodnia wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroz jest niedysponowany. Wpadl w niezwykle gleboki trans. Mozliwe ze juz nie powroci do swiata materialnego ale jezeli tak z pewnoscia bedzie wiedzial o wszystkich promocjach w tesco pol. Roku naprzod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Maciej 15:26 Macieju obiecuje ze nie bede ci robic konkurencji na innym topiku. Ale chce sie rozwijac w sztuce wrozenia i pobierac nauki u samego mistrza dlatego jesli pozwolisz bede sobie tu czasem wpadac i wrozyc z doskoku. Chyba ze wezmiesz mnie na pomocnika. Na poczatek moge trzymac kule, tą z ktorej wrozysz. Ty oczywiscie bedziesz mogl potrzymac moje jak je sobie wyhodujesz w trakcie terapii dotykiem. Ja z kolei postaram sie przelamac swoja awersje do drobiu. W ramach przelamywania tej awersji moge sie zajac twoim ptakiem pod warunkiem ze go sobie wyhodujesz.:) Gdyz Macieju mily choc poczatkujaca ja wrozka to nie byle jaka. I choc żalem zdjeta i przejeta to jednak choc wielka to szkoda stwierdzic musze Macieju ze karty moje ktorych nawet nie posiadam, to jednak mowia ze jestes ...kobietą. Jak sie myle Macieju to mnie popraw, bo choc wrozka ze mnie pierwszorzedna to jednak jakby nie patrzec poczatkujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Karty nie mówią dlaczego. Ja bym nie ryzykował i kupił. Mało tego. Noś tę pompkę codziennie w swojej torebce. Może to sugestia, że wkrótce przyda Ci się większa torebka? Tylko po co? Zostaniesz listonoszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 wczoraj To do dupy z tymi pszczółkami. Nie zrozum mnie dosłownie. Kiedyś chińszczyzna miała jakość. Teraz nie znajdziesz jej nawet w zupkach. Moździerz, to może być to. Na pewno będziesz miała wystrzałowe wrażenia. A wojny nie będzie. Przynajmniej tej na wschodzie. Na zachodzie zresztą też nie. Chyba, że liczysz na grę w wojnę. Ale to na pewno nie moimi kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan wczoraj Wróciłem. Proszę mnie tutaj od transów nie tego. Jestem porządnym wróżbitą. Pewnie, że znam wszystkie promocje w Tesco, a nawet w Biedronce. Nic ciekawego. Na pewno nie będzie maści na liszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa lula wczoraj Mogę Cię wziąć na praktykę. Prześlij swoje CV i koniecznie zdjęcie piersi, o którym już zapomniałaś. Dam Ci do potrzymania kule Macieja. To na początek. Potem ja potrzymam Twoje. To zresztą zależy od podesłanego jotpega. Ptaka mam, chociaż nieoswojonego. Będziesz mogła go oswajać. O ile oczywiście dasz radę. Znowu Twój jotpeg się tutaj kłania. A czy jestem kobietą? Ptaka mam, kule też się kręcą. Nie jestem nią, nawet Concitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieju w końcu udało mi się zdobyć lalkę do rzucania uroków. Osoba, która mi ją dała zaleciła najpierw sprawdzić jej skuteczność. Napisz mi czy Cię boli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zerówka odwal się od Maciusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Macieju, czy Naj się faktycznie we mnie zakochał? I czy ma gruby... portfel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Lalunia dziś Dzisiaj piątek, więc Ty kochasz się we mnie. I tak do poniedziałku, do 7:47. Potem już Naj będzie Twój. Grubość jego portfela jest odwrotnie proporcjonalna, do grubości jego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Nie przyszedłeś. To koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Macieju czy Lalunia chcę żebym ją pokochał szczerze i prawdziwie , czy tylko chce mojej kasy i boskiego ciała? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×