Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie karte kredytowa?

Polecane posty

Gość gość

W jakim banku? Macie jakies cashback od platnosci karta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam. mam kartę debetową, na niej może być chyba debet 2000zł jak się ma stałe wpływy, przelewa pensję. tą debetówka można też płacić w necie, więc w sumie po co kredytowa. No jasne, do kredytu bezpłatnego na prawie 2 miesiące, ale jak ktoś tego nie potrzebuje, to debetówka jest ok: płacenie w sklepach, wypłaty z bankomatów, zakupy w internecie, zbliżeniowe płatności. Zwłaszcza funkcja zakupów w necie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cashback to chyba tylko takie punkty dostajesz, które możesz wymienić na towary, których i tak mało potrzebujesz i które są droższe niż w normalnym sklepie, choć niby są na promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko punkty. Sa banki, ktore zwracaja iles tam procent za zakupy w sklepach albo za zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ten cashback jest niewysoki, ograniczony do jakiejś kwoty i musisz dużo wydać. teraz też są mniejsze prowizje za płątność kartą z 2% do max. 0,5% od wartości zakupu możne wziąść visa albo master dla siebie, więc i cashback się zmniejszy raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ludziska, przeciez lubicie gadac o kasie, pisac jakie macie kredytowki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam citibanku i wizzaira. Z cashabacka mam uzbierane ponad 200 zł, które mogę wydać na bilety wizzairem. Kartę zawsze spłacam w terminie i w całości więc kosztów nie ponoszę żadnych, a mam 2 stówy za friko na bilety lotnicze. Mogę sobie chociażby do Włoch polecieć za free. Dla mnie bomba. Teraz wizzair się z citi rozstał, ale dogadali się z Reiffeisenem i tam przeniosę sobie kk, żeby dale zbierać na bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, ja tez mialam karte wizzaira i mam 1000zl z punktow na bilety lotnicze. Szkoda, ze teraz reiffeisen przejmuje umowe, bo nie bedzie juz darmowego czlonkowstwa WDC i mniej punktow bedzie sie zbieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkal
Teraz zakładając konto możemy otrzymać kartę ,banki oferują bardzo atrakcyjne oferty tak jak piszecie dziewczyny czasami za free można polecieć do Włoch .Sama zastanawiałam się czy nie skorzystać , tutaj http://www.comperia.pl/forum widziałam wiele ciekawych informacji które bardzo mnie przekonały do skorzystania z takiej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z HSBC i zbieram Airmiles juz mam 140,000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o forsie no tak ma kilka kart a o co chodzi 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kartę kredytową w sygma banku, zdecydowałam się na ich kartę bo maja bardzo fajny program lojalnościowy, gdzie zbierasz [punkty za to ze płacisz karta kredytową i możesz je później zamieniać na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
Ja mam kartę z sygmy i jak dotąd najlepsza karta punkty na nagrody rabaty jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta karta wyróżnia się na tle konkurencji sama korzystałam z kilku kart, ale żadna nie oferowała takich możliwości jak sygma, nie miałam programu lojalnościowego ani rabatów na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
No właśnie był to dla mnie szok bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam, jak po raz pierwszy dowiedziałam się jakie możliwości daje mi karta sygma banku, tych profitów jest sporo, warto korzystać z takich rabatów zwłaszcza teraz przed świętami kiedy szykują się większe zakupy prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
Racja w święta teraz szczególnie jak ktoś dużo nakupi prezentów to może i sobie sam na prezent dozbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, mam awersje do kredytów- nie kupuje nic na kredyt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można też ze zniżkami kupić komuś tańszy prezent pod choinkę, a to wszystko dzięki zniżkom sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
No i mamy tu dużo plusów dużo prezentów dużo rabatów czyli tańsze prezenty dodatkowo punkty na nagrody wygoda nie posiadania tyle gotówki w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
millenium, 8 tyś debetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
To każdy już sobie może określić w sumie jak ma korzystać aby korzystać z rozsądkiem nie ma tu większych problemów jednak pozostaję przy ofercie sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda każdy robi jak uważam, natomiast ja zawsze zachowuję rozsądek w takich kwestiach jak debet, im mniejszy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy333
No i tak właśnie jest choć prawda czasem może lepiej się ograniczyć ,ale zależy od danej osoby i jej sytuacji finansowej a do tego nam nic ,ja korzystam z sygmy nie potrzebuję jakiegoś malutkiego debetu ani nadzwyczaj dużego dobrze mi jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że Twój bank spełnia Twoje oczekiwania, dobrze, że jesteś zadowolony z karty sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikus2233
Dla mnie tam debet jest nieważny ile by nie było ważne jest jakie są korzyści z karty a sygma ma dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt najważniejsze jest to, żeby bank miał dobre warunki dla nas i nie ważne jest to jakie opinie na jego temat mają inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
A jakie są parametry tej karty ? Bo przyciąga mnie ten program lojalnościowy i jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×