Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie karte kredytowa?

Polecane posty

Gość Gromas222
Właśnie może gdybyś sprubował byś był jeszcze szczęśliwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko dziwi to, że ludzie nie korzystają z ofert które daje im bank, nie w każdym można mieć tańsze zakupy z rabatami i zbierać punkty za które można później dostać nagrody a i tak ludzie nie wykorzystują takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam debetową, ale założyłam też kredytową, z tego względu że nie wszędzie można płacić debetową. O ile w liniach lotniczych się pozmieniało i lepiej wychodzi płacąc debetową, o tyle żeby zrobić zakupy w Hollisterze, Abercrombie czy Bath Body trzeba już mieć kredytową. Kolejna sprawa to odroczona płatność od kilkunastu do nawet 100 dni (a czy więcej to nie wiem). Ja skorzystałam z Vanquis Bank https://www.vanquis.pl/ bo za wydanie nie pobierają opłaty i przyznali mi ponad 50 dni na spłatę kredytu więc myślę, że warunki są ok. Wiem że niektóre banki współpracują z M&M więc można zbierać punkty za każde zrobione zakupy – ale bank też cos z tego musi mieć, więc nie wiem czy to jest opłacalne. Z debetówki z kolei mam zniżki do wielu restauracji i sklepów z ciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
No cóż ich strata póki nie sprubują to się nie przekonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek88 a sprawdzałeś ofertę i korzyści płynące z posiadania karty kredytowej sygma banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Korzyści jak dla mnie są spore jednak może nie każdemu odpowiada mi się jednak wydaje że warto każdemu zawsze coś tam wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy komuś może nie pasować to, że może kupować z rabatami i zbierać punkty w programie lojalnościowym, przecież to czysta korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
No nie którzy są nie ufni albo zbyt dumni by przyznać się i wolą się męczyć bez korzyści ich strata nie spróbują to się nie przekonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie boją się tego co nieznane, ale czasami warto zaryzykować bo można naprawdę wyjść na tym dużo lepiej, a jeśli chodzi o ofertę sygma banku to naprawdę nie ma się czego obawiać bo bank ma naprawdę dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Przepraszam poprawię się ,nigdy nie byłem orłem z polskiego. To prawda ale czasem się zdarza że ktoś miał problemy może dlatego jest nieufny i się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie każdy z nas ma inne doświadczenia jeśli chodzi o bank, więc nic dziwnego, że czasami ludzie boją się, że mogą wcale nie poprawić sobie sytuacji na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Niektórzy może mieli problemy też na własne życzenie umowy to ważna sprawa a chyba coraz mniej ludzi je czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile w ogóle ludzie czytają i się z tych umów wywiązują, trzeba czytać a nie od razu bank obwiniać za całe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Takich osób jest coraz mniej niestety ,ale już stracą to się dowiedzą i na drugi raz się nauczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
ja mam kartę citibanku bo jest bezplatna i punkty wymieniam na doladowania, oraz carefourvisa bo mam znizki 10% na zakupy i osobną kasę. Na kartę sygmy nigdy się nie skuszę ze względu na nachalną reklamę jaką czytam na tym forum.Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
A masz może jakieś konkrety ? Bo równie dobrze też można powiedzieć,że Ty reklamujesz jakiś bank wiesz forum jest do rozmów i udzielania opinii to naturalne jeśli coś CI nie pasuje zgłoś to a nie atakuj ludzi takim komentarzem czuje się urażony bo też jestem w sygmie a ktoś bez argumentów ani dowodów daje oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że Ty widzisz plusy przynależności do danego banku, na pewno osoby które nie korzystają z jego usług nie mają pojęcia o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
No właśnie ,na szczęście nie każdy myśli tak samo ,a raczej w niektórych wypadkach nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co tutaj dyskutować, najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony ze swojego banku, inni jak się nie przekonają to nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Jeśli nie trudno już niektórych nie da się przekonać za to moi znajomi też się niedługo przenoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że potrafiłeś ich zachęcić do sygma banku :) w sumie to nie musiałeś się za bardzo starać bo bank ma naprawdę ciekawą i kuszącą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
To kwestia tego ,że teraz ostatnio sporo banków było nie uczciwych a te uczciwe czasem nie mają do końca dobrych warunków więc mając moje poręczenie i widząc sami warunki w banku sami się chcieli przenieść nie trzeba było ich namawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromas222
Od razu to widać i po ilości klientów i ich zadowoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolony może być tylko ten kto korzysta z ich usług, ja do nich należę i do zadowolonych klientów również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
A jakie mają nagrody za punkty jest to do wglądu na internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×