Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie karte kredytowa?

Polecane posty

Gość falbanica
no tak bo w sumei dostajesz rabaty na zakupy a do tego jeszcze bierzesz udział w programie lojalnościowym, w któym zbierasz punkty a potem możesz dostać nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Wtedy nawet można wyjść na plus jeśli się uzbiera na coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mmma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
Edytka2 o co chodziło ci z tym, ze mozna wyjśc jeszcze na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No chodziło mi właśnie o to że korzystając z karty można wyjść na plus dzięki punktą które wymienimy na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
a to fakt bo dostajesz w końcu coś za darmo no i do tego jeszcze kupujesz po rabatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Katalog jest też dość spory więc można też wybrać sobie coś co i tak mieliśmy na oku do kupna i zbierać na to punkty wtedy dostaniemy to tak naprawdę za darmo bo przecież tylko korzystamy z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i nie mam karty kredytowej, ani bankowej, bo nie potrzebuję. Używam tylko gotówki. To wygodne i anonimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
no ja jakoś sobie nie wyobrażam funkcjonować czy to bez karty bankomatowej czy kredytowej, ja gotówki prawie nigdy nie mam przy sobie w formie fizycznej oczywiście. a jeśli chodzi o kredytowa to zawsze można wesprzeć sobie budżet domowy jak zbraknie kasy karta kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
I nie ma tego ryzyka kradzieży lub zgubienia gotówki bo ma się tylko kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
no tak przy karcie kredytowej trudno jest zostać okradzionym bo płacac karta zawsze zostawimy podpis, który jest dokładnie sprawdzany więc tutaj nie ma możliwości, że zostaniemy okradzeni, więc z punktu widzenia bezpieczeństwa naszych pieniędzy lepiej mieć kartę kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Gotówkę też można zgubić a kartę nawet jak zgubisz to można zablokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
fakt faktem, dużo trudniej zostać okradzionym jeśli ma się kartę kredytową, przy takiej opcji ja czuje się dużo bezpieczniej ponieważ wiem, ze bank dba o moje interesy, do tego mam ofertę na kartę której nie zaoferował mi inny bank, bo program lojalnościowy jaki ma sygma bnak, nie ma żaden inny bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
Faktycznie ciężko znaleźć podobną ofertę ,tyle partnerów ,spore rabaty ,punkty na nagrody często liczone wielokrotnie nie słyszałam o banku z podobną kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja porównałam karty kredytowe kilku banków, których oferty były do siebie bardzo podobne, niczym sie nie wyróżniały, jedyne co to sygma bank miał program lojalnościowy i wymianę punktów na nagrody, więc sygma w temacie karty kredytowej raczej nie ma konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka2
No to nie ma się co dziwić że jest tyle pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
jeśli bank ma dobrą ofertę to wiadomo, że grono klientów się poszerza, bo ciężko teraz o jakieś rabaty w bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w UK mam kartę w swoim banku, nie prosiłem, sami dali i sami mi podwyższają limit, teraz mam do 4500 funia, choć nigdy aż tyle nie wydałem, maks. połowę. W tym kraju baardzo łatwo o kartę kredytową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
125487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monczi
Sporo czekałam zanim się zdecydowałam ,ale od jakiegoś czasu mam kartę kredytową i nie żałuję tej decyzji. Są z tego same korzyści ,mam kartę kredytową w sygmie i w wielu sklepach mam rabaty nawet do 55% i raz na jakis czas wymieniam punkty na nagrody. Kartę poleciła mi koleżanka ,teraz sama gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicMatt
Posiadam kartę kredytową sygmy ,dostałem ją przy zakupie na raty już jakieś półtora roku temu. Z początku nie byłem zadowolony bo nie lubiem takich kart ,ale się przekonałem. A raczej rabaty i punkty mnie przekonały bo koszt nie jest zbyt duży a dzięki rabatą i nagrodą zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozlożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja też dostałam kartę sygma banku przy okazji brania kredytu gotówkowego, jak pocztałam ile można mieć korzyści to odrazu pobiegłam ją aktywować, żeby nie tracić takich okazji sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja0221
Nigdy nie miałam karty kredytowej ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy warto. W sumie to fajne rozwiązanie bo zawsze ma się gotówkę pod ręką. Jeśli tylko korzystamy z niej z umiarem nie powinniśmy wpaść w kłopoty. Przeglądałam już nawet oferty na http://www.terve.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe i może w końcu się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżam z mężem na wakacje mojego życia do Tajlandii i zastanawiam się czy warto ubezpieczyć naszą kartę kredytową na wyjazd. Co mi da takie ubezpieczenie, czy warto wykupić takie ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireeek
Od niespełna dwóch miesięcy stałem się posiadaczem karty kredytowej, którą zamówiłem przez internet, korzystając ze strony https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-comfort,2.html Uważam, że korzystanie z karty kredytowej wcale nie musi być czymś ryzykownym, jeżeli w rozsądny i odpowiedni sposób potrafimy się nią posługiwać. Myślę, że karta kredytowa może być dobrym rozwiązaniem zarówno podczas zaspakajania większych potrzeb, jak i przy dokonywaniu drobnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×