Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podobno bił żonę

Polecane posty

Gość gość
Hahaha a drugie byle zony tez juz maja nowych i lepszych !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drugie zony maja zużyty towar , oj ale radocha dostac cos starego znoszonego , prawda:D Szkoda mi was biedaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli żona traktuje męża jak TOWAR, to nic dziwnego, że staje się BYŁĄ żoną. Poza tym takim stwierdzeniem sama na siebie bat kręcisz. No, chyba, że masz 90 lat i całe życie przeżyłaś szczęśliwie z jednym mężczyzną, dla którego byłaś pierwszą i jedyną kobietą. Bo jeśli nie, sorry, jesteście, jak to określiłaś, "zużytym towarem". Każda kobieta, która wiąże się z facetem, który był już w jakimś związku, wiąże się ze "zużytym towarem" i tak samo mężczyzna wiążąc się z kobietą, która miała kogoś przed nim. Pokaż mi związki, w których ludzie są dla siebie jedynymi przez całe życie. Znam może 2-3 takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem w jakim srodowisku ty zyjesz ? Moji Rodzice .wujkowie ,ciotki .Zyją po 60 lat razem .Zdziwiona ? Tak to drzewiej bywalo .Naprawialo sie a nie po roku wyrzucalo zepstute .co by na inne nowe ,nie lepsze, ale nowe wymienic .Wspolczuje obracania sie w kregach wymiany ,a nie naprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wielu ludzi dziala na nerwy i czy to znaczy ze moge ich za to uderzyc???? nie ma zadnego uspawiedliwienia dla przemocy, zwlaszcza faceta do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie wiem w jakim srodowisku ty zyjesz ? Moji Rodzice .wujkowie ,ciotki .Zyją po 60 lat razem .Zdziwiona ? Tak to drzewiej bywalo .Naprawialo sie a nie po roku wyrzucalo zepstute .co by na inne nowe ,nie lepsze, ale nowe wymienic .Wspolczuje obracania sie w kregach wymiany ,a nie naprawy  xxxxx Absolutnie mnie to nie dziwi. Tylko po pierwsze nie mowię o pokoleniu 70+ a po dru jaką masz pewność że oni byli tylko ze sobą i nikim innym? Żadnej niestety. Na pewno Twoja 80 letnia ciocia nie pochwali się że nie była dziewicą w dniu ślubu albo że zdradziła wujka ;) Natomiast niewielu jest ludzi w wieku poniżej 40stki którzy mieli przez całe życie tylko jednego partnera. A nawet jeśli tacy są, a na pewno są, przed nimi tyle życia że jeszcze zdążą się powymieniać :P A tak gwoli informacji - jestem związana z facetem który był moim pierwszym i ja jego. Niestety, po drodze przytrafiły nam się inne związki, czego oboje żałujemy, ale tak się potoczyło nasze życie. I teraz mam dylemat - czy wg Twojej teorii jesteśmy przechodzonym i zużytym towarem? Czy może jednak liczy się to co na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge tak powiedzieć o sobie, miałam tylko jednego meza przez 20 lat, poszedł do innej wiec ona ma zużyty towar :) Jak ja za niego wychodziłem za maz był świeżutki. Byłam jego pierwsza kobieta. Niestety ludzie sie zmieniają, poznał taka siusumajtke co to myśli ze pana Boga za nogi złapała, no niech ma , niech sie cieszy , ja walczyć o niego nie bede, nie moj poziom. Jestem sama i dobrze mi z tym . Mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie żałuje i o chłopa biła sie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ale Ty teraz jesteś także zużytym towarem. I w zasadzie do końca życia powinnaś być sama bo żaden wartościowy facet nie będzie się zniżał do brania zużytego towaru... Kiepska perspektywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałam . Moze Ty żyć bez faceta nie umiesz , cóż Twój problem, szukaj , moze ktoś cie weźmie:D biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukać nie muszę. Ale na dłuższą metę życie w pojedynkę przestaje być przyjemne. Chyba że masz 90 lat i praktycznie do trumny się kładziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie, że dla niektórych kobiet w Polsce jest "mieć" faceta : bywa, że mężczyzna rozwodzi się z kobiet ą ,bo go zdradziła- zrozumiałe - ale niech ktoś mi wytłumaczy- są ze sobą kilkanaście lat, dorabiają się wspólnie, dom, dzieci itd. i nagle facet stwierdza, że jego żona jest już stara i poszuka sobie nowej. Tragedia a ta druga udaje, że nic się nie stało, bo jego żona to zła kobieta była !!! Kobiety szanujcie się , po co wam taki facet, który nie szanuje własnych dzieci, byłej żony ? On potrzebuje ; KUCHARKI, BABY DO ŁÓŻKA I SPRZĄTACZKI -DNO FACETA- ZA TAKIMI SIĘ UGANIACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno...mój były mąż też mnie nie bił, był idealny jako mąż i ojciec. Tylko ja byłam zła, bo miałam milion kochanków, nie słuchałam go, nigdy nie robiłam tego czego ode mnie oczekiwał... Byłam ta zła, bo to ja odeszłam z dzieckiem, nie dałam kolejnej szansy, nie ratowałam małżeństwa. Rozwód dostałam na pierwszej rozprawie, on został pozbawiony praw do córki. Moja następczyni zapatrzona w niego jak w obrazek wierzyła mu i dopóki tańczyła jak mu zagra było ok. Po 8 latach sielanki dostała w ryj w dodatku na moich oczach (nie wiem czy pierwszy raz). Widziałam potworny wstyd w jej oczach. Od tamtego czasu urwała kontakt ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wystarczyło logicznie pomyśleć... 1. Kobieta zostawia wszystko, ucieka z małym dzieckiem donikąd 2. Facet opowiada bajki jaka to ona zła, a on biedulek 3. Faceta nie obchodzi dziecko, nie płaci alimentów i długi mu rosną Ja w życiu bym nawet na takiego faceta nie spojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajome małżeństwo, Facet przy ludziach ekstra wręcz, czuły, żartobliwy, całujący małżonkę po rękach, w życiu nie pomyślałabym, że coś jest nie ok.ale raz jak powiedział do niej- co niechcący usłyszałam ' Kurwo- uważaj bo zrobię z Tobą porządek" nieraz widziałam jak płakała, jak miało limo pod okiem..i zawsze na moje prośby aby odeszła od niego, to nie "bo ja go kocham, a on tak czasami ma że musi się wyładować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest takich małżeństw. Na pozór szczęśliwych, a w czterech ścianach przemoc fizyczna bądź psychiczna. ,,Kocham go '' - teraz..., ale wcześniej czy później znienawidzi go bardziej niż kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, A potem, jak już był ze mną ządałs żeby spotykał się z nią sam na sam u niej w domu, bez świadków. Tak się chyba nie zachowuje kobieta którą mąż bił prawda?'' Wręcz przeciwnie. To może być chęć pokazania, ze już się go nie boi. Nawet nie masz pojęcia jakie to ważne dla bitej kobiety pokazać swemu oprawcy, ze już się go nie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darass
zapewne złapał ją na zdradzie i strzelił plaskacza w papę, ale to sie chyba nie liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darass ona nie jest zdolna do zdrad. Oberwała za to, ze ze mną rozmawiała jak z przyjaciółką. On nie wiedział ze my mamy taki dobry kontakt ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma tez wzięła takiego, zrobiła sobie z nim troje dzieci, po 6 latach dostała od niego tak mocno ze pogotowie ja zabrało. Pamietam ze na jego żonę mówiła ze baba leniwa , ze brudas, ze jak ja spotkał to zrozumiał , ze miłość , ze przeznaczenie ... Pierdoły! Teraz sie rozstali , on nawet raz nie przyszedł do dzieci. Zreszta do tych z pierwszego małżeństwa tez nie chodził. A ona juz ma następnego, tez facet ma 2 dzieci , żonę która tez len brudas i D' nie daje daje Cóż niektóre kobiety chyba tak musza inaczej sie udusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee
Czytam ,choć sobie sto razy obiecałam ,że o biciu nie będę ,bo się wraca do tego pamięcią i boli. I też zaczynam się zastanawiać - mnie uderzył ciekawe jaki jest dla niej? choć wmawiałam sobie ,że mnie to guzik obchodzi,że byle ja mam ze świrem spokój. Jak mi ktoś chce dopiec to głośno gdyba przy mnie "ciekawe jak Twój eks teraz lata koło tej nowej".Może i lata ,ale ja bym damskiego boksera nie chciała.Ciekawe czy się ludzie zmieniają...już się sama zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Może go prowokowała do kłótni.Ja mam ustępliwy charakter i nie spieram się.Czasem widzę ,że się czymś irytuje ,ale daję spokój.Może tego mu brakowało''' xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czy ty słyszysz siebie, co mówisz?? PROWOKOWAŁA GO I dlatego ją bił? Kobieto idz sie leczyć i to na nogi, bo na głowę stanowczo za pożno!!!!! Jesteś IDEALNĄ kandydatką dla faceta, który PODNOSI RĘKĘ NA KOBIETY!!!! A jak cie pier.. lnie po twarzy, bo mu ugotujesz za słoną zupe, to tez go będziesz usprawidliwiać? NIE MA Czegoś takiego, BICIE NIE JEST AKCEPTOWANE, a konflikty i róznice zdań ROZWIĄZUJE SIĘ INACZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko sama mówisz,że on jest NERWUS, sama mówisz, że się zgadzasz, bo nie lubisz sie kłócić. A jak coś będzie dla ciebie na tyle ważne,że OSMIELISZ się przy gnoju miec inne zdanie, to będziesz tak samo traktowana jak była żona. To co robisz sama przed soba- to sama przed soba go USPRAWIEDLIWIASZ. WPADASZ w KRĄG PRZEMOCY!!!! BBBARDZO baaardzo rzadko ludzie się zmieniaja i NIE LICZ,że TWÓJ jest wyjątkiem potwierdzającym regułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za usprawiedliwienie?! " mnie bic nie będzie bo jestem ugodowa, dobrze gotuje" czy to twoim zdaniem znaczy, ze jezeli ja nie lubię sprzątać, nie prasuje koszul mężowi znaczy ze powinien mnie bic i ma do tego prawo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, autorka tak własnie uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w sile wieku
jezu, kobiety, dlaczego tak duża wiekszośc z was jest tak zaślepiona, by mieć w domu nawet byle jakie, spodnie, ale miec? Dlaczego usprawiedliwiacie chamskie zachowania i słowa, dlaczego pozwalacie na bicie, dlaczego USPRAWIEDLIWIACIE JEGO złe zachowania rożnymi bzdurami typu" ale onn nieechciał" samo mu sie taaak wyposneło" , ''ale ja wieeem,że noon mnie kooocha"? MIłości do kogos nie okazuje się: poniżaniem go słowami " ty k***o" miłości nie okazuje sie popychaniem miłosci nie okazuje sie gniewemgdy partner ma inne zdanie miłości nie okazuje sie biciem NIC NIE USPRAWIEDLIWIA CHAMSKICH ZACHOWAN " bo on się zdenerwował i dlatego uderzył'' to oznacza że facet ma problem z kontrolowaniem siebie " bo on był pijany" - to juz w ogóle dyskwalifikuje, jak nie umie pic, niech nie pije, a poza tym, picie rożluźnia hamulce i robi się wtedy to, co się by bardzo chciało- po pijanemu ci przyłożył - to oznacza, że na żywo też CHCE!! DLACZEGO NIE MACIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI? DLACZEGO DAJECIE SIĘ TRAKTOWĆ JAK podludzie i gorszy gatunek? NO NIE ROZUMIEM< same wręcz sie " PODKŁADACIE'', do tego, by faceci traktowali was jak worki treningowe. NIKT nie ma prawa was bic i poniżać. NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne życie jest piękne, życie bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża kochanka wręcz śmiała się gdy zalożyłam sprawę o znęcanie się,wyrok zapadł a ona nadal twierdzi że to nieprawda. No cóż niektóre panie nawet jak dostaną w pysk będą udawały że nic się nie stało. A to że kobieta jest uległa i dobrze gotuje nie ma znaczenia,pan znajdzie inny powód do bicia. Na początku musi pokazać się z fajnej strony ....może udawać rok dwa a nawet pięć,później pokazuje swoje oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twierdzicie,że się tacy nie zmieniają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×