Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podobno bił żonę

Polecane posty

Gość gość
Ja twierdze ze NIGDY !! Tylko dobrze sie maskuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który raz poznał że przemoc jest sposobem na uzyskanie tego czego chce i uchodzi mu na sucho zawsze będzie wymuszał posłuch. Na początku po dobroci a później siłą. Zawsze. Bo zobaczył że to się opłaca. Teraz autorka jest grzeczna i robi to czego jaśnie pan sobie życzy. Ale jak tylko wyjdzie z roli posłusznej i uległej, jaśnie pan pokaże jej gdzie jest jej miejsce. Siłą. Zawsze tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bił, rzucał sie z pięściami , lał gdzie popadlo.. Teraz ma nowa lalę . Lala dumna jak paw . Jeszcze nie dostała . Kwestia czasu. Bił mnie, bił nasza dorosła córkę , wyzywał moja siostrę i mamę . Powiedziałam dość . Żyje sama, znajomi mówią ze powinnam sobie życie ułożyć poznać kogoś ale ja nie chce , Ja właśnie układam sobie życie na nowo . Bez faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj eks zas mial dwie partnerki po naszym rozwodzie (jego zdaniem, to ja bylam ta zla, niedobra, puszczalska, pijaczka itp). Rozwod z mojego pozwu poparty sprawa o pobicie (dostal wyrok w zawieszeniu) - pierwszy i ostatni raz podniosl na mnie reke. Kilkakrotnie uderzyl nasze dziecko bo cos mu nie pasowalo. Dziecko bylo po tym znerwicowane ale on twierdzil ze to przeze mnie bo zamiast siedziec w domu - pracuje. Po rozwodzie poznal babke mlodsza od siebie o dobrych kilka lat, cwana byla bo nie dopuscila do blizszej komitywy i przyzwyczajenia w zwiazku tylko oszyla go z kasy, zostal goly i wesoly jeszcze w trakcie sielanki czyli chyba ze dwa lata dopiero ze soba mieszkali ;) Z druga sie ozenil ale siedzi cicho bo gdyby tylko podskoczyl to ma z liscia rowno. Tanczy jak mu malzonka zagra - tylko ja bylam taka wierzaca w partnerstwo i gotowa na kompromisy. Poza tym nie mam rodziny wiec nie mialby sie kto za mna wstawic a sama sie bronic nie umialam. O dzieciach zapomnial bo dzieci jego partnerek byly traktowane jak "bardziej jego" niz wlasne ale kazdy sobie sam wystawia wizytowke. Teraz to one maja go w du. Po latach poznalam mezczyzne godnego szacunku i poswiecenia mu reszty swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee
wychodzi na to ,że trzeba mieć ryja i trzymać chłopa krótko,ja za dobra byłam,baardzo źle na tym wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"podobno"? Oczywiscie autorka nie uwierzy dopoki sama nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka rozwiodla sie z mezem bo byl babiarzem i awanturnikiem - a ona taka spokojna, dobrze wychowana tylko poplakiwala po katach. Zostala sama z dzieckiem a on sobie poszukal innej kobiety, ozenil sie ponownie. I z ta druga zona tez na poczatku dwa golabki - ale natura ciagnie wilka do lasu i zaczal sie bawic w kogucika. Na noc nie wrocil raz. Zona mu tak wtlukla ze zlosci ze spadl ze schodow i zlamal reke. Od tamtej pory potulny jak baranek i sa razem juz wiele lat. Moze to jest wlasnie metoda - trzymac za morde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja trzymalam za mordę kilkanaście lat . Bal sie mnie podobno. Jak juz przestało mi zależeć to zaczął latać na boki i wyjebalam go z domu, juz miałam dosc ciągłego pilnowania go. To nie jest zycie' Albo jesteśmy ze sobą bo tak chcemy- albo nie ma co sie bawić w kotka i myszkę . My nie chcieliśmy być ze sobą tak naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie mi halo. od wiek-wieków chłop uczył babe rozumu ... tak tak jaasne:D:D:D co za psychol. No ale faceci mogli robic wszystko.. Zal wam, co? posagi poprzepijali, na d***** latali, a zonka co rok prorok, a jak do tego przy porodzie zmarła, to face już w ogóle szczęśliwy.. No tak, szkoda facetom , szkoda,,,, tak im dobrze było.... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×