Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podobno bił żonę

Polecane posty

Gość gość
Ja wierzę ,że ona mu na nerwy działała,mogła ratować małżeństwo a ona wzięłą dziecko i się wyprowadziła.Ja będę rozmawiała i nie dopuszczę do żadnych awantur.Tamten związek musiał być pomyłką ,niedopasowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zabrała dziecko jak rzecz bez zgody ojca, to złamała prawo. A jeśli działała w obronie dziecka, to musi to udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ona nie obchodzi wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze Ty glupia jesteś to jedno. Chcesz to masz niech Cię napierdziela, bo pewnie do tego dojdzie. Powiedz mi dlaczego wlasne dziecko narażasz na kontakt z furiatem. Nie jesteś matką a zwykłą głupią pi/zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty możesz sobie gadać jak do żciany a on będzie się z ciebie śmiał, będzie robił co będzie chciał i rogi ci przystawiał a jak zaczniesz się pultać to w pysk zarobisz tak szybko, ze nawet nie zorientujesz się kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem głupia,mam na niego dobry wpływ i wreszcie jest szczęśliwy.My do siebie bardziej pasujemy niż z żoną,przez to sam mówi jest spokojniejszy i wreszcie ma normalny dom a nie z kłótniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damski bokser jest psychopatą głupia baba wierzy takiemu,długo czekać nie będziesz będzie traktował cie jak własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za facet,ze uderzy kobitę? śmieć i patolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie eks tak piszą z zazdrości ,że ma nową młodszą i sobie życie ułożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ex to ja pisałam o robieniu dziecku krzywdy, a jestem drugą żoną. Tyle, że nie rozwaliłam małżeństwa mojego męża, więc nie poprawiam sobie nastroju twierdząc, że eksia była zła. Dziewczyno jesteś slepa i przepraszam ale również głupia. Otrząśnij się bo szkoda Ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto jezeli ona coś takiego mówi to zawsze jest w tym jakaś prawda. Moze wyolbrzymiona ale uwierz mi On też na pewno nie był święty. Ludzie się kłoca jeden uderzy drugi powie coś takiego ze wolałabyś bardziej być uderzona nioz usłyszeć takie słowa. Jest coś takiego jak przemoc psychiczna. I uwierz mi partner który źle mówi o swojej byłej to znaczy że sam nie jest nic wart. Ona została z dzieckiem on jest free i kto tutaj ma gorzej. Kobieto myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy faceci sa h**a warci. A ta co tak pisze ze pasują do siebie ..:) Pewnie tez jestes h**a warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszystkie eks tak piszą z zazdrości ,że ma nową młodszą i sobie życie ułożył Zycie ułożył ? Chyba raczej r********* brac druga babę bo mu z jedna nie wyszło , żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potraficie zrozumieć ,że męczył się w tamtym związku.Ona tą przemoc na bank wyolbrzymiła , awantura to nie jest bicie.My mamy dwumiesięczne dziecko, mój partner jest zadowolony ,że ma stabilizację po rozwodzie ,bo ciężko samotność znosił ,ma nową rodzinę ,a eks nienawidzi.Mnie to nie obchodzi,założyłam temat ,bo koleżanka mnie nastraszyła jak się z nią podzieliłam co przeczytałam.Ale ja nie widzę w nim damskiego boksera.Musiała go żona wkurzać nieźle.Po to są rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być totalnym niedorozwojem żeby tłumaczyć przemoc na zasadzie "musiał/a ją/go nieźle wkurzyć". Przemoc ma to do siebie że jeśli jest to znaczy że człowiek jest do niej skłonny. Wobec Ciebie autorko on JESZCZE nie ujawnia tego. Ale uważaj żeby go nie wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałaś że to rozwodnik, nie znałaś przyczyn rozwodu, jesteś z nim rok i macie już dwumiesięczne dziecko? Po co tu pytasz o cokolwiek, jesteś takim pustakiem że i tak niczego nie zrozumiesz. Normalna kobieta by sobie nie pozwoliłą na taką lekkomyślność. Pewnie masz max 20 lat, skończone gimnazjum i mieszkałaś w jednym pokoju z piątką rodzeństwa i dziadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mam dobry status materialny i trzydzieści lat.Nie potraficie zrozumieć ,że może ich kłopoty wzięły się z totalnego niedobrania i drugi związek może być lepszy ,bo już ludzie dojrzalsi? Ta eks mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.Nie potrafiła być dobrą żoną najwidoczniej.Ja mam ugodowy charakter,jestem pracowita,dobrze gotuję.Facet mnie chwali i wreszcie jest szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że drugi związek może być lepszy, bo ludzie są dojrzalsi, jednak nie w sytuacji gdy jedno z nich jest przemocowcem. Nie ma usprawiedliwienia dla przemocy i to nie jest tak, że w kolejnym związku jej nie będzie. Będzie tyle, że za jakiś czas. Już teraz jesteś ślepo zapatrzona w męża jeszcze trochę i powiesz, że to że Cię uderzył to Twoja wina. Wszystkie eks są źle, obrzydliwe i zniszczyły swoim mężom życie, to ironia gdybyś nie zrozumiała, w dodatku pisze Ci to szczęśliwa, druga żona. Tyle, że mój mąż szanuje swoją byla żonę, mają wspólne dziecko. Po prostu im nie wyszło, ale szanowali się i szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek szacunkiem, czasami jest tak że ex nie da się szanować (exobu płci). Ale tłumaczenia typu bo ona była złą żoną i dlatego on stosował przemoc to przejaw absolutnej bezmyślności i zaczarowywsnia rzeczywistości. Po pierwsze nigdy nie wiadomo co dla faceta oznacza "być dobrą żoną", po drugie dzisiejsza temperatura uczuć może niwelować jego agredję ale to potrwa max 3 lata (biochemia) a co potem? A co w przypadku różnicy zdań między Wami? Będziesz zawsze mu przytakiwać żeby przypadkiem go nie zdenerwować. Totalna porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzzZniecierpliwiony 2014.07.14 Nic go nie usprawiedliwia jak tak postępował.Jeśli tak postępował. Bicie kogoś to żenada. Chyba, że w obronie własnej. Dorosłe dzieci nie są argumentem. Dorosłe dzieci często chcą alimentów. Ktoś te dzieci wychowywał. Kuzwa znieciepliwiony opanuj sie ? Jakie alimenty doroslym pracujacym dzieciom ? Masz tylko jedna we lbie I klapki na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ktoś te dzieci wychował - POPIEPRZONY OJCIEC, jego w tym udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta. I to co przeczytalam we wniosku do sadu na moj temat powalilo mnie na kolana. Siedzialam i plakalam i nie moglam uwierzyc ze ktos z kim bylam tyle lat pisze takie klamstwa. Teraz juz wiem, ze napisac mozna wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pozwu dowiedziałam sie ze jestem dziwka. Ze robie imprezy jak meza nie ma w domu zapraszam facetów i robie orgie. Ze dzieci nie sa jego bo ma podejrzenie ze go zdradzałam, Co jak co ale tego zarzucić mi nie moze, bo mnie zupełnie faceci nie interesują, przez 15 lat nawet nie spojrzałam na innego. Poprostu mam taki charakter czy jak to określić .. Nie podniecają mnie obcy faceci. On doskonale o tym wie. A jednak w pozwie napisał stek bzdur. Jestem dobra matka i myśle ze zona tez dobra byłam , owszem mam swoje hobby i moze za duzo sie temu poświęciłam, ale bez przesady .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kobyłą z klapkami na oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bił to uważaj bo tacy ludzie sie nie zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mninia
taka sytaucje miala moja kolezanka....jej misio tez byl zonaty i laz zone i 3 dzieci..ale moja koleznaka taka glupia, nie chciala sluchac......i durna zwiazala sie z nim po jego rozwodzie , teraz maja 2 dzieci...i teza ja leje i wyzywa...a taki dobry misio byl....nie moge na niego patrzec....strzelila bym mu z liscia jakbym miala troche wiecej odwagi, zeby zobaczyl jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest bardzo zaslepiona. To bezkrytyczna milosc do faceta. Tyle ze ta milosc kiedys minie, a klapki spadna z oczu. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 30 lat, faceta i dziecko. Wiec wczesniej nikogo nie mialas na tyle powaznego, zeby z nim zalozyc rodzine. Byc moze dlatego jestes w niego tak zapatrzona, bo WRESZCIE masz faceta. Dlatego wierzysz mu i ufasz, bo CHCESZ, bo go po prostu idealizujesz. Zycie zweryfikuje wasze relacje. Oby pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościcie byłe żony ,że się nie udało,że drugie może być lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×