Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tuasha

Agencja Niań i Opiekunek Cape of Care

Polecane posty

Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale chciałam wyrazić wdzięczność Agencji Niań i Opiekunek w Wieliczce za pomoc w znalezieniu idealnej niani dla mojej rocznej Amelki. Bardzo długo wahałam się, czy wrócić do pracy. Pani Kasia rozwiała wątpliwości przedstawiając trzy nianie dobrane wedle moich wymagań, spośród których jedna idealnie spełniła oczekiwania. A czy Wy macie doświadczenia z tego typu agencjami? Pozdrawia szczęśliwa mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam z usług Agencji Cape of care. Jestem zadowolona - szybko i sprawnie właścicielka znalazła mi Panią do pomocy w domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Parablo
Szukałem opinii na temat tej firmy, gdyż chciałem dzięki tej firmie znaleźć nianię dla dziecka. W dniu wczorajszym byłem na spotkaniu w biurze Agencji Niań i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony :) Kompetentna i bardzo miła obsługa. Od razu przedstawiono mi kandydatki na nianię i umówiono na spotkanie. Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2503
Ja tam bylam kilka razy i nigdy nikogo nie bylo, poza tym do niedawna istniała strona z opiniami o tej firmie, ale w ostatnim czasie ktoś ja skasował (może dlatego ze bylo tam raczej pozytywnych recenzji). Chcialam sama sprobowac, ale coż - pomoc domowa czy opiekunka dla dziecka zamawiana na telefon to raczej slaby pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Witamy! Dziękujemy bardzo za pochlebne opinie naszym Klientom! :-) Pani Anno, co do zamkniętego biura - owszem, często odwiedzamy klientów w ich domach na życzenie, aby omówić warunki współpracy. Prowadzimy także akcje promocyjne, dlatego czasem zdarza się, że nie ma nas w siedzibie firmy. Biuro jest dostępne i czynne w godzinach podanych na stronie, ale chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nie jesteśmy w stanie dostosować się do każdej sytuacji. Z tego też powodu na szybie zawieszona jest karteczka z prośbą o kontakt telefoniczny w celu umówienia konkretnej godziny spotkania, aby nikt z Państwa nie trafił na moment, w którym akurat załatwiamy podobne sprawy firmowe. Więc serdecznie zapraszamy do skorzystaniu z tego typu opcji i umówienia się na spotkanie z nami telefonicznie. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Agencji Niań i Opiekunek Cape of Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2503
Wszystko ok tylko do mnie akurat trafiła Wasza ulotka na ktorej nie pisze żeby najpierw umówić sie telefonicznie tylko są konkretne godziny otwarcia wiec pojechałam na pewniaka. Nie powiem bo trochę ten dojazd mnie zbawil :/ dopiero na miejscu zastałam kartke z nr telefonów i napisem ze w dniu dzisiejszym agencja jest nieczynna, z ktorej wywnioskowałam ze to tylko tak jednorazowo, ale za kilka dni zastałam identyczna sytuacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Pani Anno, w takim razie bardzo nam przykro. Zapraszamy mimo wszystko do kontaktu telefonicznego. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2503
Proszę mi wybaczyć ale na telefon można zamówić pizze a nie opiekunkę do małego dziecka (przynajmniej nie za pierwszym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaagula
A ja uważam ze to całkiem niezly pomyśl z taka agencja :) sama sie tam zarejestrowalam. Niby narazie nikt do mnie nie zadzwonil ale pani z ktora rozmawiałam dość sympatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Pani Anno! Nikt tutaj nie mówi o zamawianiu niani na telefon :) Przez telefon umawiamy się z klientami czy z kandydatkami na nianię na spotkania :) Wszelkie formalności załatwiane są osobiście na spotkaniu :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2503
Szanowna Pani, chyba nie zrozumiala Pani tego co napisalam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1961
Witam, czy opiekunkę z uprawnieniami do opieki nad starszą, niepełnosprawną osobą też posiadają Państwo w swojej bazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Pani Mario, oczywiście, mamy bardzo bogatą bazę kandydatów z doświadczeniem i predyspozycjami do opieki nad starszymi/niepełnosprawnymi osobami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie w naszym biurze. Określi Pani jakiej osoby Pani potrzebuje, a my przedstawimy naszą ofertę. Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej i Katarzyna
Beznadzieja i totalna porażka. Nie polecam a wręcz odradzam! Pani wygląda jakby reprezentowala agencje ale z pewnością nie opiekunek! Zero profesjonalizmu, nie ma doświadczenia. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika Ryszko
Witam, zajrzałam na forum aby wystawić pochlebną opinię o w/w agencji ale chyba muszę skomentować co innego. Otóż ubawiłam się niesamowicie czytając niektóre komentarze. Szczególnie ostatni bardzo przypadł mi do gustu "Pani wygląda jakby reprezentowala agencje ale z pewnością nie opiekunek". Cóż za obiektywna i pomocna opinia dotycząca fachowości obsługi!! Łaskawie proszę sobie darować tak obraźliwe komentarze gdyż nikomu one nie pomagają w dobrze odpowiedniej firmy a wręcz urągają czytającym takie opinie inteligentnym forumowiczom. No chyba, że państwo A i K pomylili agencje?? Byłam w Cape of Care kilka razy szukając pomocy w znalezieniu opiekunki do chorego taty i nie zawiodłam się. Pani z którą rozmawiałam zdecydowanie nie pasuje do opisu podanego przez państwa powyżej ale to nie ma chyba znaczenia. Najważniejsze, że uzyskałam pomoc na jaką liczyłam. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Dziękujemy, Pani Moniko :-) Takie opinie niezmiernie nas cieszą! Ani Państwa Andrzeja i Katarzyny nigdy nie gościliśmy w naszym biurze, ani rodzica, który miałby tak na imię. Wniosek z tego jeden - wielu jest "życzliwych", którzy pragną zaszkodzić... Chyba, że krytyk podpisał się inaczej, aby nie ujawniać tożsamości. Tylko, jeśli komentarz jest szczery i zgodny z prawdą, po co byłoby się podszywać pod nieistniejącą parę... Pozdrawiamy wszystkich życzliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Pani Kasiu, zapraszam! Bardzo tylko proszę wcześniej o telefon, umówimy się na konkretną godzinę, żeby nie musiała Pani czekać w razie gdybym akurat rekrutowała kandydatkę do pracy lub wyjechała na spotkanie z klientem. Zapraszam do biura z Kacperkiem, dysponujemy kącikiem zabaw dla dzieci oraz na nasze stoisko na Górnym Rynku, od 15.00 do 18.00 w tę niedzielę, w Wieliczce. Mamy zamiar dać się tam lepiej poznać, dla dzieci organizujemy zaś kilka atrakcji. Pozdrawiamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Niań i Opiekunek
Pani Marto, dziękuję, przyda się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna mama Kacperka
Pojawie sie napewno, a Kacperek ma zaledwie 7 mies wiec jest jeszcze zbyt maly na kacik zabaw :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta Kołodziej
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Piasecka
Wszystko to grubymi nićmi szyte :P i negatywne opinie złośliwych osób i momentalnie po zlych pojawiające sie pozytywne i komentarz niani Katarzyny ;) ludzie to nie jest chyba odpowiednie miejsce do takiego spamowania ;) nie szkoda wam czasu i nerwów na takie glupoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Rusinek
Dokładnie :) bez sensu te negatywne opinie :) Nie dotyczące w ogóle opinii na temat firmy tylko własnych subiektywnych podejrzewam osobistych rozgrywek. Piszcie coś bardziej przydatnego. Co pomoże Nam jako klientom w wyborze :) Pozdrawiam Panią z Agencji i życzę powodzenia :) Zawsze znajdą się Ci tzn "uprzejmi", którzy zazdroszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Piasecka
Wiktoria Rusinek ;) Dokladnie i tym napisalam :P ;) :P ;) Kazdy rozumuje jak mu pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Ooo jak fajnie ze was znalazłam:) moja córa do dziś wspomina buzke pomalowana w hello kitty na wielickim rynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×