Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o plecakach typu "kostka" z naszywkami zespołów?

Polecane posty

Dla mnie to absolutnie kvltowy przedmiot i nadal go nosze ze soba na zajęcia na studiach i jak bede miała poważna prace to mój plecaczek tez bedzie ze mną :) :classic_cool: Mam wrażenie że plecak jest passé na studiach, modnie i dorośle jest nosić ze sobą torebkę, myle się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kostkę, bez naszywek. I szczerze mówiąc - nie używam, jakaś taka niepraktyczna. - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki troche dla zbuntowanych nastolatków, którzy mają fiu bzdziu w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z żelastwa na twarzy nie trzeba wyjmować portfela, notatnika, telefonu itd. Wolę jednak rzeczy na zamki błyskawiczne. -Moor Piercingu na twarzy też nie mam bo nie chciałoby mi się go wkładać i wyjmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kostkę w liceum, to było 15 lat temu, nie wiedzialam, że młodzież to jeszcze używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie ma nowych metalowców, to tylko pozero-popierdólki. Pozostało trochę starej wiary, o małolatach nie ma co strzępić klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nie nosisz dlatego, że akurat to modne wśród metali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, nie uwazam sie za pozerke, to ze masz jakieś urojenie że twoje pokolenie to rasa panów, a młodsze podludzie, to znak, że trzeba iśc do psychiatry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc to też myślę, że jesteś pozerką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, masz pojęcie o subkulturach jak mieszacz cementu o napędzaniu rakiet. Pożyjesz jeszcze trochę to pogadamy. A narazie wsadź soboie swoje przekonanie że jesteś fajna w buty i strzała, baw się dobrze na koloniach z rówiesnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, jak się bawiłaś na Openerze? Było dużo metalowych kapel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie widzisz różnicy między podążaniem za najnowszymi trendami i uwazaniem odstępstwa od tego za obciach, od podążania za alternatywną modą, i to w dodatku w dużym stopniu niezmienna od lat 80/90? :P Pozerką bym była jakbym nie znała tylu zespołów i nie grała tak fajnie na gitarze :) Pozerka to dziewczyna która w zbuntowanym wieku słucha przez 2 lata trzech metalowych zespołów na krzyż żeby pokazać jaka to nie jest, nic sie nie zna na tej muzyce a potem metal jej sie nudzi i mówi że "z tego wyrosła" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie widzę. Moda to moda, jak na siłę się w nią wpasowujesz to podążasz za modą. Mnie to akurat nie przeszkadza, ale nie zaprzeczaj - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, Ty to musisz być rzeczywiście prawdziwa fanka metalu, znasz "tyle" kapel i potrafisz grac na gitarze. Pewnie jakas większa szycha z Ciebie. Zazdroszczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziecko, masz pojęcie o subkulturach jak mieszacz cementu o napędzaniu rakiet. Pożyjesz jeszcze trochę to pogadamy. A narazie wsadź soboie swoje przekonanie że jesteś fajna w buty i strzała, baw się dobrze na koloniach z rówiesnikami" 1.Nie jezdże na kolonie i nigdy nie byłam, to nie czasy PRL :) 2. Na subkulturach sie znam bo chodze od wielu lat na różne koncerty gdzie takie subkultury widać - punkowe, metalowe itd :) No chyba że tobie chodzi o pojęcie o subkulturach tak jak wyglądały w czasach twojej młodości :D 3. Żyje już 20 lat a metalu słucham od 6 :) 4.Jestem fajna i czemu mam nie być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wpasowuje na siłe :P to co mi sie podoba z tego stylu to to z niego biore :D Na siłe, to te modne baby to co modne w danym sezonie noszą jak stado lemingów, nawet jesli dany ciuch im nie pasuje, bo trzeba być na na czasie, a jak ktoś nie leminguje to obgadywac za plecami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zarzuciłaś, że ktoś nosił kostkę bo była modna....masz dużo wspólnego z tym stadem lemingów. Równie szybko ludzi krytykujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam jeszcze raz: Kasiu, jak się bawiłaś na Openerze? Było dużo metalowych kapel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś na koncertach i widziałaś różne subkultury- serio, to Twój argument? :) znasz sie rzeczywiście, zwracam honor. I błagam, daruj sobie teksty, jak to w wieku 14 lat słuchałaś metalu. Sama się ośmieszasz, i nawet nie jestes w stanie tego ogarnąć. Z mojej strony koniec dyskusji z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byłaś na koncertach i widziałaś różne subkultury- serio, to Twój argument? usmiech.gif znasz sie rzeczywiście, zwracam honor. I błagam, daruj sobie teksty, jak to w wieku 14 lat słuchałaś metalu. Sama się ośmieszasz, i nawet nie jestes w stanie tego ogarnąć. Z mojej strony koniec dyskusji z gimnazjum." O czym ty piszesz w ogóle? :D Tak, sama raczej naleze do metalowej subkultury i znam dużo osób które należą, więc o co ci chodzi? :D I nie "byłam na koncertach" tylko chodze cały czas, a bywało że na kilkudziesięciu byłam w jednym roku, i nie pisze że w wieku 14 lat słuchałam metalu tylko że od 14 roku życia SŁUCHAM JUŻ 6 lat, i w wieku 20 lat nie chodzi sie do gimnazjum idioto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś na Openerze i nie chcesz się do tego przyznać bo jesteś pozerką i projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, to co kwalifikuje kogoś jako metala - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś to nazwał alternatywną modą... ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Zwykła masa tylko w innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a zarzuciłaś, że ktoś nosił kostkę bo była modna....masz dużo wspólnego z tym stadem lemingów. Równie szybko ludzi krytykujesz " Każda osoba posiadająca jakieś poglądy krytykuje :) Ale ja mam ku temu podstawy bo taka ślepa stadnośc faktycznie jest głupia, a krytykowanie kogoś że odróznie sie od stada jest żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam Katarzyn!:D Wczoraj wróciłeś z kolonii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wpadłaś geniuszu, że pomimo tego że masz 20 lat, dla mnie nadal mentalnie reprezentujesz debili z gimnazjum? :) Idę, nie będę się użerał z jakąś przygłupią panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×