Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karaluch77762004

Problemy ze snem

Polecane posty

Gość Karaluch77762004

Czy macie też problemy ze snem? Biore NASEN ale dziala slabiej niz na poczatku. Czy cos bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O leki zapytaj się farmaceuty coś poradzi. W problemach ze snem pomoże także psychiatra- przepisze specjalistyczne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki długi czas i nikt Ci więcej nie odpowiedział na post. Widzę, że tylko ja się zainteresowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Z tym problemem zwróć się do lekarza.Forum nie jest stroną do udzielania rad w tej kwestii.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy próbowałaś stosować suplementy przeznaczone do walki z bezsennością? Jeśli nie, to powinnaś po nie sięgnąć. Najważniejsze, by oprócz ziół zawierały one także melatoninę, która nie uzależnia a pomaga w regulacji rytmu okołodobowego organizmu. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi znajoma podpowiedziała destresan noc. byłam sceptycznie nastawiona ale miło się rozczarowałam i po krótkim stosowaniu zauważyłam poprawę. lepiej zasypiam, dłużej śpię i spokojniej a o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład Destresan'u noc oparty jest na ekstrakcie z melisy i szyszek chmielu. Oznacza to, że działa on głównie uspokajająco - pomaga się odprężyć przed snem. Nie zawiera składników nasennych, trudno więc mówić że działa bezpośrednio na bezsenność. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani magdaSENapotex dziękuję za opis destresanu noc, przekonał mnie zupełnie, bo miałam zawsze obawy przed braniem różnych preparatów, ale potrzeba wyspania się jest jednak silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli stres jest jedynym powodem, przez który nie może Pani zasnąć być może preparat ten pomoże. Jednak najważniejsze jest aby znaleźć powód stresu i skutecznie go pokonać. Suplementy działają doraźnie, a przecież głównym celem jest pokonanie bezsenności. Pozdrawiam. Magda, doradca online Sen Apotex. www.senapotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×