Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tableteczka mała

Co sądzicie o klauzuli sumienia?

Polecane posty

Gość gość
Tak, nie powinnas uprawiać seksu nie umarłabys od tego. Sa monitory płodności kochana które nawet krótkim cyklom wyznaczają dni nieplodne ale po co szukać alternatywy jak są tabletki, co z tego ze chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pójdźmy dalej
Jesli to do mnie to ja z zasady nie dyskutuje ze stworzeniami prymitywnymi i wulgarnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klauzula sumienia to idiotyzm. Jesli sie nie chce czegos robic w swojej pracy to sie ja zmienia. I koniec. Jeszcze chcialabym zobaczyc lekarza odpowiedzialnego za to co poczynil....nie zobaczylam a namacili u mnie sporo. I tak lekarz ma obowiazek wypisac pacjentowi recepte, na lek ktory pacjent chce. Po to jest rozmowa, aby lekarz dowiedzial sie co pacjent chce i odpowiednio go obsluzyl. Ide do lekarza jak do rzemieslnika - po to on sie to uczyl aby mi dac porade i pomoc, za ktora dostaje wyplate. Nie ide do lekarza i nie place mu po to aby sie dowiedziec, ze on nic nie moze, nie chce, lub nie umie. W takim wypadku wizyta powinna byc za darmo. Moze wtedy lekarze wzieliby sie do roboty a nie wymyslali durne historyjki. Twoj przypadek jest skandaliczny. Powinnas napisac skarge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, obrazajcie mnie, tak to tylko dowód ze mam racje bo- nie macie argumentów ani jednego ani tyci tyci!!! Ha ha ha planowane macierzyństwo w XXI wieku uwaga, świadomie planuje swoje macierzyństwo dlatego będę zabijać wszystkie swoje nienarodzone dzieci az skoncze powiedzmy 30 lat wtedy planuje kochanego dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, nie powinnas uprawiać seksu nie umarłabys od tego. Sa monitory płodności kochana które nawet krótkim cyklom wyznaczają dni nieplodne ale po co szukać alternatywy jak są tabletki, co z tego ze chemia. x w jedzeniu też jest chemia - to mam nie jeść? w powietrzu jest chemia - mam nie oddychać? rozumiem, że nie jeździsz samochodem - bo przecież spaliny to chemia - prawda? nie załatwiasz swoich potrzeb do toalety - bo to zanieczyszczanie środowiska - nie wolno robić kupy do wody - można tylko do dołka bezpośrednio w ziemi. nie używasz kosmetyków, bo to chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na webinary/szkolenia w serwisie SzkolimyOnline.pl: m.in. "Klauzula sumienia" Zasady wykonywania zawodu, a prawo lekarza do odstąpienia od wykonywania świadczenia medycznego. Więcej na: https://www.szkolimyonline.pl/szkolenie.html,301,Klauzula+sumienia 30.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na webinary/szkolenia w serwisie SzkolimyOnline.pl: m.in. "Klauzula sumienia" Zasady wykonywania zawodu, a prawo lekarza do odstąpienia od wykonywania świadczenia medycznego. Więcej na: www.szkolimyonline.pl 30.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawoKobiety
dla wszystkich kobiet, które chcą walczyć o swoje prawa, znalazłam artykuł, który obala klauzulę sumienia w przypadku aborcji na stronie okiem-prawniczki.blogspot. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×