Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA ..NA WAKACJACH.

Polecane posty

Kiedyś tylko starszych. Teraz bez znaczenia. Ale wiesz Awa jak mi czasem taki dwudziesto kilku latek dowali "...no w Pani wieku.." to jakoś mi ochota na młodszych przechodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, starszych wolicie :) Co Wam oferują więcej niż młodsi? Co w nich takiego, że bardziej Wam się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsi co to znaczy???kazdy jest starszy od młodszego ja Ewa się łapię? Pamietam olimpiade 1992 i pierwsze wybory prezydenckie oraz serial w labiryncie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam mundial w NRF (tak się wtedy u nas mówiło 😴) na którym Grzegorz Lato strzelił Brazylii bramkę w meczu o 3. miejsce i został królem strzelców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek nie ma znaczenia ... Wazne zdrowie sprawnosc i błysk w oku drugiej osoby kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet troszkę starszy ode mnie jesteś ;) Niedużo ale jednak. W labiryncie też pamiętam ale do tego Dynastię, Miasteczko Twin Peaks.. tak w ogóle za łebka nie było mnie prawie wcale w domu, bo i po co? Zwłaszcza o ten błysk w oku Jacku chodzi ;) Cześć Banan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo masz raclę kiedys to cały dzień na dworze klucz na szyji itd. Nie to co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy pocałunek nie licząc szatni w przedszkolu bo mi warge rozwaliła to do muzyki o'connor tej lysej dla młodych przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaaa w szatni.. bo to zła kobieta była ;) o'connor to były czasy. Pierwszy pocałunek? Ooooo to u mnie bardzooo późno.. wiesz, zawsze niedostępna byłam (lub czyt. jako brzydka i nikt mnie nie chciał ) Ja tam nawet klucza nie brałam, bo nikt drzwi nie zamykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, kilka dni temu była okrągła, 40. rocznica tego zwycięstwa Polski nad Brazylią o którym wyżej wspomniałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Strasburgerr
Przepraszam, że się znowu wtrącę, ale mam kolejnego suchar: Co to jest: wisi na ścianie i płacze? Dupa, nie alpinista. Wiem, wiem. Beznadzieja. Znikam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard39
Ewa shut up and Kiss Me :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafiryndo prawdziwa jestes zbereźna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka srajka
bzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×