Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MINUS 10 kg jaką dietę polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Jaka dieta, jakie efekty w jakim czasie mogą nastąpić? Wiek 36 lat, wzrost 164 cm, waga 64 kg. Chciałabym 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na mz to nie chudne , chyba za duzo jem, musze miec jakas diete z zasadami chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawwidoo
polecam rozsądne odchudzanie - normalne jedzenie, w rozsądnych porcjach, do tego jak najwięcej aktywności. żeby poprawić efekt warto dołożyć wspomaganie odchudzania suplementacją http://rankingtabletkinaodchudzanie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dieta rozdzielna? schudne cos ? na n iej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna444
Powiem Ci, że sama przechodziłam przez koszmar ochudzania i nie było lekko...Pokusa, żeby podjadać była bardzo silna...;) Sama wiesz o czym mówię. Dużo pożytecznych informacji na temat systmów odchudzania i diet znajdziesz w serwisie dieta-kalorii.pl. Polecam, warto sobie poczytać co i jak, powinno Ci to pomóc zacząć cały proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_aprim
Dieta jest ważna, ale równie ważny jest dobór odpowiednich tabletek odchudzających , które są stworzone z myślą o kobietach i nie wywołają niechcianych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raptusska
A myślałaś kiedyś o jakimś dobrym suplemencie? Mi pomogły jagody acai, wiadomo bez diety i ruchu cudów nie będzie, ale mega podkręcają metabolzim i dają powera do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejadaj się, jedz normalne posiłki i włącz do diety bogate w witaminy soki owocowo warzywne. ja takie soki przygotowuję przy pomocy wyciskarki Kuvingsa https://wyciskarkisokow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem biorę Slimunox ale oprócz tego przeszłam na dietę.Na razie wszystko układa się dobrze.Waga spada a ja zaczynam przyzwyczajać się do nowej diety.Chociaż brakuje mi słodyczy ale mam nadzieję że moja silna wola sobie z tym poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem happy z pudełek jakie mi przygotowują w firmie ze strony wygodnadieta.pl. Oni tutaj gotują na bieżąco, rano dostaję po prostu full zestaw 5 pudełek i to jest na cały dzień jedzenia. Przez to, że wszystko jest zaplanowane, to się nie przejadam, jem tylko to co w pudełkach i już udało mi się 10 kg stracić na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×