Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że Anna Przybylska umiera

Polecane posty

Gość gość
Nie rozumiem? tzn ze nie widziałaś artykułu jak jej małe dzieci faki pokazywały? ona je chowała a nie wychowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które dzieci faków nie pokazują? No sory sa gorsze dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam ten temat w lipcu i czułam, że to prawda, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co ktos pisał, ze widział Anie w Klifie czy w samochodzie czy jeszcze w innym miejscu. Przeciez teraz widać, ze to były oczywiste kłamstwa i nie wiem, czemu miały służyc. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach jejku, jakie to niewychowanie, że pokazują faki.... a cobyście zrobili gdyba za wami łazili fotoreportezy i czychali na każdy ruch, potknięcie i wstawiali komentarze jakie tylko oni by chcięli. pezrciez ta rodzina na każdym kroku była podglądana w dzień i w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha barany chciały zródło info ze ania umiera to teraz macie czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miliony takich kobiet codziennie mijacie na ulicy nikt o nich nie mysli , ania wybiła się po znajomościach rodziny to katarzyna figura zaprowadziła za rączke i wepchnęła w świat filmu , bez tej znajomości była by nikim a wy tepy naród gotów te lenserskie buty za zdjec lizać , wstyd mi za polaków jestescie ograniczeni wąsko myslący jaracie sie obcą babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powyżej: po pierwsze nie jaramy się tylko normalnie po ludzku współczujemy rodzinie, to żywi ludzie, nieważne że znani tylko z mediów. po drugie jakim trzeba być drewnem, żeby śmierć drugiego człowieka była niczym, jakby tylko wycięto las :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ostatnich zdjeciach wyglada jak cien czlowieka. pod koniec choroby wazyla 30 kg! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przezywacie. ludzie sa rowni wobec choroby tyle dzieci umiera na raka... ich nie szkoda?? widac czasami kasa nie ratuje d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że dzieci też szkoda, wszystkich szkoda :( ale to nie jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia545826531545
No i rację miała osoba, która mówiła że nie dożyje 2015 roku ! Umarła, pochowaliśmy ją i już nigdy nie wróci do nas - żyje w czyśćcu już i tyle zostało...,,zostaną tylko buty i telefon głuchy''......i żal samotności....umierała cały rok - wiedziała że to już ostatnie podrygi jej na tym świecie ...wmówiła sobie raka i go miała i z dnia na dzień odchodziła....usmiechała się ale w oczach był żal,. rozpacz, smutek że juz kończy bajkę swoją na ziemi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam zdziwiona ponieważ jeszcze 2 tyg. Temu Korwin Piotrowska w na językach w TVN mówiła że widziała ją wczoraj w parku jak na rowerze jechała i dopingowała swojego męża który biegł obok. Dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zdjecia z pogrzebu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia545826531545 dziś ------------- z kąd wiesz ze jest w czyscu, i dlaczego sobie wmowila ze ma raka, poprostu na niego zachorowala, glupia jestes i tyle, po tobie nawet wspomnien nie zostanie, a ona bedzie zyla w naszych sercach-wy wszystkie zawistne krowy, to nie dzieci ani pokazywaly fakiu------te dzieci ze zdjec byly duzo starsze niz dzieci ani, najmlodsze mialo wtedy 1,5 roczku a na zdjeciach najmlodsze kolo 5 lat, to samo z tamta 2, moglyscie wejsc w gogle poczytac ile naprawde dzieci ani maja lat i porownac je wiekowo, no coc puste kroowy -------------was myslenie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko ze taka idealna a w Boga zaczela wierzyc jak juz umierala. tak to olew a przed smiercia jak sie jej bala to co niedziele do kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej późno niż wcale. Poza tym jej nikt już nie dawał nadziei, pozostała tylko nadzieja w Bogu i modlitwie. Wprawdzie nie zdarzył się cud. ALe na pewno było jej lżej odchodzić, bo wiedziała, że to nie jest koniec jej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż. Żal celebrytki . Choć nie wierzę w bajki że wcześniej przed rakiem dbała o zdrowie (mam na myśli odżywanie itd... ). Jak wielu celebrytów. Nie wypowiadam się o jej życiu duchowym bo słusznie była dorosłą osobą i miała wolną wolę. Niech spoczywa w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal myślę o Ani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzone, zdechła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że ty zdechniesz szybciej , niż cię patologia spłodziła po pijaku zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale rak trzustki to najgorszy rak , na jaki można zachorować, śmiertelność wynosi 90%, więc Ania dobrze wiedziała, że odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×