Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że Anna Przybylska umiera

Polecane posty

Gość gość
heheh dzisiaj ją widziałam w Klifie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ten temat ///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie w poniedziałek (moj przyjaciel) pracuje dla Zienia. Ubierają dzisiaj Alicje Bachlede Curus na festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. .....Wiec tam juz wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale należy spodziewać się najgorszego. Módlmy się za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście nienormalni po prostu czy o co chodzi? naprawdę was to bawi?:O powinniście się leczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest bardzo chora. A rak trzustki w większości przypadków jest dośc późno wykrywany i niestety kończy się zgonem. Nie wiem jak jest u niej. Bardzo jej współczuję bo bardzo ją lubię. Jest jedną z normalniejszych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiencie tytul forum bo jest nie aktualny na fb Bieniuka byl wpis " jarek 3maj sie niech plebs dowie sie prawdy jak najpozniej" podpisany A z Wronek , "elegancko "brzmi bo plebs juz dawno wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wi\adomo cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... wszystko ok, Ania czuje się dobrze, wiem bo mieszkam w pobliżu i przestancie już wypisywać te bzdury na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Instagramie Jarka wpis "pozostaja buty i telefon głuchy..." wszyscy juz znaja ta okrutna prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejmujecie się nią, a wami nikt się nie interesuje, że codziennie umieracie. Wszak z każdym dniem bliżej do końca. Ona jest jak każdy kiedyś musi umrzeć i po co ta cała tragedia. Umrze, a świat kręci się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, rak trzustki to najgorszy z raków. jeszcze nikt z tego nie wyszedł. Bardzo współczuję rodzinie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.08.17 Ok. Teraz jest 17 sierpień 2014. Ja mówię że ona nie dożyje 18 stycznia 2015 roku. Zobaczymy kto miał rację. :( Miałeś rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hieny zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie ale grabarz i te wszystkie instytucje związane z pochówkiem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym świecie nie da się trzymać wszystkiego w tajemnicy. Co prawda lekarze mieli zakaz rozmowy z dziennikarzami ale do zwykłych ludzi informacje się przedostają. Wielu odpieralo ta myśl ze z nią jest zle. Ja to wiedziałem juz rok temu. Wszystko to aby dzieciom oszczędzić cierpień. Dlatego tak ja wkurzało jak paparazi kręcili się koło przedszkola czy szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rodzinie potrzebny jest spokój apelowali o prywatność a pismaki na każdym portalu po kilka artykułów i zdjęć zamieszczają, to chyba jakaś zemsta za to że Ania do sądu słusznie ich podawała za nagabywanie, nachodzenie i naruszanie prywatności, to hieny a nie dziennikarze, wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe trójmiasto huczało od plotek , wiele bylo nie prawdziwych, duzo sie tez potwierdzilo bo przeciez byli tacy co na prawde Ja widzieli w szpitalu i nie dalo sie juz ukryc prawdy o Jej stanie zdrowia... cała Gdynia płacze...Aniu śpij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy mieli rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie to teraz wygląda. Niektórzy ludzie mieli jakieś tam informacje a ci co nie mieli tych informacji uważali że tamci kłamią. Nie chcieli przyjąć do wiadomości takiej sytuacji. A teraz już wszystko jasne. Ciekaw jestem dlaczego jednak były podawane informacje że z nią jest ok jak już było wiadomo że nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, jak ktoś choruje na to co Śp. Anna to wiadome, ze nie pozyje długo. Ona i tak sobie wydłuzyla ten czas. Mogla umrzec po miesiacu. Zyla ponad rok od diagnozy. Wkurzaja mnie hieny, które wymyślają, co to oni nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po tym jak wystartował Pudelek złe wiadomości były traktowane jak plotka , teraz to jest bez znaczenia a dla tych niedowiarkow , nie sadze by ktokolwiek rajcowal sie Jej złym stanem zdrowia a teraz Jej odejściem , tylko hieny tak postepuja. Jestem zdania , ze kafeteria powinna zamknac te strony ( jest ich kilka , czemu maja służyć ? )poniewaz dzieci Ani to czytac moga , czemu nie szanujecie prywatności tej zrozpaczonej Rodziny? Moze brak wpisów i cisza nad Jej grobem bedzie okazaniem szacunku dla dziec****artnera i wszystkich , którym Ania była bliska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze po sposobie w jaki wychowywała swoje dzieci moge śmialo wnioskowac ze czytac jednak nie potrafia wiec bez obaw- nie przeczytają tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej wyzej-jestes psychcizna,patologiczna,tak bardzo nie szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×