Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów

Polecane posty

Gość gość

Co myslicie o dziewczynie która pierwsza okazała zainteresowanie facetowi? Czy w takiej sytuacji oni mają szanse na związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
She should be killed by him.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHeh
Normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a reakcja po takim wyznaniu wpostaci np patrzenia sobie w oczy ale takiego głębokiego przeszywającego może oznaczać że on też coś czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde. Jak tak można?! Dziewczyna pierwsza ?! Nie! A tak btw. jest jakaś zasada że to facet musi pierwszy zagadać? Nawet jak nic do niej nie czuje, ale musi bo ona tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sytuacji gdy dawał jej jakieś znaki? A pozatym drodzy panowie dziewczyna pyta sie was czy jesteście w związku jak myślicie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sytuacji gdy dawał jej jakieś znaki? A pozatym drodzy panowie dziewczyna pyta sie was czy jesteście w związku jak myślicie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedyś spytała się jedna czy nie szukam dziewczyny i zaczęła robić aluzje do innych dziewcząt a gdy za jakiś czas do niej podbiłem to mnie spławiła, głupia c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli komuś na związku zależy to nie ważne czy jest chłopakiem czy dziewczyną powinien się starać tak samo więc nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wydaje, ze autorka sama siebie nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka sama siebie dobrze rozumie i wie o co chciała zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się pewnego pana spytałam czy jest w związku on mi odpowiedziałam że nie ale co to zmieia no to mu powiedziałam że dla mnie dużo zmienia bo mam zasada nie rozwalam związków (ponieważ wiem jak to boli jak się ktoś w związek właduje z butami ja potrzebowałam na to kilka lat żeby się otrząsnąć z tamtej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panu chodziło o to że nie bycie w związku nie znaczy wcale że chce być w nim z tobą, delikatnie dał ci do zrozumienia żebyś się odwaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie. Podoba ci się facet to spójrz się na niego, zagadaj. Przecież to żadne podrywanie. ale jak będzie zainteresowany, to pociągnie temat. Wszystko. Są też takie dupy co chodzą za facetem, mimo, że nie jest specjalnie zainteresowany, ale tak długo za nim chodzi i chodzi, aż sobie wychodzi. Różne są metody. Cel uświęca środki. A tak naprawdę to mam to w dupie. Rób sobie jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli czekasz tylko na podryw ae strony faceta licz sie z tym, ze moga zagadywac nie ci ktorych bys chciala. Wiele kobiet tak robi i pozniej albo wlasnie narzekaja kto je podrywa albo, ze ksiaze z bajki ich nie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to jest tak że troche ja podrywam troche on. Dokładnie to mi powiedział że nie szuka teraz nowych znajomości w sensie związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to było rok temu a ostatnio jego zachowanie się w stosunku do mnie uległo zdecydowanej pozytywnej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×