Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupiłam nowy czajnik i zawsze jak robię herbatę ma ona straszny smak plastiku

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś ma jakiś pomysł jak mam pozbyć się tego smaku plastiku, który ewidentnie pochodzi od czajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagotować wodę z octem.Jak nie pomoże to kup odkamieniacz albo jeszcze wodę z kwaskiem cytrynowym.Jak to nie pomoże to czjnik jest do kitu,ja jeden nowy wywaliłam,bo nic nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tanie, za 30-40 zł tak mają. Nic nie poradzisz. Jeśli droższy, to reklamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlać do czajnika cole i zagotować. Po drugim razie smak plastiku przejdzie. Sama tak zrobiłam i czajnik służy mi już wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli udziela się smak i zapach plastiku to zwróć ten badziew do sklepu bo się będziesz truła. Kup droższy stalowy inox i będzie ok. Szkoda zdrowia na chińskie g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill32
nie słuchaj żadnych głupich rad bo jeszcze brakuje rady aby zagotować domestosa w nim. Śmierdzi czyli plastik z którego wykonano czajnik nie nadaje się do tego sprzętu i tyle. Oddać go i kupić markowy z gwarancją, że nie wytrujesz rodziny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pomoże. Oddaj do sklepu, wywal. Kup normalny czajnik na kuchenkę, a przypomnisz sobie jak smakuje ugotowana woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny doradca
jak woli elektryczny to nie ma problemu tylko nie budżetowy z marketu bo ładny. Kobiety kupują oczami a w tym wypadku trzeba ocenic walory użytkowe. Rada? otwórz okno, zobacz czy ktoś nie przechodzi pod nim i wywal go. Smrodu z tego plastiku nie zlikwidujesz a najgorsze jest to , że to truje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×