Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lena15
ale się tu zrobiło nieprzyjemnie ;(. Jeśli chodzi o wiek ciąży to czasami z usg wychodzi bardziej prawidłowa data porodu,gdyż wiadomo że róznie może wypaść owulacja i moment zagnieżdżenia.Ja z obliczeń od ostatniej daty @ powinnam być w 9 tyg . ale z usg wychodzi o tydzień mniej :) ale to sie okaze pewnie jeszcze przy usg które mam 25 września :) a co brzuszka to u mnie też już widać :) dzisiaj chodzę ubrana w dłuższą bluzkę i dzinsy które już nie zapinam :) a w pierwszej ciąży dopiero w 5 miesiącu było coś widać także ciąża ciąży nie równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kazda ciaza inna , tak dam rade ale ja nie lubie krwi , igiel itp blee na widok krwi mdleje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja w pierwszej ciazy nie weszlam w zadne dżiny|:) a druga cala przechodzilamw tych z przed ciazy... poza tymw pierwszej nie mialam zadnych dolegliwosci nieprzyjemnych za tobyla zagrozona imusialam lezec druga ok wszystko a wymiotowalamnon stop... ale obie dziewuszki czulamjuz w 13tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana ja tez... dlatego nabadania z towarzyszem:) a w szpitalu wenflon na lezaco bo bym fikla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja musze sama na badania chodzic bo moj ciagle w pracy od rana do wieczora , jeszcze za jakies 2 tyg mam miec badanie glukoze i musze isc sama haha masakra ale no trzeba byc dzielnym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to duze pewnie ciezkie porody za toba , ja najbardziej boje sie porodu i bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana duze to sa 4kg+ moje to malenstwa... pierwsza 21h skurcze a potemdwa parcia i juz... a druga 1,5h na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah masakra strasz mnie dalej :p noze urodze takie 2 kilogramowe hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade:) najwazniejsze to jak juz bedziesz na porodowce tokucaj szeroko... przy pierwszej mama mi tomowila a mi sie przypomnialo po 20h... a zdruga odrazu kucalam i raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana to co powiesz jak ja codziennie muszę sobie robić zastrzyk w brzuch....? Już mi na nie miejsca brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 malych dzieci a ty masz tyle czasu zeby siedziec na kafe... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiazztel
Gabryjelka dostałam od razu infekcji grzybiczej, na drugi czy trzeci dzien po owulacji, nie pamietam, ale mowilam lekarzowi ze podejrzewam ze jestem w ciazy, zbadał ph i wyszlo 6,0 a ponoc ph zmienia sie jak kobieta zachodzi w ciaze i infekcja jest wlasnie objawem ciazy czesto, chociaz moja kuzyynka miala w ostatnim cyklu ale @ przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiaztel
Nie dajcie sie dziewczyny prowokowac jakiemus anonimowi;/ Ja mialam ze staraczkami temat na kafe ale przeszlismy na parenting i zamknelismy temat, zeby nikt nie wchodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Witam wszystkie mamy dawno tu nie zagladalam :( próbowałam nadrobić zaległości ale za dużo tego sie nazbierało :) sporo nas już jest a ja nie wiem jak sądzicie powinnam zmienić forum czy zostać bo okazało sie ze termin mam na marzec 19 z tym ze wydaje mi sie coś pomylone :( 4 września będzie usg to będzie dokładniejszą data z tym ze na kwiecień to nie przeskocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyly zostań pewnie i tak część z nas urodzi w marcu tak to niestety w życiu bywa a przynajmniej będziemy miały wcześniejsze informacje po porodowe więc może pomożesz nam się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zostan :) ja tez nie wiem czy urodze w marcu czy w kwietniu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha21212 chyba bym nie dała rady sobie dziennie wbijac igły bllee haha ;d no ale pewnie musiałabym sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyly pewnie że zostań. Bez sensu się teraz przenosić Ewag tak Clexane biorę. Tego gościa ignorujcie. Tacy pojawiają się na prawie każdym temacie i czerpią energię z Waszych nerw. Pamiętajcie że dzieciakom stres nie służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w marcu raczej nie;P musialby omiesiac sie pospieszyc:) zrobilamtylko 15 min bomaly sie zbuntowal i wisialam na kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie... moja lekarkana nfz nie przyjmuje a ze jestbardzo dobra tonie chce jej zmieniac ite 80 w miesiacu zaplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×