Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Uf juz po wszystkim 196 uderzen na minute wszystko ok , wyglada na 9 tydzien ale moze byc tez 8 ale nie mam zdjec bo powiedzial ze wynik wlozy do kartoteki zeby gin miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia daj sobie spokój z wózkiem. Kupisz a potem będziesz żałować że ten a nie inny. Masz czas a modele coraz nowsze. Mój mąż wspiera mnie telefonicznie. Pracuje 200 km od domu. Na weekend przyjedzie i może da rade wziąść urlop na cały przyszły tydzień bo ma latorośl do zerówki idzie i trzeba go będzie prowadzac a ja się jak na razie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana brawo. Przezylaś i dzidziuś:). To bicie serduszka wszystko chyba wynagrodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale Nana Syrfi, nie mam wygorowanych wytycznych, w związku z tym że narzeczony bez pracy, wolę kupować po mału wyprawkę, wózek pomarańczowy i za jedyne 200zł :) Zaraz wstawię zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
nana- gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki wózek przy pierwszym dzicku. Nigdy więcej. Po pół roku poszedł w odstawke na rzecz parasolki. Fotelik samochodowy popsuł się w imęt i mały omal z niego nie wypadł. Koła były połamane przy pierwszej próbie przewiezienia w bagażniku. Trzeba było dokupić nowe. Pozycja siedziaca dziecka w tym wózku nie do przyjęcia. Zsówał się na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana widzisz jest dobrze :) Syrfi oni już po drugim pobraniu krwi (wynikach) będą wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana94 gratuluje:-) widzisz nie mialas się co martwic:-) wiedzialam ze wszystko będzie super:-) musimy się cieszyć ze mamy ciążę bez objawowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze jest was tyle , dziekuje za mile slowa :) tak sie balam hah ale jest ok :) ladne te wozki ale ja jednak bede kupowac pod koniec , teraz bede kupowac drobne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa takie same jeden różowy drugi morski:) baby aciltive Q :) jest świetny a na koniec kwietnia jest juz ciepło więc nie muszę mieć gondoli.... Najważniejsze żeby koła były pompowane duże i przednie skręt e. Nana geatuluje. Ja dziś się dowiedzialM ze kumpela mabtermin na 14.04:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze smaki ja wczoraj miałam wielką ochotę na kaszę manną a dzisiaj na ryż na mleku ze smażonym jabłkiem - nie jadłam takich dań od dziecka a tu widać dzidzia potrzebuje a mama się rozciąga chyba przyrost znowu będę miała słuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się im nie śpieszy do pobierania krwi. Mówili tylko o usg. I mi też się do tego nie śpieszy bo pobranie krwi graniczy u mnie z cudem. Wiecznie wychodzę cała pokłuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usia,a nie pisalas ze twoj chlopak do niemiec pojechal?to chyba prace ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titilinka super wózek:) ma Lenka, nie w moim guscie, strasznie nie chcialam miec wozka ze skretnymi kolami;) ale jak CI sie podoba, to tego sie trzymaj:) Gosc, tak wyjechal i wrocil na drugi dzien, stwierdzil ze, zycie beze mnie i dziecka to nie zycie, i mysle ze niebawem znajdzie cos tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nana gratulacje, szkoda nerwów w tej poczekalni hahaha ale śmieszna jesteś...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki wózek po córci, Baby active elipso kolor amarant fajnie się go prowadziło i do samochodu wchodził, gondola dosyć duża 90cm na to zwracajcie uwagę bo są mniejsze i długo Wam nie posłużą.Do tego spacerówka i fotelik. Podobno waży ok13kg.A teraz na lato kupiliśmy spacerówkę parasolkę Maclaren,to super wózeczek baaardzo lekka ok 5kg. http://www.babyactive.pl/elipso/ http://www.mamokupmi.pl/p493,wozek-babyactive-elipso-3w1-nowosc-2013-100-pl-4-9kg-gratisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyglada na solidny :) ladny , fajnie ze macie po poprzednuch dzieciach , ja musze wszystko kupowac od podstaw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana zdaje się, że to ty pisałaś o problemach z praktyką, jak tam Ci się poukładało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×