Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Na internecie jest napisane od 2-2.5 cm kurcze takie to malusie a mi juz brzuszek zaczyna rosnac ,a u was widac juz cos po brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia śliczna ale dzidziusia prawie nie widać z daleka :) Co do brzucha mój jest duży ale jak mówi moja mama nie od dzidziusia ale obżarstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jem tak jak przed ciaza no ale juz sama nie wiem :) a co do zdj to faktycznie dzidzi z daleka nie widac ale super fotki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już widać ale chyba ma nas daleko w poważaniu tak się wykręcił, nie wiem czemu ale wydaje mi się że to chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak faktycznie , jest bobasek :) tez widzialam tak mojego :) super uczucie zobwczyc cos takiego na wlasne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia śliczne fotki :) ja swojego maluszka widziałam jakieś dwa tyg temu więc teraz patrząc na Twoją fotkę wiem jak już wygląda w tej chwili moja fasolka :) bo jesteśmy tak samo z wiekiem ciąży :) Ja na samym początku odczuwałam bardzo mocno że będzie chłopiec ale powiem Wam że teraz nie mam już tak mocnego odczucia :) no ciekawa jestem bardzo :) ale dowiem się 25 mam nadzieję ;) miłego weekendu dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie bolą mnie nogi w pracy od tygodnia nie wiem co jest ale ja tak dłużej nie dam rady. Stoję 8 h i umieram z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993z tel
Gabryjelka koniecznie idz do lekarza z tym bo to jest normalne w ciąży u niektórych kobiet. Mnie boli kręgosłup za to. Lenka a na dodatek 24.09. Ja mam badania prenatalne więc prawie w tym samym czasie i mam nadzieję ze urodzimy tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993z tel
Miska a czemu chlopiec ? Ja liczę skrycie na coronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez bola plecy , jak zle stane to wtedy taki bol mam az dziwne bo nigdy plecy mnie nie bolaly a co dopiero jak bede w 8 czy w 9 miesiacu huhu bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia no wyglądasz mi na chłopca tak czuje ale mną się nie ma co sugerować bo ja czułam w pierwszej i drugiej ciąży że będę miała córcie i co synkowie. Ale chłopcy tez są fajni naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia to idziemy z tymi datami faktycznie jednakowo :) Ostatnio rozmawialam z koleżanką i mówiłam że jeszcze w prima aprilis urodzę :) ,może faktycznie weźmie nas razem :) Dziewczynki mnie nogi nie bolą ani kręgosłup ze spaniem też nie jest źle wytrzymuje w dzień bez drzemki ale za to wynioty i mdłości nie mają nade mną litości ;( modlę się żeby się to wkońcu skończyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy nie poprosić lekarza o l4 mój pracodawca sam stwierdził że nie powinnam pracować bo to nie są dobre warunki dla kobiet w ciąży. Tylko czy lekarz mi da czy dalej będę się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! u nas w porządeczku, tylko spać i spać się chce, mdłości minęły ale dalej mięso jest beee. Jutro wizyta! Gabryjelka idz śmiało do lekarz na pewno dostaniesz L4 bez problemu, możesz nawet sama poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrielka spokojnie dostaniesz zwolnienie, jeśli nawet pracodawca jest tego zdania to nie ma nad czym się zastanawiać. To naprawdę jedna z niewielu chwil w życiu w których możemy sobie odpocząć. Nosimy w sobie nową istotkę więc trzeba dać na luz chyba że ktoś się czuje fantastycznie i uwielbia swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
u mnie masakryczne mdłosci i obejmowanie kibelka co rano:O poza tym spałabym tez na okragło gabryjelka jesli tak zle sie czujesz to bez wahania popros o L4,czy ci wypisze to pewnie zalezy od tego jakiego masz lekarza-mojej szwagierce ginekolog powiedział ze ciaza to nie choroba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titilianka a Ty w każdej ciąży tak wymiotowałaś, czujesz jakieś różnice między poszczególnymi i jakiej płci masz dzieci? Dużo pytań ale tak się zastanawiam jak to u Ciebie bo u mnie wszystko podobnie w każdej wymioty teraz chyba najmniejsze. Myślisz że jest różnica w zależności od płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przechodzę ciąże jak narazie identyczne. Tylko poprzednio nie pracowałam ale też brak wymiarów dopiero później się zdarzały i zgaga pamiętam miałam straszną ale nie na początkuvciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Gabryjelka dostaniesz bez problemu L4 zwłaszcza jeśli w pracy warunki są nie sprzyjające.W mojej pracy kobiety od samego prawie początku idą na L4 .Denerwuje mnie takie stwierdzenie że ciąża to nie choroba a ten lekarz to jak się domyślam to facet. Ja bardzo bym chciała normalnie funkcjonować w pracy ale większość czasu spędzam w toalecie .Niestety jestem kierownikiem i chciałam popracować do końca miesiąca żeby zrobić na koniec miesiąca inwentaryzacje zostawić po sobie sprawy pozamykane i uciekam na L4 bo ja się tam naprawdę męcze. 1 września idę ostatni raz i mam zamiar odpocząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Miska w pierwszej ciazy czulam sie doskonale,zadnych objawow,dopiero jak brzuch zaczal byc widoczny to uwierzyłam ze jestem w ciazy-urodziłam syna,druga ciaza mdlosci do 5mc,ale wymioty tylko kilka razy,pozniej zgaga-urodzilam córkę.Teraz mam wrazenie ze jest mi najciezej albo po prostu jestem troche starsza i moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się martwię ta jutrzejszą wizyta już chyba nie jest za wcześnie ii będą mogli potwierdzić ciążę szczególnie ze idę do kliniki gdzie mają mega sprzęt ale czy będzie wszystko ok. Musi być my już tyle czekaliśmy. Idę do kościoła na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny staram się o dziecko i mam do Was pytanie - jak często współżyłyście i w jakich dniach cyklu, gdy Wam się udało? Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×