Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lena15
wow ! :) Monisia też masz już ładną piłeczkę :) no to widzę że większość z nas ma już pokaźne brzuszki :) bo już się martwiłam że ze mną coś nie tak :) Na razie martwi mnie trochę ta niedoczynność tarczycy ale już wykupiłam receptę i od jutra zaczynam łykać nowe tabletki .Oprócz tego nadal mam zażywać kwas i dufaston a i jeszcze magne B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena15 sporo rzeczy bierzesz, ja mam tylko kwas foliowy, a jak zapytalam o suplement np. falvit mama to powiedzial ze jeszcze nie czas na to, a wiem ze w jedzeniu wszystkiego nie dostarcze i chcialabym sie wspomoc jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka jak będę na następnym usg(początek października) to będzie 16 tydzień gin obiecał że powie mi płeć chyba że dzidzia się nie pokaże ale ja w 2 ciążach jak już pisałam wstępnie płeć poznałam w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko dziś mam 9 tydzień i 6 dzień, już w dżinsy nie mogę się zapiąć, muszę sobie jakieś leginsy pokupować. Co do leków ja biorę kwas foliowy, duphaston 3x1 i luteine, ale z luteiny już kazał pomału schodzić, więc kończę opakowanie i koniec, co do suplementów lekarz kazał na razie nic nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze tygodnie od ostatniej miesiaczki, na dzien dzisiejszy jest 10 tydz i 6dzien, no deska jak nic, a z dwojka to myslalam ze cos tam juz bedzie wystawac;) jeansy jedynie tak w biodrach moze sa przyciasne i staniki za male, ale cala reszta... miss polonia jak sie patrzy a mojej ciazy nie widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się strasznie cieszę że zaczynam jutro 13 tydzień i mdłości w ciągu dnia już mniejsze chociaż rano w kibelku na czworaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miśka82 wspolczuje;) ja cale szczescie bez mdlosci i wymiotow, rano czasem jak patrze na jedzenie to mi sie odechciewa ale tak to ok, a popoludniami zajadam lodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesprawiedliwe 2 dzieci w brzuszku na dodatek miss polonia i jeszcze mdłości brak -okrutna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy macie juz okragle brzuszki, pod koniec roku mamy jak sie patrzy! a ja w drzwi moze się nie zmieszcze:) ale mimo wszystko chcialabym, aby byla ciaza jzu widoczna:) bo tak to w sumie nie dociera jeszcze to chyba do mnie, widzialam serdzuszka na usg ale to jeszcze nie to jakos... a wasze kraglosci, jak fajnie musi byc juz prawie stop nie widziec:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Kasia ciesz się :) jeszcze ci urośnie :) ja dziś zaczęłam 9tydzien. Tzn 8+1. I brzucha ni ma:) ale mnie to akurat cieszy. Chodzę w dzinach z przed pierwszej ciazy:) ale mam paskudne wzdęcia i zaparcia ze o 2kg uroslam. Właśnie przyprowadzilam marudy ze spaceru i mam dość. A maz o 20 dopiero będzie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy już doświadczone mamy :) każdego dnia przeglądam się w lustrze urósł czy nie urósł :) odbiegne trochę od tematu, jak pisałam od miesiączki mam 10tydz i 6d, w zeszłym tygodniu w poniedziałek(8.09) byłam na wizycie i powiedział mi ze to 8 tydzien. patrze te wszystkie kalkulatory ciąży na necie i każdy co innego, sama nie wiem co myśleć, ale jak pokazuje mi 11 tydzień to już tak ładniej brzmi ( z kazdym tygodniem więcej do przodu) i taka dumna trochę jestem:) a Wy już po kilku ciążach, więc powiedzcie mi kobietki jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Superextra:) szczególnie jak cię kopnie w pęcherz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
JA dziewczynki czulamjuz w 12 tyg. wiecjeszcze zetrzy cztery tyg imlodego tez poczuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z kalkulatora haczewskiego a też mam termin z usg mnie o tydzień niż z miesiączki bo z @ mam na 25 marzec a z usg 1 kwiecień a z brzuchem to chyba też od genów zależy moja bratowa do 6 miesiąca nie miała nic płaska jak deska i jak jej wyskoczyło nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
dzieki:) to jest cudowne jak czujeszto malenstwo w sobie... elenka mnie kopala takdelikatnie :) ahanka jak zasadzila to dziekuje... za to juz nakoniec wieczorami glaskala mnie tymi malymi lapkami:)pokaz swoj brak brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
na kibelek:) bo nie posiadamduzego lustra jeszcze. wiecjak chce zobaczyc siecala to wspinaczka na kibelsonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to już sama nie wiem, mama powiedziała mi, ze liczyla sobie tak- pierwszy dzien ostatniej miesiaczki plus 7, np 10 lipiec plus 7 to 17 lipiec i od tego liczyla sobie 9 miesiecy, no ale to bylo kilka lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
HAHA aparat madate eknieta omiesiac prawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
no bo ja oszust... i tak w ogole jestem facetem i nie jestem w ciazy:P tam na tejstr fotosik masz w prawym gornymrogu dodaj zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×