Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

To ja też się wpisze bo jeszcze mnie nie ma Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____xxx___3___Lublin nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków frugo28___________28______ 05.04___xxx____1 Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 LyLy88_____________26______x______xxx___2 monisia647_________29______16.04____xxx_____1 Szczecin kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! ale mam dzisiaj kiepski dzień, jakaś osowiała się czuję tylko spać mi się chce.Już posprzątałam i czekam na koleżankę ma wpaść na kawkę ale nie mam humorku... Pogoda dziś u nas piękna...spacerek trzeba zaliczyć. A jak tam u Was waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam w niedzielny ranek :) wczoraj miałam jakiś łagodniejszy dzień więc zaszalałam ze smakami :) zachciało mi się oczywisćie pierogów ale tym razem z majonezem :) i powiem Wam że było przepyszne :) a biorąc pod uwagę to że nadal mam ograniczone menu to bardzo się cieszę ze kolejna rzecz mi podeszła :) Powiem Wam że na samym początku miałam silne odczucie że będzie chłopiec ale teraz z każdym dniem mam coraz większe wątpliwości i w tym momencie nie umiem stwierdzić co czuje czy chłopczyk czy dziewczynka :) no ale może niedługo się przekonam :) bo jak rozmawiałam ze znajomymi to wszystkie dowiadywały się już na prenatalnych jaka będzie płeć i żadnej się nie pomylił lekarz :) podobno mówią teraz dopiero o płci tylko w przypadku kiedy widać to wyraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witaj Kati :) dokładnie niewiem jak waga ale npewno coś doszło bo brzuszek już widoczny a i biust większy :) jak byłam 3 wrzesnia to ważyłam 56,5 kg czyli byłam do przodu 1,5 kg myśle że napewno będzie wiecej jak pójdę 17 na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena 15 no to fajna waga oby tak dalej!Ja dzisiaj na mojej wadze ważyłam 50,6 ale bardzo w to wątpię bo ona pokazuje jak chce a może i dobrze hihihi.Wizytę mam 29 dopiero to zobaczymy jak u lekarza wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to byłam ja! A powiedz mi Lena15 chodzisz prywatnie czy z kasy, że masz tak często wizyty? A swoja drogą niezłe smaki pierogi z majonezem hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Ja chodzę do luxmedu jest to prywatna placowka ale ja mam pakiet od pracodawcy także wszystkich specjalistów mam za darmo i wszystkie badania jedynie płacę za dentystę bo mam tylko 10 % zniżki na niego . Ja pracuje w korporacji takze teraz chyba wszystkie takie sieciówki maja swoje placówki medyczne dla pracowników :) Nie wiem czy tak do końca będę miała często wizyty ale na razie tak każą chodzić to chodzę :) Może to jest związane z L4 bo nie mogą wystawić od razu na miesiąc z tego co sie orientuje. Więc dostałam na dwa tyg i idę po kolejne . Bo nie dam rady juz pracować w swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! jeśli chodzi o L4 to ja dostałam od 1-28.09 a 29 wizyta, też chodzę prywatnie ale do lekarza nie jest to klinika.To super się masz a prenatalne też za darmo będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka i Frugo ja z Wami rodzę :) choć termin na 6.04. bo to pierwsze dziecko:) hahha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u Was uroda laski??? bo u mnie wygląda twarz jak u nastolatki:O szok ja tak przed ciaza nigdy nie mialam zrzadka przed okresem 2 zachciewajki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Hej u mnie waga w dół. W piątym tyg Mialam 58 to teraz 56. Uroda ok lekarka na dzień dobry mi powiedziała ze bardzo ładnie wyglądam. Brzucha brak. Ale samopoczucie masakra jakbym obuchem w łeb dostała. Od tych zawrotów aż mi niedobrze. Jeszcze wczoraj w chorzowskim zoo byliśmy i mi nogi do d wchodziły. Ale zwierzaki cudo:) jak mi jakiś mądry powie ze to przez przypadek powstało to patelnia zarobi. Męża do pracy wyprawilam sajgonki dają czadu jak do 20 (idą tak spać) nie sfixuje to będzie dobrze. Chętnie bym je komuś jutro oddala na cały dzień i odpoczela ale niestety nie ma tu nikogo kompetetnego na te moje zmijki. Jeszcze roczniak zaczyna chodzić, jestem jak balon co z niego powietrze zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Tak prenatalne tez mam za darmo :) chociaż prywatnie w krakowie tam gdzie dzwoniłam kosztuje 150 zł więc w sumie jak na takie badania chyba nie dużo. Tak Usia pamiętam o Tobie :) ciekawe tak naprawdę która z nas pierwsza pójdzie :) a co do urody to jedno jest pewne że się zmieniłam na twarzy tak wszyscy mówią ale wydaje mi się na gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u was wiedza wszyscy o ciąży? U mnie tylko maz:) nikt więcej nawet się nie domyśla. I cieszę się bo po co maja głupio gadac:) prędko się nie diwiedza:) cieszy mnie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
gościu a niby dlaczego mają głupio gadać ? Poza tym u mnie nie ukryję ciąży bo zawsze miałam płaski brzuch a teraz jest już widoczna piłka :) Także nawet sąsiedzi już mnie zaczepiają i pytają czy jestem przy nadzieji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość to ja ma LENKA . U nas juz tak było w rodzinie po co wam trzecie dziecko dwoje nie wystarczy co on głupi tyle dzieci robić. Głupie gadanie ze nieprzespane noce kolki zabki itp nic pozytywnego nikt nie powie wiec niech pala gumę. Jak ktoś coś zauważy to nie zaprzecze. Nie chce tyle czasu słuchać tego im później się dowiedzą tym lepiej dla mnie. A moja Hania długo się chowała wiec nie boje się ze ktoś zauważy bo do grudnia na bank nikt nic nie będzie widział. A też brzucha nie miałam przed ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już mdłości chyba po mału przechodzą, już się tak nie męczę jak kiedyś, lekko ustały, mam nadzieję że to już pomału koniec.Zauważyłam ze więcej jem, smak mam praktycznie na wszystko tak jak przed ciążą. Co do wagi, jak byłam 3 tyg temu na wizycie to ważyłam 58 a wczoraj się ważyłam to 56. Ale za to w brzuchu przybyło mi 3-4 cm. Ostatnio spotkała mnie koleżanka której nie widziałam ok miesiąca i powiedziała że już mam brzuszek okrągły. Dziś moja mama powiedziała że się na buzi zmieniłam. i oczywiście jeden pryszcz znika i pojawia się następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena15 ja też mam w pracy pakiet z lux medu,ale w czwartek się dowiedziałam ze niestety nie mogę z niego korzystać ponieważ podobno dostali zakaz prowadzenia ciąż po in vitro i zakaz leczenia niepłodności, więc muszę chodzić tam gdzie mnie leczono i płacić za każdą wizytę i za badania.U nas w lux medzie nie można zrobić badań prenatalnych bezpłatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Monisia przykro mi :( nie powinni odzielać ciąży naturalnie poczętej i tej z in vitro przecież ciąża to ciąża a dziecko tak samo się rozwija i rodzi jak w każdej innej ciąży .Co za dyskryminacja dziwna ;( . Jesli chodzi o prenatalne to tak jak już pisałam na początku będę miała robione w klinice kopernika nie bezpośrednio w placowce lux medu. Dostałam od swojej lekarki poprostu skierowanie do tej kliniki a tam mam na kase robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co do cery ja wyglądam strasznie nigdy nie miałam kłopotu z trądzikiem a teraz masakkra w 2 pierwszych ciążach z chłopcami miałam super buzie nic się tam nie działo a teraz ja po tajfunie i ciągle coś nowego. Po cichu liczę że to córcia mi urodę zabiera haha a niech tam bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Każdy lekarz robi inaczej poza tym ja jeszcze miałam do wykonania badania wiec też lekarka chciała może zoabzcyć wyniki wcześniej :) a co L4 na 4 misiące to wątpie żeby jakiś lekarz takie coś praktykował przy ciąży .Przecież ciąża to jedna wielka niewiadoma i nigdy niewiadomo co może sie zdarzyć więc nie wydaję mi się żeby ktoś wystawił zwolnienie na ciąże jednym ciągiem na 4 misiace.Można owszem siedzieć na L4 całą ciąże ale L4 dostawać na jakiś czas co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak dzisiaj mija Wam dzień? Czy któraś pozbyła się już mdłości na dobre oczywiście poza szczęściarami które ich nie zaznały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ja mam helikopter. Paskudne zawroty głowy ze ustać na nogach nie mogę... Masakra. Jakości juz nie było ale od tych zawrotów mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Ja dziś miałam jechać z rana na morfologie i toksoplazmozę, i nie pojechałam, trzeba być naczczo a ja dziś jak nigdy dosłownie co godzinę się w nocy budziłam z głodu,już mnie to denerwowało bo co zasnęłam to musiałam się obudzić żeby coś zjeść. Co do mdłości to miałam dziś rano ale już nie takie mocne jak zawsze, teraz zjadłam porządne śniadanie i na razie jest dobrze.Ja pierwsze 2 zwolnienia dostałam na 2 tygodnie, a te ostatnie na 4 tygodnie. wczoraj mnie troszkę mąż zdenerwował, bo cały czas do brzucha gada jak by tam chłopiec był. Mowie mu czemu tak mówi i czemu tak mu zależy na chłopcu, a on stwierdził że jak będzie chłopiec to jego nazwisko nie wyginie, ze będzie mógł go wszędzie zabierać i bawić się z nim samochodzikami,a jak będzie dziewczynka to on nie bedzie się z nią lalkami bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Uwierz ze z dziewczynka będzie się bawił wszystkim:) ja czasem o ta moja starsza jestem zazdrosna bo tylko tatuś się liczy. Tatuś najlepiej się z nią bawi tatuś to tatuś tamto ona bez niego żyć nie może a on by dla niej rabek nieba uchylił. Zakochany po uszy i zaczyna się to samo z mlodsza wiec mam nadzieje na syna bo też chce swojego cycka:) także nie martw się i nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja chodzę do lekarza prywatnie. Wizyty mam co 4 tygodnie i na tyle dostaję zwolnienie. Co do mdłości są zdecydowanie mniejsze. W końcu zaczynam mieć ochotę na jedzenie, bo do tej pory to było wmuszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjelka
lena tam byla jakas sytuacjia ze szefowa chciala ja w konia zrobic wiec lekarz stwierdfzil ze zwyczajnie nie da wykrecic pacjetki ale nie bede gdybac tylko podpytam nastepnym razem o szczegoly. Jutro mam wizyte i dowiem sie co z ta moja cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Powiem wam ze mam dosc tych mdłosci i wymiotow,przed chwila zmow wisiałam nad muszla:o nie wiem juz co jesc zeby potem tego nie zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
titilinkaa świetnie Cie rozumiem i współczuje bo wiem jak to jest ;( ja wczoraj wieczorem dosłownie kończyłam się :( też zjadłam kolacyjkę a potem siedziałam w kibelku ;( tyle że ulgi po tym nie było tylko okropne mdłości aż usnęłąm nawet nie wiem kiedy :( . Ja juz w 11 tyg. więc liczę ze za chwile to się skończy bo już na prawdę opadłam z sił przez to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damy radę już będą się kończyć te mdłości choć ja się przyznam że rzadko wymiotuje raczej mnie męczy ten posmak w ustach po każdym jedzeniu i wtedy mnie mdli ale już bliżej niż dalej mam nadzieję. Za 2 tygodnie mam weselę u znajomych a jestem już taka okrągła że nie wiem co na siebie włożę trochę mi wstyd bo to dopiero będzie 4 miesiąc a ja jak w 6 wyglądam w każdej ciąży tak miałam. Wczoraj mnie dopadły takie wątpliwości że chyba nie jestem gotowa na to trzecie dzieciątko płakać mi się chciało że właściwie 3 lata już w domu teraz kolejne pewnie ze 2 a ja jak ten dzik ciągle tylko z dziećmi więc wybaczcie mi że się tak żalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×