Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ma  LENKA
Mama Maksa to zróbmy tak jak ty będziesz miała chłopaka a ja dziewczynę to się zamienimy:) mój juz zapowiedział ze jak mu trzecia babe urodzę to on się wyprowadza:P ja nie wiem jak on daje rade z takimi marudami jak my... Do tego wszystkie gaduły nawet ta roczna nawija dużo po swojemu ale klepie id rana do wieczora ale tesknie okropnie... :) coś czuje ze babiszon number3. dobrze ze kot chociaż to chłopak bez jajec ale zawsze to facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry monisia widzisz nawet nie wiedzialam ale juz 11 lat temu porodowka w wojskowym byla w oplakanym stanie ale mi tam bylo dobrze,no to juz tymbardziej tylko Police,faktyczie terminy mamy blisko siebie wiec nic nie wiadomo hehe. Kasienka no moj maz zachorowal na moje cycki hehe i od zawsze tak bylo a teraz to juz szczegolnie mu sie podobaja wiec nawet jak wraca z popoludnowki to mu smsa pisze ze ma mnie nie dotykac bo zabije,naszczescie powstrzymuje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeść i dzien dobry !!:) Widzę, że mamy sobie śpią :) Życzę spokojnego poranka i słonecznej soboty, u mnie zapowiada się pięknie:) ! czy to nie za wcześnie, ale obudziłam się i pomyślałam by kupić jakiegoś śpiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Jak tam sobota? Ja czekam na usg. MamaMaksa to umówmy się tak ze jak ty będziesz miała chłopca a ja dziewczynkę to się zamienimy:) mój maz juz zapowiedział ze jak urodzę trzecia córkę to się wyprowadzi:] dobrze ze chociaż kot to chłopak wybrakowany trochę no ale chłopak... Szczerze to nie wiem jak on z takimi marudami i gadulami wytrzymuje... Nawet ta roczna nawija po swojemu cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
No myślałam ze się tamto nie dodało bp nie było widać. Stad się powtarzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisalismy sie wczoraj do biblioteki i od wczoraj szaleje z ksiazkami a maz sie wscieka ze tak sie wciagnelam. faktycznie moglabym czytac jak on w pracy ale ja taka fajna mam ksiazke ze zaraz ja koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Juz troszkę mocniej bije serduszko ale do poniedziałku muszę poczekać... Trochę się boje... Mam kroplówkę z glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! MaLenka trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za Was!! Będzie dobrze, nie ma innej opcji!! Gabryjelka jak czytasz coś fajnego to podrzuć tytuły. Ja też w ciąży bibliotekoholiczką się stałam. Kasiasianko ja nic na razie nie kupowałam, choć kusi, nie powiem. Obiecałam sobie, że poczekam minimum do 6 miesiąca :) Miłego dzionka Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Kasiasianko ja juz pare rzeczy kupiłam tzn smoczek,kilka sweterkow i pajace do spania, znioslam ze strychu kartony z ciuchami po corce, to na rozmiar 56 mam wszystko kupie tylko cos na wyjscie ze szpitala, na 62 i 68 tez sporo, mam duzo nowych pieluch tetrowych i flanelowych, 2 rozki, 2 komplety poscieli lozeczka, kocyki jeszcze nowe nierozpakowane-na szczescie w kolorach uniwersalnych i duzo duzo p*****l,no i wozek i wanienke tez mam Teraz zamierzam kupic butelki i fotelik samochodowy i szukam kołyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Czesc dziewczeta :) widze ze sporo was tu:) rowniez mam termin na kwiecien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Heh Ziutka na kiedy dokładnie masz termin? Mam tiwarzycho tu w końcu koleżanka 32tc na podtrzymanie biedna ma takie skurcze... Moja Hanka też się pchala od 34 trzymałam ja ale 38 na początku urodziłam... 2tyg przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ziutkaaa, witaj!! :) Dziewczyny, Wy niektóre już w kolejnych ciążach, więc rzeczy po dzieciach macie. No jak pomyślę o tych wszystkich zakupach, to szaleństwo :) No ale zawsze musi być ten pierwszy raz :) Tak spojrzałam na tabelkę i wychodzi, że jestem najstarszą pierworódką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Fasolka nie przejmuj się ja jestem najmlodsza w trzeciej:P dla babiszonka mam wsio gorzej dla chlopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka spokojnie, ja moje pierwsze rodziłam jak miałam 32. Młodziutka jesteś. Ziutka witaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie obiecałam że będę kupowała najwcześniej od 5-6 miesiąca, ale ostatnio nie wytrzymałam i kupiłam dwie pary śpioszków. Właśnie dziewczyny które już mają dzieci, jaki rozmiar tych pierwszych ciuszków kupować ?? I co jest potrzebne na wyprawkę ?? Pamiętam jak moja bratowa urodziła to jak poszłam do szpitala w odwiedziny to wszystkie ciuszki były za małe na małą. Dziś znowu pół nocy nie przespałam. Bolały mnie plecy, a to siku, a to znowu głodna, zasnęłam tak normalnie dopiero jak mąż do pracy wyszedł. U nas pogoda piękna, jutro też ma być taka, więc spacerek obowiązkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Cześć Dziewczyny! :) Co do ciuszków, to z tymi na 56 to nie przesadzajcie lepiej. Moja Córcia urodziła się długa na 59 cm, no i 3800 ważyła. Tylko niestety, wiecie jak się potoczyło. W każdym razie te małe ciuszki i tak by były za małe. No ja całą wyprawkę mam. Z tym, że jak będzie chłopak to wszystkie ciuszki od początku będzie trzeba kupić, bo w sukienkach nie będzie chodził. :P Powiedzcie mi kochane, jak z waszymi brzuchami? Bo mnie w ostatnich dniach po prostu "wysadziło". Brzuchol mam, jakby to był 6 miesiąc. : D A przytyłam 2 kg, to nie jest tak najgorzej. ;) Miłego, słonecznego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka no ja w drugiej ciazy ale po synu to juz nic nie mam trudno przez 11 lat cos zachowac hehe. Wczoraj kupilismy kocyk z poduszeczka do wozka a tak juz tez mam kilka rzeczy jakies tertry,przescieradla no troszke tego jest ale powoili zaczynam zbierac i przepisywac z internetu co musze kupic bo juz sama nie pamietam. monisia wychodzi na to ze maz Ci przeszkadzal hehhe,nastepnym razem pogon meza na kanape i bedziesz spala:P Moj maz zajął sie dzis drzewem na zime wiec praktycznie go nie ma,ale znajomi maja wpasc popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyprawke kupie na 56, moj syn miał 56 i 3950 wagi corka była ciut mniejsza 54 i 3700 ale oboje mieli wyprawke na 56 i sie zmiescili :D jakby dziecko było wieksze o uszykuje tez na 62 i najwyzej maz przywiezie wieksza monisia co do ciuszkow w wyprawce to zalezy jaka bedzie pogoda i co tobie odpowidac bedzie:jedne mamy wola koszulki i kaftaniki inne body, jedna załozy pajaca druga spiochy trzecia spodenki.,o gustach sie nie dyskutuje moim zdaniem;) aniołkowa ja brzuch mam tylko wieczorem ale to raczej wzdecia nie brzuch, bo rano jest zupełnie płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Dziewczyny nie uwierzycie ale na moje maluszki ciuszki na 56 były za duże ale ze z pietwsza był stan zagrożenia przedwczesnym porodem to miałam też na 50 ciuszki. I obie je nosiły przed chyba tydzień czy dwa:) niby elenka miała 3150g 54cm a Hania 51cm 3025g . Moje drobinki:) ale co się dziwić jak oboje drobni jesteśmy maz ma te 176 ale ja 158:P no kurd**el jednym słowem. I moje małe te kurd**elki są słodkie. Mam nadzieję ze to maleństwo też będzie takie drobne... Co do brzucha troszkę okragleje ale praktycznie go brak... Jak wrócę do domku to wrzucę zdjęcie. A wiecie ze mój luby wrzucił łóżeczko młodszej do pokoju dziewczyn i spały razem i mówi ze zadowolone obie i mala tylko raz wstala:) a ja to tak odwlekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Co do ubranek to moje spały w pajacykach pod nimi body krótki rekaw( tylko ze one jesien/zima) a w dzień w domku body długi rękaw i rajtuski:) a na wyjście to leginsy koszulka buciki sweterek itp no lubię je stroić.:) Na łyse główki opaski:) tylko ze ta mlodsza od zawsze ściąga a starszej nie przeszkadzały. Ja chce kobietke!! Znów bede stroić małego kurczaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
To tylko ja taka brzuchata? :D Już od paru dni mam brzuszek od samego rana i to nie są wzdęcia. :D Musi być, że wnętrzności przesuwają się w górę, żeby zrobić miejsce Maluszkowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa ja jak rano wstanę do brzuszek mam tak od pępka taka bańka a w ciągu dnia jak nawrzucam do baniaka to coraz większy, także wieczorem jak w 5mcu.Mój gin stwierdził, że to właśnie jelita wystają ale też w 2 ciąży szybciej brzuszek wychodzi bo już mięśnie są naciągnięte.Ale się nie przejmuj, możesz dłużej nacieszyć się urokami ciąży...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Nie tylko ty. Parę dziewczyn brzuchatych jest. Jak poczytasz wslczesniejsze str to dawalysmy tam zdjęcia brzuchow. Ale to leci we wtorek juz 12t będzie... Masakra. Myślę żeby sciac włosy do ramion i farbnac ale maz mi nie pozwala obciac a ja mam ich dość i chodzę w związanych bo moje druty tak ciężkie że lusmarija jestem... Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już mam taki odstający pępek, nawet jakoś po 1 ciąży jak się kładłam to zawsze wychodził blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma lenka według mnie to dopiero skończysz 11 tydz a tygodnie się liczy po ukończonym pełnym a nie zaczynającym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×