Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Gabryjelka
Z telefonu ciężko dostać się na ostatnią strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami76
Ja jeszcze nie bardzo mam co fotografować :) Małe się jeszcze nieźle ukrywa,choć pomału się zaokrągla :) A jeżeli chodzi o zachcianki,to raczej ich nie mam. Zaczynam się cieszyć,że mogę już jeść i pić w miarę normalnie... Choć mdłości jeszcze mnie nie opuściły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Dzięki usia:) ostatnie 9 miesięcy bardzo intensywnie ćwiczyłam i miałam dietę wiec chyba nie mam prawa wyglądać inaczej. Choć jak dla mnie jestem jeszcze gruba. Nasza Kasia ma słodziutki brzuszek. Ja z pierwsza miałam coś podobnego:) nana też brzuszek super:) mój maz mówi że ren mój brzuch to tak z dnia na dzień wyskoczy w obydwóch tak miałam nic nic a potem budzę się z brzuchem :) polozykam mala spać statsza ogląda Filemona i też zaraz lulu a ja ogarne kuchnię zrobię pazurki wspolna i do lulania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no puchne puchne ... az bedzie ciezko wrocic do cwiczen po ciazy ;d ale mam nadzieje ze dam rade . wydaje mi sie ze moj brzuchol wyglada na 9 miesiac a nie na 4 ;d haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty nana, jak dla mnie kazdy brzuch jest piekny, i kazda kobieta jest wyjatkowa w tym stanie:) ja Wam życzę dobranoc, bo to nasza pora już no i jutro po 6 pobudka, bo na badania muszę dojechać do innego miasta;/ śpijcie dobrze i maluchy też, ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Nana ja ci pokaże jak wygląda brzuch trzy dni przed terminem 16 godzin przed porodem tylko położę moje ogromne maleństwo spać. I gemboline wytne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____syn___3___Lublin nana94___________20______01.04____xxx___1. katowice Aniołkowa2013____ 26_____01.04_xxx_2(1-Aniołek40tc) lubuskie 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 ewiczek1804_______ ______04.04_____xxx___ lena15____________30______05.04___synuś __2_kraków frugo28___________28______ 05.04___córcia____1 jagamami_________26______05.04___xxx____1 poznań Sałatka z cz.fasolką_30______05.04___xxx____1_łódzkie Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 kasiasianko________22______11.04____xxx___1 łódzkie jeżynka123________25______15.04___xxx___1__mazowieckie monisia647________29______16.04____synuś_____1 Szczecin mami76___________38_______18.04___xxx____2Szczecin ziulka79__________35_______19.04____xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin syrfi ______________37______20.04_____xx___2 Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie i_ika_____________38_______05.05____xxx___3 warszawa Az wlaczylam kompa jeszcze raz zeby naprawicz swoj blad,aniolkowa jeszcze raz przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Gabryjelka, nie obraziłam się. ;) Dzięki. =) Ma Lenka, wcale nie był taki wielki. :> Za to jaki zgrabniutki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie duzy , ale jak ja juz mam taki wielki to w 9 miesiacu bede miala bardzo bardzo duzy bebech :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
75kg zywej wagi:P jak dla mnie ogromny talerz i szklanke na nim stawialam... gorzej jak kiedys w gosciach mi kopla w ta szkl i sokiem biala bluzke oblalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Nana nie masz wielkiego brzucha. Masz śliczny okrągły brzuszek. Nie wkrecaj sobie. Razem będziemy zapuerniczac żeby schudnąć. Tylko ty przy jednym będziesz mieć więcej czasu bo jedno a ja przy trójce? I tak mam zamiar wyglądać jak Lewandowska wiec bede zapuerniczac ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____syn___3___Lublin nana94___________20______01.04____xxx___1. katowice Aniołkowa2013____ 26_____01.04_xxx_2(1-Aniołek40tc) lubuskie 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 ewiczek1804_______30______04.04_____xxx___1___Jastrzębie lena15____________30______05.04___synuś __2_kraków frugo28___________28______ 05.04___córcia____1 jagamami_________26______05.04___xxx____1 poznań Sałatka z cz.fasolką_30______05.04___xxx____1_łódzkie Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 kasiasianko________22______11.04____xxx___1 łódzkie jeżynka123________25______15.04___xxx___1__mazowieckie monisia647________29______16.04____synuś_____1 Szczecin mami76___________38_______18.04___xxx____2 Szczecin ziulka79__________ 35_______19.04____xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin syrfi ______________37______20.04_____xx___2 Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie i_ika_____________38_______05.05____xxx___3 warszawa Dziękuję za przyjęcie :* uzupełniłam swoje dane, to nasze pierwsze i dłuugo wyczekiwane maleństwo! Tyle tu ślicznych brzusiów, że może i ja się odważę. Ale jutro - przy lepszym świetle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA czy ja dobrze widzę miasto Jastrzębie Zdrój? ;) ale heca mami76 póki co widzę, że masz termin w dzień mojego narodzenia ;) ale jeszcze tyle może się przesunąć Tobie i innym! słucham sobie własnie Madonny-Secret-naszło mnie na stare hiciory, a sen dalekooo ode mnie... Czy i Wy macie muzyke która tak Was optymistycznie nastawia, że zaczynacie tańcować? ostatnio stałam przed lustrem w łazience a mężulek zapuścił jakiegoś Phila Collinsa i zaczełam tany tany całym ciałkiem, nie zauważyłam jak zaszedł od tyłu tak ,że go nie było w tym lustrze widać... Stoi i się patrzy i pyta czy wszystko okey..... a ja mu: noooo tak, ćwiczenia muszą być co nie? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Noo a Ty też? Mnie ostatnio fajnie budzi indila sos:) ale ogólnie to jak juz u nas smętnie się robi to puszczamy na ful hociory disco polo(wiem ze większość uważa to za wioche) tancujemy śpiewami dziewczyny aż piszcza. Efekt tego taki ze jak malenka przyszła na świat i miała gorszye dni nie wiedziałam jak ja uspokoić to maz puścił disco i moment spokoj:) a teraz to lepiej tańczy niż chodzi:) ledwo usłyszy jakas ebergiczna muzę to juz tancuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Widzę że po nocach tancujecie :-). Wstałam i nie mam co robić ale z rana tancowac nie będe poczekam do 8 i pójde na kijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Gabryjelka ale ty ranny ptak, nie bedziesz miec problemu z wstawaniem do dziecka:)bo ja jak sobie przypomne te nocne pobudki brrrr... Ja jeszcze w łozku ale musze wstac,obudzic dzieci i pozawozic Witam nowe mamy:)fajnie ze nas tak duzo,znow trafiłam na forum na ktorym cos sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Myślałam, że będę pierwsza, ale Gabryjelka nie zawiodła, hehe. ;D Od 4 przewracam się z boku na bok. Wypiłam już z mężusiem herbatkę, zaraz idzie do pracy, a ja mam wolną chatkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa to widzę że i Ty ranny ptaszek. Wstawalam tak cały czas do pracy więc teraz o tej godzinie chce mi się siusiu i juz nie mogę zasnąć więc jak syn wstaje to już ma zrobione kanapki do szkoły i śniadanie na stole a miał się uczyć samodzielności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Gabryjelka, ja ranny ptaszek? Hahaha. Padłam. :D Odkąd jestem na zwolnieniu to wstaję około 11-12. ;) Dzisiejszy dzień to wyjątek. ;) Jestem masakrycznym śpiochem! Nawet jak obudzę się o 10 to na ogół bez problemu zasypiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wyprawiłam chłopaków do szkoły, zjadłam śniadanko i mam nadzieję na małą drzemkę :) Syn złożył zamówienie na obiad - racuchy z jabłkami. Twierdzi, że Dzidziusiowi będą smakowały... No nie wiem ;) Miłego dnia dziewczyny. A co do terminu,to ja raczej nie doczekam do 18. W ciąży w Synem ledwo donosiłam do 38tyg0dni, ale urodził się w terminie ;) Potwór od początku musi stawiać na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry! :) ja od 6.30 nie śpię. Zrobiłam mężowi śniadanko do pracy, sobie też zrobiłam i już jestem po :) herbatkę dopijam i zbjeram się, żeby się ubrać i coś porobić, może gdzieś wyjść. W Poznaniu ma być dziś do 23 stopni ;) Wiecie co, trochę się niepokojoję. Bo mija dziś 10 dzień, a ja nadal nie mam wynikow krwi tego testu Papp-a. Sprawdzam w Internecie kilka razy dziennie. Ile jeszcze mogę czekać? :( Za to mam wyniki moczu, który wczoraj oddałam do badania i wyszło, że mam nielkczne bakterie w moczu. Czy mam się czym martwić? Jak się ogarnę, to też prześlę Wam zdjęcie mojego brzuszka. Ale patrząc na Wasze, to mój jest taki malutki, ehh... Niech rośnie! A w nim zdrowe dziecko!!! PS. Wczoraj rosół, a dziś pomidorówka z ryżem na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagamami a Ty nie mozesz zadzwonic i sie przypomniec z tym testem bo moze oni zapomnieli o Tobie poprostu no zdarza sie pewnie.Kiedy masz wizyte u lekarza,dlatego ja nieodbieram wynikow wczesniej wkladaja mi ja do mojej karty i otwierz je lekarz dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja krew mam pobieraną w Medicover i oni wysyłają próbki do jakiegoś labolatorium, więc ja nawet nie wiem gdzie miałabym dzwonić. A w lecznicy nic mi nie powiedzą. Mam swoje konto i w Internecie zawsze mogę sprawdzić wyniki. Nigdy nie zdarzyło się, żeby zapomnieli. Zawsze wyniki były na czas. Chociaż pielęgniarka powiedziała, że to może potrwać do 10 dni. Więc jeśli do jutra wyniki się nie pojawią, to będę poruszać niebo i ziemię, żeby dowiedzieć się co i jak. Póki co czekam. A lekarza mam w najbliższy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×