Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lena15
Witam.trochę narobiło mi się zaległości ale fotki obejrzałam :) spróbuje wsadzić moją :).Ja niestety bardzo źle się czuję :( nudności męczą mnie całymi dniami i nawet zasnąć ciężko przez to :( Wymiotuje rano w południe i wieczorem.Z domu wychodzę ze strachem bo nigdy nie wiem gdzie mnie dopadnie.Nie wiem ile ważyłam dokładnie przed ciążą ale do tej pory na pewno schudłam. Modlę się żeby chociaż trochę było lżej :( Ewag bardzo mi przykro ,napisz co u Ciebie .Czekam z niecierpliwością dziewczynki na Wasze wieści po badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz to super, ja byłam u dr Cnoty bardzo miły lekarz, nawet kiedyś oglądałam z nim program w Tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ponkedzialek mam sie stawić w szpitalu na zabieg- a na dzis to mi smutno po prostu-tylko tyle i aż tyle- bi czułam prEz ten brak objawów ze nie jest dobrze- a ostanie kilka dni to juz sie nie czułam jakbym w ciąży była to mialam czas aby sie nastawić psychicznie- ale smutno jest i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ewag naprawdę nie wiem co Ci powiedzieć :( brak słów w takich chwilach.Ale dlaczego tak długo karzą Ci czekać na zabieg ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to I tak szybko jak na brytyjska sluzbe zdrowia weekend po drodze przeciez I moze przez te 5 dni sie samo rozkreci? brzuch juz mnie dzis zaczal pobolewac czy wy jestescie pewne ze chcecie o tym sluchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no wlasnie ,bardzo dlugo musisz czekac a jak jakies zakazenie sie wda? Masakra co to za szpital ....ja jeszcze 2 h i ruszam na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przynajmniej uswiadamiasz nam pewne sprawy :( przykro mi bardzo , ja rowniez boje sie ze mnie to spotka ale ja nie mam od samego poczatku zadnych objawow... dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CałaWTrawie86
Titilinka człowiek z każdą ciążą jest bardziej cierpliwy... :) Ja chyba też zaczekam do 11 września z USG, wcześniejsze i tak mi niewiele powie... Powiedz mi jaka jest różnica wieku między Twoimi dziećmi? U mnie będzie dokładnie 3 lata i czasami zastanawiam się jak dam sobie radę, bo moja córa jest bardzo absorbująca, zresztą pewnie jak większość dwulatków... I bywają dni, że czytając jej bajkę na dobranoc sama zasypiam... ;) Ale zdecydowałam się na drugiego maluszka, bo nie chcę, żeby była duża różnica wieku między dziećmi... EwaG bardzo mi przykro, u mnie jedynym objawem ciąży jest brak miesiączki i też czasem się zastanawiam czy wszystko jest ok... Ale chyba każda ciężarna ma takie obawy.. Dziewczyny mówiłyście już komuś o waszym stanie? My na raziepowiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu, bo nie mogłam się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
ewag przykro mi, nie wiem co napisac... caławtrawie tez mi sie tak wydaje ze z kazda ciaza człowiek bardziej cierpliwy no i nie przezywa tak wszystkiego, wiem że zbyt wczesna wizyta u ginekologa nie ma po prostu sensu, poszłabym moze z tydzien wczesniej ale moj ginekolog strasznie oblegany jest-przyjmuje prywatnie ale kolejki masakryczne moj syn ma 9lat, corka 5-roznica wieku teraz bedzie juz dosyc spora,ale moze z biegiem lat jakis kontakt złapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taką różnicą wieku między dziećmi jest już chyba troszkę łatwiej? Starsze już sporo wiedzą i można im dużo wytłumaczyć... Ja mam 2 starszych braci, jeden o 10lat, drugi 15 :) Przez wiele lat nie mieliśmy dobrego kontaktu, bo wiadomo oni dorośli a ja mały berbeć;) Ale teraz rozumiemy się świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana melduj się szybko z wynikami ;). Kurnia pytaliscie o betę. No wczoraj pobierali mi krew ( z wielkimi Atrakcjami) ale jakie wyniki tej krwi to nic nie wiem. Leżeć brać leki i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleje !!! Czekam na usg a tam przyjmuje mezczyzna fuj haha ja jestem dosc wstydliwa i jeszcze zadnen facet mnie nie badal !!!! :( umre :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana nie umrzesz:P nie tak łatwo;) niestety ale musisz sie przełamac bo przy porodzie tez nie wiesz na kogo trafisz,co jesli dyzur bedzie miała własnie mezczyzna ginekolog? cała w trawie jak urodziłam corke syn miał nieco ponad 4lata, wiec juz nie taki mały na dodatek spokojny wiec nie było zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana dasz radę , musisz przełamać wstyd, bo przecież nie wiadomo na kogo trafisz na porodówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenieśli mnie na salę dla ciężarnych. Idzie ku lepszemu ale będę dmuchać na zimne. Nana spokojnie, lekarz nie gryzie i na tyle się w życiu napatrzyl niekoniecznie pięknych i młodych że mu obojętne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usia haha no rzeczywiście :D:D syrfi trzymam kciuki zeby było juz wszystko ok, a kiedy cie wypuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana wariatko:* zobaczysz nie będzie tak strasznie Syrfi, co lekarze mówią, jak wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wypuszczą? Nie mam zielonego pojęcia. Powiem tak. Jeśli by miało to pomuc to mogę tu siedzieć nawet z miesiąc. Nana spokojnie. My jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moja wina ze sie stresuje :((( , stresowalam sie mniej jak myslalam ze przyjmnie mnie kobieta a teraz wiem ze to mezczyzna , ale panikuje wiem wiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie panikara :(( kurde facet ma straszny zaplon jeszcze nie przyjal dziewczyn ktore byly umowione na 17 a juz jest 18 ... tragedia ja wyjde to bedzie 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi no ja dla maluszka zrobilabym wszystko... nie wiem jak to wytrzymujesz, masz wsparcie w ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×